Targi Rodzinne w MT Polska

W dniach 17-18 listopada 2012 roku odbędą się Targi Rodzinne, organizowane przez firmę redNet Media. Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, przy ul. Marsa 56 c. W czasie imprezy wystawcy przedstawią swoją ofertę produktów oraz usług dla dzieci. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursach, zabawach, grach i pokazach. Z myślą o dzieciach powstaną kąciki plastyczne i place zabaw. Natomiast rodzice będą mogli obejrzeć w sąsiadującej hali pojazdy z napędem na cztery koła w ramach OffRoad Show Poland.

Oferta Targów Rodzinnych

Tematyka Targów Rodzinnych będzie bardzo szeroka. Pojawią się wystawcy z ofertą edukacyjną (przedszkola, szkoły prywatne i publiczne), zdrowotną i pielęgnacyjną (producenci kosmetyków, akcesoriów do pielęgnacji oraz leków, przychodnie rodzinne, poradnie specjalistyczne dla dzieci). Zaprezentują się również centra rozrywki, place i sale zabaw dla dzieci, firmy organizujące imprezy sportowe dla dzieci, szkoły tańca, pływalnie, teatry, parki wodne, kina, producenci zabawek i gier. Rodzice będą mogli zapoznać się z propozycjami banków, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji, które realizują programy edukacyjne. Swoją ofertę przedstawią także producenci obuwia, odzieży i akcesoriów dla dzieci, restauracje przyjazne dzieciom, producenci mebli dla dzieci oraz dystrybutorzy i producenci żywności. Na Targach nie zabraknie również wydawców tytułów dziecięcych i parentingowych, producentów sprzętu turystyczno-sportowego, fotelików samochodowych oraz hoteli.

Atrakcje dla dzieci

Z myślą o dzieciach powstanie Kraina Atrakcji. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach ruchowych, ciekawych grach i spotkaniach. Przygotowane zostaną kąciki plastyczne, studio fotograficzne oraz mini kino. Odbędą się konkursy z nagrodami, warsztaty dla małych odkrywców, zajęcia taneczne, zabawy z klaunami oraz pokazy dziecięcych talentów.

Targi Rodzinne odbędą się w Nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, które znajduje się 6 km od Dworca Wschodniego, 9 km od Dworca Centralnego i 14 km od lotniska Okęcie. Aby dojechać na miejsce, można skorzystać z komunikacji miejskiej lub pociągów Kolei Mazowieckich. Można dojechać również własnym samochodem (przy Centrum dostępnych jest 1500 miejsc parkingowych) lub skorzystać z taksówki (stały postój przy obiekcie).

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Ocena: 4.6
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Wspaniały czas zmian

Wspaniały czas zmian

Bycie ojcem to przygoda życia, ale i ogromne wyzwanie. Nic więc dziwnego, że ojcostwo można porównać do maratonu. Długodystansowy bieg wymaga nie tylko kondycji, ale i niesamowitej siły wewnętrznej. Każdy kilometr to pole walki – maratończyk walczy...

Patronaty

Tuwimki

Tuwimki

Okładka płyty "Tuwimki – Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima".

Patronaty

Dr Harvey Karp

Dr Harvey Karp

Pozycja książkowa dla rodziców niemowląt pozwoli im lepiej zrozumieć swoje maluchy.

Patronaty

"Pamiętajki"

"Pamiętajki"

Opowiadania i wiersze pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię i kształtować własny obraz otaczającego je świata.

Patronaty

Mama, smoczek

Mama, smoczek

Książka o macierzyństwie - jego cieniach i blaskach.