Targi Rodzinne w MT Polska

W dniach 17-18 listopada 2012 roku odbędą się Targi Rodzinne, organizowane przez firmę redNet Media. Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, przy ul. Marsa 56 c. W czasie imprezy wystawcy przedstawią swoją ofertę produktów oraz usług dla dzieci. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursach, zabawach, grach i pokazach. Z myślą o dzieciach powstaną kąciki plastyczne i place zabaw. Natomiast rodzice będą mogli obejrzeć w sąsiadującej hali pojazdy z napędem na cztery koła w ramach OffRoad Show Poland.

Oferta Targów Rodzinnych

Tematyka Targów Rodzinnych będzie bardzo szeroka. Pojawią się wystawcy z ofertą edukacyjną (przedszkola, szkoły prywatne i publiczne), zdrowotną i pielęgnacyjną (producenci kosmetyków, akcesoriów do pielęgnacji oraz leków, przychodnie rodzinne, poradnie specjalistyczne dla dzieci). Zaprezentują się również centra rozrywki, place i sale zabaw dla dzieci, firmy organizujące imprezy sportowe dla dzieci, szkoły tańca, pływalnie, teatry, parki wodne, kina, producenci zabawek i gier. Rodzice będą mogli zapoznać się z propozycjami banków, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji, które realizują programy edukacyjne. Swoją ofertę przedstawią także producenci obuwia, odzieży i akcesoriów dla dzieci, restauracje przyjazne dzieciom, producenci mebli dla dzieci oraz dystrybutorzy i producenci żywności. Na Targach nie zabraknie również wydawców tytułów dziecięcych i parentingowych, producentów sprzętu turystyczno-sportowego, fotelików samochodowych oraz hoteli.

Atrakcje dla dzieci

Z myślą o dzieciach powstanie Kraina Atrakcji. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach ruchowych, ciekawych grach i spotkaniach. Przygotowane zostaną kąciki plastyczne, studio fotograficzne oraz mini kino. Odbędą się konkursy z nagrodami, warsztaty dla małych odkrywców, zajęcia taneczne, zabawy z klaunami oraz pokazy dziecięcych talentów.

Targi Rodzinne odbędą się w Nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, które znajduje się 6 km od Dworca Wschodniego, 9 km od Dworca Centralnego i 14 km od lotniska Okęcie. Aby dojechać na miejsce, można skorzystać z komunikacji miejskiej lub pociągów Kolei Mazowieckich. Można dojechać również własnym samochodem (przy Centrum dostępnych jest 1500 miejsc parkingowych) lub skorzystać z taksówki (stały postój przy obiekcie).

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Gra dla dzieci i ich rodziców Chcesz pomóc Noemu uratować zwierzęta przed zagładą? Zagraj! 84 żetony zwierzaków Układaj zwierzaki i pilnuj ich bezpieczeństwa. Słoń Ogromny słoń musi mieć odpowiednie dla siebie lokum. Kameleon Nakarm kameleona, aby w czasie...

Patronaty

Bajkowy krawiec

Bajkowy krawiec

Zapraszamy do posłuchania utworu z albumu "Piosenki dla przedszkolaka cz. 6. Abrakadabra"!

Patronaty

Dr Harvey Karp

Dr Harvey Karp

Pozycja książkowa dla rodziców niemowląt pozwoli im lepiej zrozumieć swoje maluchy.

Patronaty

Wiersze twórcy Kubusia Puchatka

Wiersze twórcy Kubusia Puchatka

"Kiedy byliśmy bardzo młodzi" A. A. Milne Piękne i pełne optymizmu wiersze twórcy Kubusia Puchatka sprawiają, że każda chwila dziecka z książką staje się przyjemnością.