Targi PLAC ZABAW w Expo Silesia w Sosnowcu

Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych.

Już wkrótce, w dniach 4-6 czerwca 2013 roku odbędą się pierwsze Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW w Expo Silesia w Sosnowcu. Impreza będzie miała miejsce w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. To pierwsza taka wystawa skierowana do producentów sprzętu do wyposażenia terenów rekreacyjnych i placów zabaw. O część merytoryczną wydarzenia zadba Stowarzyszenie Polskich Producentów Wyposażenia Placów Zabaw.

Zakres tematyczny Targów jest bardzo szeroki i obejmuje: szkolenia branżowe, elementy wyposażenia placów zabaw, branżowe portale Internetowe, wydawnictwa, programy do wizualizacji, parki linowe, systemy ogrodzeniowe, wodne place zabaw, siłownie outdoorowe, stojaki dla rowerów, elementy wyposażenia skwerów, elementy wyposażenia boisk sportowych itp. Wystawa jest skierowana do specjalistów branży, developerów, władz szkół oraz przedszkoli, a także do jednostek samorządowych.

Polecane wideo:

W ramach Targów odbędą się dodatkowe wydarzenia: forum samorządowe, Salon Inwestycji i Rozwoju Regionów INWESTOR, Targi Usług dla Gmin i Powiatów SAMORZĄD oraz Sympozjum „Przez rekreację do integracji.”.

Więcej informacji o Targach znajdziesz na stronie Targów Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnych dla Dzieci i Dorosłych.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Klinika nOvum

Klinika nOvum

Klinika nOvum od 18 lat pomaga parom bezskutecznie starającym się o dziecko.

Aktualności

Akcja charytatywna Ence Pence

Akcja charytatywna Ence Pence

Ostatnio do akcji dołączył Przemek Kossakowski. Bransoletki Ence Pence, których sprzedaż wspiera akcję. Znane osoby zaangażowane w akcję "Pokoloruj dzieciom świat".

Aktualności

In vitro a założenie rodziny

In vitro a założenie rodziny

In vitro - czym jest dla małżeństwa? In vitro ma swoich przeciwników i zwolenników. Warto poznać więc zarówno wady, jak i zalety programu in vitro.

Aktualności

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko" odbędą się 31.08-01.09.2013 w Hali Torwar w Warszawie.

Aktualności

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

"Mały Książę" to zabawa dla całej rodziny! Stwórz Małemu Księciu planetę - wybieraj kafelki, buduj planetę i podliczaj jej wartość. Budujemy planetę Amelka (córeczka Alicji) już wie, jak stworzyć idealną planetę dla Małego Księcia.

Aktualności

Blender BRAUN MR 570

Blender BRAUN MR 570

Blender marki BRAUN to sprzymierzeniec zabieganych rodziców, którzy chcą w krótkim czasie przyrządzić coś pysznego dla dziecka.