Targi Niemowlaka

Narodziny dziecka to przełom w życiu rodziny. Przyjście na świat maleńkiego człowieka zmienia cały nasz świat. Dla przyszłych rodziców wiąże się to z czasem przygotowań, planowania, marzeń… Poszukują różnych przydatnych informacji, sprawdzają opinie o produktach, nowe oferty. Niektórzy myślą też już o formach aktywnego spędzania wolnego czasu z niemowlętami.

Z myślą o potrzebach rodziców przygotowane zostały Targi Niemowlaka

Polecane wideo:

Organizatorzy Targów Przedszkolaka stworzyli nową ofertę - tym razem dla młodszych dzieci, jak i kobiet planujących lub spodziewających się dziecka. I edycja tego wydarzenia będzie towarzyszyć Targom Przedszkolaka w Krakowie, Gdańsku i Warszawie.

Już 24-25 września zapraszamy do odwiedzenia targów w Krakowie.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Targi PLAC ZABAW

Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych.

Aktualności

Każde dziecko może zostać prezesem

Każde dziecko może zostać prezesem

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka. Zasiadają na prawdziwych konferencjach. I wspólnie podejmują decyzje o nowych projekatch.