Targi Mother&Baby Warszawa

Targi Mother and Baby

W 2013 roku w ramach Targów Mother & Baby odbędą się trzy weekendowe imprezy dla rodzin z dziećmi i osób planujących dziecko.

W najbliższy weekend (22-23 czerwca 2013 roku) w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Targów Mother & Baby. Impreza będzie miała miejsce na terenie Wyścigów Konnych. Organizatorzy serdecznie zapraszają kobiety planujące dziecko, ciężarne oraz rodziców z dziećmi do 9 roku życia.

Program Targów Mother & Baby

Targi dla przyszłych mam i rodzin z dziećmi po raz kolejny będą obfitować w liczne atrakcje. Oprócz stałych punktów programu (konsultacje medyczne, bezpłatne badania USG, wykłady, szkoła rodzenia, castingi dziecięce do telewizji, warsztaty wiązania chusty, szkoła pielęgnacji, joga dla ciężarnych, sesja zdjęciowa) pojawi się wiele nowości. Na odwiedzających czekać będą: Szkoła Stylu z Tomaszem Jacykowem, Akademia Pawła Zawitkowskiego (znany fizjoterapeuta), zabawa dla dzieci z Domisiami, joga dla dzieci i rodziców, czytanie bajek przez znanych aktorów, wyścigi raczkujących dzieci, warsztaty fotelikowe Maxi-Cosi oraz koncert Łukasza Zagrobelnego. Goście Targów będą również mieli możliwość zapoznania się z ofertą Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny oraz skorzystania z bezpłatnych konsultacji specjalistów. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, zabaw, wykładów i konkursów dla przyszłych rodziców.

Polecane wideo:

Więcej informacji o Targach Mother & Baby znajdziesz na stronie internetowej: Mother and Baby.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Bony zakupowe Sodexo

Bony zakupowe Sodexo

Bony zakupowe Sodexo można zrealizować w wielu hipermarketach w Polsce.

Aktualności

Konkurs Mother&Baby - Produkt przyjazny mamie

Konkurs Mother&Baby - Produkt przyjazny mamie

Palmer's CBF Pielęgnacyjny balsam przeciw rozstępom 250 ml. Chicco Spray przeciw komarom i łagodzący sztyft po ukąszeniu. Dostawka do wózka Bumprider. Laktator LOVI Prolactis. Łóżeczko dostawne Bedside Crib. Luksusowy koc dla kobiet Rosetta. Poduszka...

Aktualności

Targi PLAC ZABAW

Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych.

Aktualności

Każde dziecko może zostać prezesem

Każde dziecko może zostać prezesem

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka. Zasiadają na prawdziwych konferencjach. I wspólnie podejmują decyzje o nowych projekatch.