Szlaczki

Rysowanie to jedna z ulubionych rozrywek każdego dziecka. Maluchy lubią rysować nie tylko zwierzątka, kwiaty i serduszka, ale również różnego rodzaju szlaczki. Dzięki takiej zabawie uczą się odzwierciedlać wzory oraz ćwiczą zmysł dokładności i precyzji.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu

Zabawy logiczne

Komentarze

dyskusje na forum

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 2 miesiące temu

9
Artykuły Szlaczki
Szlaczki

Szlaczki Esy Floresy

Szlaczki Esy Floresy

Esy Floresy Spróbuj narysować szlaczki widoczne na rysunku - szlaczki do pobrania tutaj. Więcej wzorów znajdziesz na stronie Lulek TV.

Szlaczki

Szlaczki Kreski

Szlaczki Kreski

Kreski Spróbuj narysować wzory widoczne na rysunki - szlaczki do pobrania tutaj. Więcej wzorów znajdziesz na stronie Lulek TV.

Szlaczki

Esy Floresy - szlaczki

Każdy z nas lubi rysować szlaczki. Naucz tej zabawy także swoje dziecko. Spróbuj narysować szlaczki widoczne na rysunku - szlaczki do pobrania (...) (//powercontent.blomedia.pl/zadania/szlaczki/szlaczki-rozne.pdf). Więcej...

Szlaczki

Kreski - szlaczki

Dzieci lubią rysować szlaczki. Spróbuj narysować wzory widoczne na rysunki - szlaczki do pobrania tutaj. Więcej wzorów znajdziesz na stronie Lulek TV.

Szlaczki

Natura - szlaczki

Natura - szlaczki

Kwiatki są prostym wzorem do rysowania dla dzieci. Narysuj wzory widoczne na rysunku - szlaczki do pobrania tutaj. Więcej wzorów znajdziesz na stronie Lulek TV.

Szlaczki

Szlaczki Natura

Szlaczki Natura

Natura Narysuj wzory widoczne na rysunku - szlaczki do pobrania tutaj. Więcej wzorów znajdziesz na stronie Lulek TV.

Szlaczki

Szlaczki Zyg-Zaki

Szlaczki Zyg-Zaki

Zyg-Zaki Narysuj szlaczki widoczne na rysunki - szlaczki do pobrania tutaj. Więcej wzorów znajdziesz na stronie Lulek TV.

Szlaczki

Zyg-Zaki - szlaczki

Zyg-Zaki - szlaczki

Poćwicz swoją sprawność manualną! Narysuj szlaczki widoczne na rysunki - szlaczki do pobrania (//powercontent.blomedia.pl/zadania/szlaczki/szlaczki-zygzaki.pdf). Więcej **wzorów** znajdziesz...