Śpiewaj z Basią Kurdej-Szatan i Barbie! Piosenki z filmu Barbie: Gwiezdna przygoda już na płycie CD!

Informacja prasowa

Już jest! Na sklepowe półki trafiła właśnie wyczekiwana przez dzieci w całej Polsce płyta CD z piosenkami z hitu kinowego tego lata „Barbie: Gwiezdna przygoda”. Popularne utwory z najnowszego filmu porwą małych słuchaczy do zabawy w kosmicznych przestworzach własnej wyobraźni. Do wspólnego śpiewania zaprasza ambasadorka filmu, Basia Kurdej-Szatan. To m.in. jej głos usłyszymy na krążku z filmową muzyką.

Film „Barbie: Gwiezdna przygoda” to prawdziwy hit tegorocznych wakacji. Produkcję, która premierę miała 12 sierpnia, tylko przez dwa pierwsze weekendy obejrzało ponad 54 tys. widzów w całej Polsce.

Teraz dzieci wraz z Basią Kurdej-Szatan mogą ponownie udać się w kosmiczną podróż – tym razem słuchając filmowych piosenek w wykonaniu swojej idolki. Na krążku znajduje się osiem pięknych utworów, które udowadniają dzieciom, że jeśli czegoś naprawdę pragną, mogą to osiągnąć. W tych pięknych kompozycjach Barbie przekazuje najmłodszym ważną lekcję wiary w siebie i we własne przeczucia, podkreślając, że mogą osiągnąć każdy cel, jeśli wsłuchają się uważnie w to, co podpowiada im serce.

Kiedy znowu dokądś gnasz
Czujesz, że jest coś nie tak
Siłę w sercu znajdź.
Po prostu uwierz w siebie!
Mogę przenieść każdą z gór
Skruszyć skałę, zburzyć mur
Najczarniejszą noc
Rozjaśnić swoim blaskiem

Z energią taką możesz wstrzymać deszcz
Jeśli tylko zechcesz
Poruszysz drzewa, zmienisz rzeki bieg
Każdy najśmielszy piękny sen mogę spełnić, jeśli chcę
Dziś uda się każdy plan, świat daje tyle niezwykłych szans.

– śpiewa Barbie, tytułowa bohaterka filmu.

– Z tą piosenką na ustach i z tak pozytywnym nastawieniem staram się rozpoczynać każdy dzień – mówi Basia Kurdej-Szatan, ambasadorka filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”. Utwory z filmowego krążka są niezwykle optymistyczne i podnoszące na duchu. Uczą dziewczynki, że nie należy wątpić w swoje umiejętności, a iść pewnym krokiem i świecić przykładem jak „najjaśniejsza z gwiazd” – dodaje piosenkarka, nucąc fragment piosenki.

–Z przyjemnością zaśpiewałam cztery utwory z filmowej ścieżki dźwiękowej, ponieważ ich przesłanie jest bliskie memu sercu. Mam ogromną nadzieję, że wszyscy miłośnicy filmu pokochają te piosenki równie mocno. Jestem też pewna, że dzieci, które jeszcze nie były w kinie, szybko rozśpiewają się przy akompaniamencie tej płyty i przyswoją ważną lekcję, którą Barbie przekazuje poprzez teksty utworów. Zapraszam do wspólnego śpiewania!

„Barbie: Gwiezdna przygoda” to przepiękna, kosmiczna opowieść, która przenosi nas do dalekiej galaktyki, świata pełnego niezwykłych stworzeń, nieziemskich widoków i emocjonujących przygód.  Magiczna, mądra historia o sile własnego „ja” zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców.

Oficjalny zwiastun filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”:

Oficjalny kanał Barbie z muzyką z filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”:

Redakcja parenting.pl, 2 miesiące temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Śniadaniowa Klasa

Śniadaniowa Klasa

Program edukacyjny "Śniadaniowa Klasa" ma na celu propagowanie zdrowego odżywiania. W konkursie "Śniadanie się opłaca" można wygrać atrakcyjne nagrody.

Patronaty

Targi dla Rodziców i Dzieci Mamy Dziecko - galeria

Targi dla Rodziców i Dzieci Mamy Dziecko - galeria

Targi dla Rodziców i Dzieci Mamy Dziecko odbyły się w dniach 20-21 października 2012 r. w Szczecinie. Dzieci wraz z rodzicami wzięły udział m.in. w warsztatach plastycznych. Rodzice mogli zasięgnąć porady u lekarzy specjalistów. Mamy uczyły się tego,...

Patronaty

Targi rodzinne

Targi rodzinne

Organizatorzy Targów Rodzinnych przygotowali coś ciekawego dla dzieci i ich rodziców.

Patronaty

6 faktów o talentach

6 faktów o talentach

Obserwujmy, czym dzieci chętnie się zajmują i nie przeoczmy talentu malucha. Talentu, który trzeba rozwijać i pielęgnować!

Patronaty

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru 3 To już trzecia edycja akcji charytatywnej, z której cały zysk przeznaczony jest na rehabilitację Mikołajka Kamińskiego, chłopczyka chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu I.

Patronaty

Rodzice z dzieckiem

Rodzice z dzieckiem

Nawiązywanie więzi z noworodkiem jest bardzo ważne. Dlatego tak istotną rolę odgrywa urlop rodzicielski.