"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987 roku nakładem Wydawnictwa Radia i Telewizji. Od razu podbiła serca młodych czytelników, a na jej podstawie powstał spektakl teatralny i serial telewizyjny.

Sceny z życia smoków to książka zbudowana z piętnastu scen, a jej akcja opiera się na przygodach mieszkańców smoczej polany. Poznajemy Rysia Kapustnika, Makrauchenię, Żabę, Krokodyla i całą bandę smoków-nielotów, które czasem zieją ogniem, a ulubionym ich daniem jest zupa ogórkowa. Zwierzęta – jak to przyjaciele – kłócą się, przekomarzają, ale w rzeczywistości bardzo się lubią i z chęcią spędzają razem czas.

Polecane wideo:

Najnowsza wersja książki została wzbogacona o całkiem nowe ilustracje, a ich autorem jest Zbigniew Larwa. Sceny z życia smoków zostały wydane nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

Targi PLAC ZABAW

Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych.

Aktualności

Każde dziecko może zostać prezesem

Każde dziecko może zostać prezesem

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka. Zasiadają na prawdziwych konferencjach. I wspólnie podejmują decyzje o nowych projekatch.