Salon Urody i Pielęgnacji Matki i Dziecka - zapowiedź wydarzenia


Już za miesiąc - 19 października 2013r. zapraszamy na dwudniowe wydarzenie - Salon Urody i Pielęgnacji Matki i dziecka - jest to spotkanie, którego Organizatorem sa Międzynarodowe Targi Łódzkie i kierowane jest do młodych oraz przyszłych rodziców.

Ideą Salonu jest przybliżenie oferty usług i produktów dla najmłodszych oraz pomysły na spędzanie czasu z dzieckiem. Podczas wydarzenia dostępne będa liczne atrakcje dla dzieci oraz warsztaty edukacyjne dla rodziców.

Polecane wideo:

Wszystkie mamy zapraszamy także na Targi Urody i Estetyki: 1 bilet = 2 wydarzenia! A wszystko to w nowym, nowocześniejszym obiekcie, przy Al. Politechniki 4 w Łodzi.

Szczegółowe informacje na stronie Targów.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Targi PLAC ZABAW

Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych.

Aktualności

Każde dziecko może zostać prezesem

Każde dziecko może zostać prezesem

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka. Zasiadają na prawdziwych konferencjach. I wspólnie podejmują decyzje o nowych projekatch.