Ruszyła kampania Badania z Uśmiechem

Kampania "Badania z Uśmiechem" już 8 października 2011 będzie w Krakowie. Całkowicie bezpłatnie, o godzinie 15.00 odbędzie się pierwszy event z cyklu „Przygoda w laboratorium”. Sobotnia "Przygoda w Laboratorium" będzie niezapomniana! Obiecujemy!

Dla rodziców- porady ekspertów: pediatry, psychologa dziecięcego, pielęgniarki oraz diagnosty laboratoryjnego. Pogawędki o zdrowiu, profilaktyce oraz pokonywaniu dużych i małych strachów u naszych maluchów.


A co przygotowaliśmy dla dzieci? Spotka ich prawdziwa przygoda
w laboratorium – oglądanie bajki edukacyjnej, zabawy z maskotką Żyrafą, malowanie buziek, „nasze zoo” – malowanie wspólnego plakatu, przeciąganie liny, konkursy prac plastycznych, kulinarne zgadywanki i nagrody dla każdego malucha! A to tylko część bogatego programu!

Więcej na www.badaniazusmiechem.pl

Zapraszamy!
Akcja pod oficjalnym patronatem Parenting.pl

Polecane wideo:

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Targi PLAC ZABAW

Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych.

Aktualności

Każde dziecko może zostać prezesem

Każde dziecko może zostać prezesem

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka. Zasiadają na prawdziwych konferencjach. I wspólnie podejmują decyzje o nowych projekatch.