Rozpoczęcie Targów Moje Dziecko

Już za kilka dni rozpocznie się święto wszystkich maluchów

oraz rodziców – Targi Moje Dziecko! To jedyna taka okazja, aby zrobić zakupy w promocyjnych cenach na wybrane artykuły z branży dziecięcej.

Targi Moje Dziecko

Na Targach Moje Dziecko znajdą coś dla siebie zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice.

Na taką chwilę z pewnością czekają wszystkie dzieciaki. Warszawska Hala Torwar w dniach 25-26 sierpnia zamieni się w prawdziwy raj dla małych brzdąców. Organizatorzy Targów Moje Dziecko przygotowali dla maluchów wiele niespodzianek: ciekawe konkursy z nagrodami, gry i zabawy, warsztaty artystyczne oraz wiele innych atrakcji dla całej rodziny. Ponadto, wszyscy obecni i przyszli rodzice będą mogli dokonać zakupów w promocyjnych cenach oraz skorzystać z profesjonalnych konsultacji medycznych.

Swoją ofertę zaprezentuje ponad stu dwudziestu wystawców z branży parentingowej i dziecięcej. Tutaj z pewnością znajdą coś dla siebie nie tylko kobiety w ciąży i młodzi rodzice, ale przede wszystkim dzieciaki, które mają coraz większe potrzeby i wymagania. Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i że zaspokoimy nawet najbardziej wybredne gusta! W czasie Targów odbywać się będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak zniżki na artykuły dziecięce oraz nagrody rzeczowe. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję nie tylko na zabawę, ale również naukę – będą mogły skorzystać między innymi z lekcji tańca i rysunku, pograć w kręgle i przekonać się jak się lepi smoka.

Już dziś warto zaplanować wizytę na Targach, ponieważ to doskonała alternatywa na spędzenie czasu ze swoim dzieckiem, połączona z możliwością poznania najnowszych trendów branży dziecięcej i okazją do zaoszczędzenia. Więcej informacji na stronie internetowej Targów.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Śniadaniowa Klasa

Śniadaniowa Klasa

Program edukacyjny "Śniadaniowa Klasa" ma na celu propagowanie zdrowego odżywiania. W konkursie "Śniadanie się opłaca" można wygrać atrakcyjne nagrody.

Patronaty

6 faktów o talentach

6 faktów o talentach

Obserwujmy, czym dzieci chętnie się zajmują i nie przeoczmy talentu malucha. Talentu, który trzeba rozwijać i pielęgnować!

Patronaty

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru 3 To już trzecia edycja akcji charytatywnej, z której cały zysk przeznaczony jest na rehabilitację Mikołajka Kamińskiego, chłopczyka chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu I.

Patronaty

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Relaksująca i uspokajająca muzyka dla dziecka Muzyka wspaniale odpręża i poprawia nastrój nie tylko osobom dorosłym, ale też maluszkom, które jeszcze czekają na przyjście na świat.Muzyka relaksacyjna dla małych dzieci Muzyka łączy pokolenia, a dodatkowo...

Patronaty

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

Płyta z lekcjami rytmiki 10 piosenek, 10 podkładów karaoke oraz 10 lekcji rytmiki na jednej płycie.

Patronaty

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland Social media Day Poland: Kids! to pierwsza konferencja na temat dzieci i ich obecności i bezpieczeństwa w sieci.