Playhouse Disney: Klub Przyjaciół Myszki Miki. Zabawy z kolorami (recenzja)

Klub Przyjaciół Myszki Miki, moje dzieci znały już z telewizji. Z przyjemnością więc usiadły obejrzeć Zabawy z kolorami. Wśród okrzyków „Ej Cosiek!” oraz „Hocki Klocki”... obserwowaliśmy m.in. przygody poszukiwaczy kolorów, prace tęczowo-barwnej maszyny. Kolorowe, znane postacie przykuwają dziecięcą uwagę, zachęcają do włączenia się do zabawy.

Dzieci chętnie rozwiązywały zagadki, odpowiadały na pytania i razem skandowały uszami „rusz i znikaj już”!. Pięcioletnia Ula szybko podpowiadała bohaterom, jakie kolory powstaną z połączenia, np. niebieskiego i żółtego. A dwuipółletni Szymon podbiegał do telewizora wskazując przyrząd, który się przyda do dalszych działań Myszki i jej przyjaciół.

Szybko minął nam czas z trzema odcinkami: "Przygoda z kolorami", "Sztuka Minniego" i "Tęcza Minnie". Z nadzieją na spotkanie z nowymi przygodami śpiewaliśmy z Myszką Miki „zobaczymy się nie raz". Zdecydowanie polecam spotkanie z tymi barwnymi, wesołymi postaciami, które bawiąc uczą.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Jedzenie

aga2410 • ostatni post 4 tygodnie temu

3
Artykuły Zakupy dla przedszkolaka
Zakupy dla przedszkolaka

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Subtelny róż sprawia, że łóżeczko Caramella jest idealne dla małej królewny. Dodatki z kolekcji morskiej marki Caramella nadają łóżeczku typowo chłopięcy charakter.

Zakupy dla przedszkolaka

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Sportowy strój dla dziecka Rodzic powinien zadbać o odpowiedni strój sportowy dla swojego dziecka, aby mogło swobodnie i efektywnie ćwiczyć swoją kondycję fizyczną.

Zakupy dla przedszkolaka

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO to wysoka jakość w niskiej cenie. Kwiatowy kapelusik niemowlęcy, dziewczęcy (7,99 PLN) to uroczy dodatek do letniego stroju. Komplet niemowlęcy, chłopięcy składający się z dwóch elementów: przewiewnej koszulki i granatowych spodenek...