"Nie wciskamy dzieciom kitu!" - projekt Fundacji Zwalcz Nudę

Fundacja Zwalcz Nudę przedstawia nowy projekt: "Nie wciskamy dzieciom kitu!". O co chodzi? O to, by nasze dzieci odżywiały się zdrowo zarówno w domu, jak i w szkole.

Fundacja będzie udostępniać materiały i informacje na temat zdrowych produktów, które są dostępne i przystępne cenowo. Dzięki nim posiłki naszych dzieci staną się lepszej jakości, będą smaczniejsze i pełnowartościowe. Systematycznie na stronie internetowej fundacji będą pojawiały się artykuły związane ze zdrową żywnością idealną dla dzieci.

Ponadto w ramach projektu będą miały miejsce warsztaty tematyczne dla dzieci, które poprowadzi dietetyk w przedszkolach i szkołach, by podnieść świadomość dziecka i jego opiekunów na temat wpływu pożywienia na organizm człowieka. Dodatkowo Fundacja przygotowała listę zdrowych produktów, które są pysznie i niedrogie i łatwo wprowadzić je do szkolnych sklepików.

Już 15 marca odbędzie się również Piknik Rodzinny Prudential w CRS Bielany na ul. Lindego 20 przy Metrze Wawrzyszew. W czasie Pikniku uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o akcji "Nie wciskamy dzieciom kitu", a także będzie miała miejsce degustacja zdrowych produktów, warsztaty związane ze zdrowym odżywianiem oraz konsultacje dietetyczne.

Redakcja parenting.pl, 6 miesięcy temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Śniadaniowa Klasa

Śniadaniowa Klasa

Program edukacyjny "Śniadaniowa Klasa" ma na celu propagowanie zdrowego odżywiania. W konkursie "Śniadanie się opłaca" można wygrać atrakcyjne nagrody.

Patronaty

6 faktów o talentach

6 faktów o talentach

Obserwujmy, czym dzieci chętnie się zajmują i nie przeoczmy talentu malucha. Talentu, który trzeba rozwijać i pielęgnować!

Patronaty

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru 3 To już trzecia edycja akcji charytatywnej, z której cały zysk przeznaczony jest na rehabilitację Mikołajka Kamińskiego, chłopczyka chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu I.

Patronaty

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Relaksująca i uspokajająca muzyka dla dziecka Muzyka wspaniale odpręża i poprawia nastrój nie tylko osobom dorosłym, ale też maluszkom, które jeszcze czekają na przyjście na świat.Muzyka relaksacyjna dla małych dzieci Muzyka łączy pokolenia, a dodatkowo...

Patronaty

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

Płyta z lekcjami rytmiki 10 piosenek, 10 podkładów karaoke oraz 10 lekcji rytmiki na jednej płycie.

Patronaty

Joga w okresie ciąży

Joga w okresie ciąży

Joga na czas ciąży i porodu Joga pomoże Ci uspokoić umysł i zrelaksować ciało.

Patronaty

Happy Baby

Happy Baby

Targi zabawek i artykułów dla dzieci Wyjątkowe atrakcje dla wszystkich uczestników Targów.Habby Baby - Targi w Poznaniu Zapraszamy na Targi zarówno wystawców, jak i całe rodziny.

Patronaty

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland Social media Day Poland: Kids! to pierwsza konferencja na temat dzieci i ich obecności i bezpieczeństwa w sieci.