"Nie wciskamy dzieciom kitu!" - projekt Fundacji Zwalcz Nudę

Fundacja Zwalcz Nudę przedstawia nowy projekt: "Nie wciskamy dzieciom kitu!". O co chodzi? O to, by nasze dzieci odżywiały się zdrowo zarówno w domu, jak i w szkole.

Fundacja będzie udostępniać materiały i informacje na temat zdrowych produktów, które są dostępne i przystępne cenowo. Dzięki nim posiłki naszych dzieci staną się lepszej jakości, będą smaczniejsze i pełnowartościowe. Systematycznie na stronie internetowej fundacji będą pojawiały się artykuły związane ze zdrową żywnością idealną dla dzieci.

Ponadto w ramach projektu będą miały miejsce warsztaty tematyczne dla dzieci, które poprowadzi dietetyk w przedszkolach i szkołach, by podnieść świadomość dziecka i jego opiekunów na temat wpływu pożywienia na organizm człowieka. Dodatkowo Fundacja przygotowała listę zdrowych produktów, które są pysznie i niedrogie i łatwo wprowadzić je do szkolnych sklepików.

Już 15 marca odbędzie się również Piknik Rodzinny Prudential w CRS Bielany na ul. Lindego 20 przy Metrze Wawrzyszew. W czasie Pikniku uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o akcji "Nie wciskamy dzieciom kitu", a także będzie miała miejsce degustacja zdrowych produktów, warsztaty związane ze zdrowym odżywianiem oraz konsultacje dietetyczne.

Redakcja parenting.pl, 3 miesiące temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Wspaniały czas zmian

Wspaniały czas zmian

Bycie ojcem to przygoda życia, ale i ogromne wyzwanie. Nic więc dziwnego, że ojcostwo można porównać do maratonu. Długodystansowy bieg wymaga nie tylko kondycji, ale i niesamowitej siły wewnętrznej. Każdy kilometr to pole walki – maratończyk walczy...

Patronaty

Tuwimki

Tuwimki

Okładka płyty "Tuwimki – Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima".

Patronaty

Dr Harvey Karp

Dr Harvey Karp

Pozycja książkowa dla rodziców niemowląt pozwoli im lepiej zrozumieć swoje maluchy.

Patronaty

"Pamiętajki"

"Pamiętajki"

Opowiadania i wiersze pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię i kształtować własny obraz otaczającego je świata.

Patronaty

Mama, smoczek

Mama, smoczek

Książka o macierzyństwie - jego cieniach i blaskach.