Merida Waleczna w Empik-u

Już 7. grudnia w salonach Empik pojawi się film "Merida Waleczna" na DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D. Produkcja studia Disney Pixar to historia dzielnej dziewczyny, która sprzeciwia się tradycji i chce zyskać niezależność. Bunt Meridy prowadzi do straszliwej klątwy – czy bohaterce uda się w porę ją cofnąć? Przekonajcie się sami i ulegnijcie magii malowniczych wzgórz Szkocji.

"Merida Waleczna" to nie tylko opowieść o dorastaniu, ale i historia niełatwej relacji matka-córka. Jest to pierwsza produkcja studia Pixar, której główną bohaterką jest kobieta. Akcja filmu toczy się w świecie realnym, ale nie brakuje również wątków fantasy. Animacje w "Meridzie" to wizualne mistrzostwo. Twórcy zadbali o każdy detal. Dużo uwagi poświęcono również obyczajom i klimatowi Szkocji. Za reżyserię oraz scenariusz filmu odpowiada team Brenda Chapman i Mark Andrews.

Studio Pixar już od 26 lat zmienia oblicze współczesnej animacji. Rozmach kolejnych produkcji sprawił, że Pixar stał się synonimem najwyższej jakości. Filmy znajdują uznanie nie tylko wśród milionów widzów oraz krytyków filmowych, ale i akademii Oscarowej. Dotychczas produkcje studia Pixar otrzymały 26 Oscarów.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Ocena: 4.5
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Wspaniały czas zmian

Wspaniały czas zmian

Bycie ojcem to przygoda życia, ale i ogromne wyzwanie. Nic więc dziwnego, że ojcostwo można porównać do maratonu. Długodystansowy bieg wymaga nie tylko kondycji, ale i niesamowitej siły wewnętrznej. Każdy kilometr to pole walki – maratończyk walczy...

Patronaty

Tuwimki

Tuwimki

Okładka płyty "Tuwimki – Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima".

Patronaty

Dr Harvey Karp

Dr Harvey Karp

Pozycja książkowa dla rodziców niemowląt pozwoli im lepiej zrozumieć swoje maluchy.

Patronaty

"Pamiętajki"

"Pamiętajki"

Opowiadania i wiersze pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię i kształtować własny obraz otaczającego je świata.

Patronaty

Mama, smoczek

Mama, smoczek

Książka o macierzyństwie - jego cieniach i blaskach.