Merida Waleczna w Empik-u

Już 7. grudnia w salonach Empik pojawi się film "Merida Waleczna" na DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D. Produkcja studia Disney Pixar to historia dzielnej dziewczyny, która sprzeciwia się tradycji i chce zyskać niezależność. Bunt Meridy prowadzi do straszliwej klątwy – czy bohaterce uda się w porę ją cofnąć? Przekonajcie się sami i ulegnijcie magii malowniczych wzgórz Szkocji.

"Merida Waleczna" to nie tylko opowieść o dorastaniu, ale i historia niełatwej relacji matka-córka. Jest to pierwsza produkcja studia Pixar, której główną bohaterką jest kobieta. Akcja filmu toczy się w świecie realnym, ale nie brakuje również wątków fantasy. Animacje w "Meridzie" to wizualne mistrzostwo. Twórcy zadbali o każdy detal. Dużo uwagi poświęcono również obyczajom i klimatowi Szkocji. Za reżyserię oraz scenariusz filmu odpowiada team Brenda Chapman i Mark Andrews.

Studio Pixar już od 26 lat zmienia oblicze współczesnej animacji. Rozmach kolejnych produkcji sprawił, że Pixar stał się synonimem najwyższej jakości. Filmy znajdują uznanie nie tylko wśród milionów widzów oraz krytyków filmowych, ale i akademii Oscarowej. Dotychczas produkcje studia Pixar otrzymały 26 Oscarów.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Gra dla dzieci i ich rodziców Chcesz pomóc Noemu uratować zwierzęta przed zagładą? Zagraj! 84 żetony zwierzaków Układaj zwierzaki i pilnuj ich bezpieczeństwa. Słoń Ogromny słoń musi mieć odpowiednie dla siebie lokum. Kameleon Nakarm kameleona, aby w czasie...

Patronaty

Bajkowy krawiec

Bajkowy krawiec

Zapraszamy do posłuchania utworu z albumu "Piosenki dla przedszkolaka cz. 6. Abrakadabra"!

Patronaty

Dr Harvey Karp

Dr Harvey Karp

Pozycja książkowa dla rodziców niemowląt pozwoli im lepiej zrozumieć swoje maluchy.

Patronaty

Wiersze twórcy Kubusia Puchatka

Wiersze twórcy Kubusia Puchatka

"Kiedy byliśmy bardzo młodzi" A. A. Milne Piękne i pełne optymizmu wiersze twórcy Kubusia Puchatka sprawiają, że każda chwila dziecka z książką staje się przyjemnością.