Merida Waleczna w Empik-u

Już 7. grudnia w salonach Empik pojawi się film "Merida Waleczna" na DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D. Produkcja studia Disney Pixar to historia dzielnej dziewczyny, która sprzeciwia się tradycji i chce zyskać niezależność. Bunt Meridy prowadzi do straszliwej klątwy – czy bohaterce uda się w porę ją cofnąć? Przekonajcie się sami i ulegnijcie magii malowniczych wzgórz Szkocji.

"Merida Waleczna" to nie tylko opowieść o dorastaniu, ale i historia niełatwej relacji matka-córka. Jest to pierwsza produkcja studia Pixar, której główną bohaterką jest kobieta. Akcja filmu toczy się w świecie realnym, ale nie brakuje również wątków fantasy. Animacje w "Meridzie" to wizualne mistrzostwo. Twórcy zadbali o każdy detal. Dużo uwagi poświęcono również obyczajom i klimatowi Szkocji. Za reżyserię oraz scenariusz filmu odpowiada team Brenda Chapman i Mark Andrews.

Studio Pixar już od 26 lat zmienia oblicze współczesnej animacji. Rozmach kolejnych produkcji sprawił, że Pixar stał się synonimem najwyższej jakości. Filmy znajdują uznanie nie tylko wśród milionów widzów oraz krytyków filmowych, ale i akademii Oscarowej. Dotychczas produkcje studia Pixar otrzymały 26 Oscarów.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Disney Ucz się z nami.

Disney Ucz się z nami.

Książeczki z serii Disney Ucz się z nami pomogą dziecku rozwinąć zdolności manualne, a także wyobraźnię.

Patronaty

Gra Akademii Umysłu JUNIOR

Gra Akademii Umysłu JUNIOR

Gry umysłowe Akademii Umysłu przypadną do gustu nie tylko dzieciom. Spodobają się również rodzicom, którzy będą spokojniejsi o rozwój swoich pociech.

Patronaty

"Świat dziecka" - dodatek do Metra

"Świat dziecka" - dodatek do Metra

Dodatek do Metra "Świat dziecka" Zapraszamy już dzisiaj (27 października 2014 roku) do zapoznania się z publikacją "Świat dziecka", która została wydana jako dodatek do Metra.

Patronaty

IV część serii Oczami Maluszka - Harmonijka

IV część serii Oczami Maluszka - Harmonijka

Dzieci zaczynają rozpoznawanie kolorów od czerni i bieli. Oczami Maluszka - Harmonijka to ilustracje w dwóch kolorach – czarnym i białym. Rozmiary książeczki pozwalają na oglądanie jej przez Malucha na własnym łóżeczku. Dzięki temu poznaje dwubarwne...

Patronaty

Spuki Boo

Spuki Boo

Urodziny Spuki Boo Zapisz się z dzieckiem na urodziny Spuki Boo!