Mama nigdy nie jest sama!

Już 29 czerwca w Dworku Artura na ul. Dworcowej 9 w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Mama nigdy nie jest sama! Tym razem wydarzenie kierowane jest do rodziców – zarówno mam jak i tatusiów – dzieci w wieku 0-1. Mama nigdy nie jest sama to cykl spotkań dla pań w ciąży oraz rodziców dzieci w wieku 0-1 i 1-3, organizowanych przez Ośrodek Wspierania Rozwoju „Bliżej” oraz firmę WerkArt, których celem jest umożliwienie młodym rodzicom bezpośredniego kontaktu ze specjalistami (psychologiem, lekarzem, doradcą laktacyjnym, logopedą, dietetykiem, doradcą noszenia w chustach, położną, brafitterką, etc.), a także spotkania z innymi rodzicami i wymiany doświadczeń. Pierwsze wydarzenie dla kobiet w ciąży, które miało miejsce w styczniu tego roku, pokazało jak duża i realna jest ta potrzeba.

Polecane wideo:

Spotkanie

Kolejne spotkanie odbędzie się już w czerwcu w Gdańsku.

Podczas czerwcowego spotkania w Dworku Artura – który został nam udostępniony dzięki nawiązaniu współpracy z Gdańskim Archipelagiem Kultury – młodzi rodzice będą mieli okazję wysłuchać wykładów m.in. doradczyni noszenia dzieci w chuście (dlaczego i jak nosić dzieci?), logopedki (karmienie okiem logopedy), prawnika (prawa kobietpracownic), dietetyczki (rozszerzanie diety malucha), psychologa (zabawy wspierające rozwój), brafitterek (odpowiednie dopasowanie biustonosza). Na zakończenie odbędzie się panel, podczas którego uczestniczki i uczestnicy będą mogli zadać pytania specjalistom.

Odpowiadając na potrzeby rodziców i ich maluchów, zorganizowane zostanie również miejsce do przewijania dzieci oraz kącik zabaw, w którym będzie można odpocząć wraz z pociechami lub pobawić się z nimi.

Wydarzenie Mama nigdy nie jest sama patronatem objęły: Dzielnica rodzica, Gaga Magazyn, Czas dzieci, W roli mamy, Maluchy3miasta, Bliżej dziecka, Parenting.pl, Mama na zakupach oraz trójmiasto.pl. Natomiast potwierdzonymi Partnerami spotkania są: Dress you up, Wydawnictwo Zakamarki, Lingeria, White&Black, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Smyk Matarnia, Wydawnictwo Hokus Pokus, Crispy. Dzięki Partnerom na zakończenie spotkania wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Mama nigdy nie jest sama.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy mają ochotę spędzić sobotnie, czerwcowe południe wśród innych rodziców, w przyjaznej, miłej atmosferze pełnej bliskości,wysłuchać ciekawych wykładów, a także wziąć udział w dyskusji i twórczych rozmowach na temat szczęśliwego dzieciństwa i rodzicielstwa!

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Klinika nOvum

Klinika nOvum

Klinika nOvum od 18 lat pomaga parom bezskutecznie starającym się o dziecko.

Aktualności

Akcja charytatywna Ence Pence

Akcja charytatywna Ence Pence

Ostatnio do akcji dołączył Przemek Kossakowski. Bransoletki Ence Pence, których sprzedaż wspiera akcję. Znane osoby zaangażowane w akcję "Pokoloruj dzieciom świat".

Aktualności

In vitro a założenie rodziny

In vitro a założenie rodziny

In vitro - czym jest dla małżeństwa? In vitro ma swoich przeciwników i zwolenników. Warto poznać więc zarówno wady, jak i zalety programu in vitro.

Aktualności

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko" odbędą się 31.08-01.09.2013 w Hali Torwar w Warszawie.

Aktualności

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

"Mały Książę" to zabawa dla całej rodziny! Stwórz Małemu Księciu planetę - wybieraj kafelki, buduj planetę i podliczaj jej wartość. Budujemy planetę Amelka (córeczka Alicji) już wie, jak stworzyć idealną planetę dla Małego Księcia.

Aktualności

Blender BRAUN MR 570

Blender BRAUN MR 570

Blender marki BRAUN to sprzymierzeniec zabieganych rodziców, którzy chcą w krótkim czasie przyrządzić coś pysznego dla dziecka.