Mają 14 córek, nie przestają starać się o syna

Marzeniem pewnej pary z Teksasu jest wydanie na świat syna. 29-letnia Augustina Higuera  i 30-letni Jose posiadają już 14 córek i wciąż podejmują starania o męskiego potomka.

Para jest zauroczona gromadką swoich dotychczasowych dzieci, jednak byłaby w siódmym niebie, gdyby do ich grona dołączył syn. Augustina twierdzi, że lubi być w ciąży, nie miewa poważnych problemów, ani nie jest to dla niej stresujące. Jest także pewna, że będzie jej dane mieć syna. Sądzi, że między nim a Jose wytworzy się niesamowita więź. 

Polecane wideo:

Posiadają trzy pary bliźniąt

Kiedy Higuera urodziła parę bliźniąt - Hailee i Braelee, lekarz żartował, że bardziej prawdopodobne jest wygrać na loterii, niż zajść w mnogą ciążę po raz drugi. Kilka tygodni później została poczęta drugą para bliźniaczek.

Higuera twierdzi, że od zawsze chciała być mamą. Kiedy była młodsza, spędzała dużo czasu opiekując się młodszym bratem i siostrą. I choć zdarzały się w jej rodzinie bliźniaki, nie spodziewała się, że uda się zostać mamą aż 3 par.

Rodzice nie ustalili maksymalnej liczby dzieci, które chcą mieć. Twierdzą, że mogą wydać na świat jeszcze nawet 10, dopóki nie będzie to syn.

Kobieta w ciągu dnia przygotowuje osiem różnych posiłków i zaprowadza wszystkie dzieci na autobus do szkoły. Twierdzi, że sypia po dwie godzinny dziennie. Jose pracuje siedem dni w tygodniu, prowadząc firmę architektoniczną.

Monika Matuszko

O autorze

Monika Matuszko

Studentka psychologii KUL. Interesuje się obszarem psychologii rozwojowej oraz chorobami psychosomatycznymi. Prowadzi szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Doświadczenie w mediach zaczęła zdobywać jako dziennikarz lokalnych gazet. Chętnie pracuje z dziećmi. m.in. jako wychowawca kolonijny oraz drużynowa gromady zuchowej. W abcZdrowie.pl i Parenting.pl od kilku miesięcy zgłębia tajniki social media.

Monika Matuszko, 4 miesiące temu

Ciąża wielopłodowa

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

ciaza

gosia1.9 • ostatni post 2 tygodnie temu

1
Artykuły Ciąża wielopłodowa
Ciąża wielopłodowa

Bliźniaczki urodziły dzieci tego samego dnia

Bliźniaczki urodziły dzieci tego samego dnia

Leah Rodgers, zaszły w ciążę niemalże w tym samym czasie, choć jak twierdzą - nie planowały tego. Swojej rodzinie radosną wiadomość obwieściły (...) , że identyczne siostry specjalnie starały się zajść w ciążę...

Ciąża wielopłodowa

Taka ciąża zdarza się raz na 70 milionów urodzeń

Taka ciąża zdarza się raz na 70 milionów urodzeń

. By zapłacić za in vitro, wzięli pożyczkę. I udało się. Para spodziewa się czworaczków. Chociaż ciąże mnogie przy tej metodzie zdarzają się stosunkowo (...) często, ta jest naprawdę wyjątkowa. Próby (https://parenting.pl/portal/zabieg-in-vitro)...

Ciąża wielopłodowa

Nawet lekarze byli zaskoczeni wagą bliźniąt

Nawet lekarze byli zaskoczeni wagą bliźniąt

Alanna i Paul z Edynburga mają powody do dumy - nie dość, że zostali rodzicami dwóch zdrowych synków, to jeszcze Troy i Kaius zostali okrzyknięci największymi (https://parenting.pl/portal/objawy-ciazy-blizniaczej) w historii Szkocji. Ile ważyły nowo narodzone...

Ciąża wielopłodowa

Trojaczki

Trojaczki

Ciąża trojacza to zarówno wielka radość, jak i duże obciążenie. Kiedy w badaniu USG okazuje się, że dzieci będzie trójka, niektóre mamy stresują się, że trudno będzie sobie poradzić.

Ciąża wielopłodowa

Chciała mieć syna - jest w ciąży z pięcioraczkami

Chciała mieć syna - jest w ciąży z pięcioraczkami

zaszła w ciążę naturalnie, a w gabinecie lekarskim usłyszała, że będzie mamą bliźniąt. Pięcioraczki zamiast bliźniąt Pierwotna diagnoza (...) syna - z badań wynika, że na świecie pojawi się jeden chłopiec i cztery dziewczynki. Jedna...