Kwiatek - kropkowanka

Łączenie kropek to świetne zajęcie dla dzieci.

Połącz kropki, aby narysować kwiatek - kropkowanka do pobrania tutaj.

Polecane wideo:

Więcej kropkowanek znajdziesz na stronie Lulek TV.

Redakcja parenting.pl, 2 tygodnie temu

Kropkowanki

Komentarze

dyskusje na forum

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 3 miesiące temu

9
Artykuły Kropkowanki
Kropkowanki

Choinka - kropkowanka

/zadania/kropkowanki/kropkowanka-choinka.pdf). Więcej **kropkowanek** znajdziesz na stronie **(http://www.bobibobi.13tka.com/)**.

Kropkowanki

Szukanie wyrazów

Szukanie wyrazów

Znajdź wyrazy Zostań małym poszukiwaczem i znajdź ukryte w domku wyrazy - gra do pobrania tutaj. Więcej zabaw logicznych znajdziesz na stronie BobiBobi.

Kropkowanki

Wykreślanka świąteczna

Wykreślanka świąteczna

Świąteczna wykreślanka Zabaw się w wykreślanie słów i odgadnij hasło - wykreślanka do pobrania tutaj. Więcej gier logicznych znajdziesz na stronie BobiBobi.

Kropkowanki

Rysowanka Domek

Rysowanka Domek

Domek - rysowanka Połącz elementy, aby dokończyć rysunek domku - rysowanka do pobrania tutaj. Więcej rysowanek znajdziesz na stronie Bobi Bobi.

Kropkowanki

Domek - rysowanka

://powercontent.blomedia.pl/zadania/kropkowanki/rysowanka-domek.pdf). Więcej **rysowanek** znajdziesz na stronie **(http://www.bobibobi.13tka.com/)**.

Kropkowanki

Kropkowanka Kurczaczek

Kropkowanka Kurczaczek

Kropkowanka z kurczaczkiem Połącz kropki, aby powstał z nich kurczaczek - kropkowanka do pobrania tutaj. Więcej kropkowanek znajdziesz na stronie Lulek TV.

Kropkowanki

Kropkowanka Kwiatek

Kropkowanka Kwiatek

Kwiatek - kropkowanka Połącz kropki, aby narysować kwiatek - kropkowanka do pobrania tutaj. Więcej kropkowanek znajdziesz na stronie Lulek TV.

Kropkowanki

Kropkowanka Choinka

Kropkowanka Choinka

Choinka - kropkowanka Połącz kropki, aby narysować choinkę - kropkowanka do pobrania tutaj. Więcej kropkowanek znajdziesz na stronie Bobi Bobi.

Kropkowanki

Kurczaczek - kropkowanka

://powercontent.blomedia.pl/zadania/kropkowanki/kropkowanka-kurczak.pdf). Więcej **kropkowanek** znajdziesz na stronie **(http://www.lulek.tv/)**.

Ważny temat - LEGO DUPLO - mnóstwo pomysłów na super zabawę

Zabawa klockami podkręca kreatywność

mu się z daną osobą i zgodnie z tym może ozdobić poszczególną wizytówkę. Wąsy dla taty, kolorowy kwiatek dla mamy, z pewnością znajdzie (...) stworzony przez ciebie kolorowy domek czy kwiatek. A może będzie chciał dokonać...