Korzystaj z wakacji i opalaj się bezpiecznie

Informacja prasowa

Tego lata, już po raz kolejny, każdy na własnej skórze może sprawdzić, jak widzi ją słońce i pod okiem ekspertów przekonać się, jak ważna jest prawidłowa ochrona przeciwsłoneczna.

Polecane wideo:

W 10 nadmorskich miejscowościach w wakacyjne weekendy pojawią się strefy "Jak widzi Cię słońce", w których będzie można przekonać się "Jak widzi Cię słońce". W strefach będą czekały również liczne atrakcje dla dzieci i rodziców spędzających wakacje nad morzem - tzw. Podwórka.

Skóra wymaga ochrony przeciwsłonecznej przez cały rok, jednak latem, kiedy częściej wystawiamy ją na działanie promieni słonecznych, zapewnienie odpowiedniej ochrony jest szczególnie ważne.

Sprawdź, jak widzi Cię słońce!

Dla wszystkich spędzający wakacje na plaży w 10 nadmorskich miejscowościach, powstaną strefy "Jak widzi Cię słońce". W każdej strefie na plażowiczów będzie czekała wyjątkowa foto-budka oraz inne atrakcje dla całej rodziny.

Każdy, kto odwiedzi strefę, będzie mógł sprawdzić przy pomocy specjalnej kamery z filtrem UV lub na zdjęciu zrobionym w wyjątkowej foto-budce, jak słońce „widzi” jego skórę. Nie da się tego zobaczyć gołym okiem! Dodatkowo, zdjęcie z foto-budki będzie można wydrukować, wysłać mejlem lub opublikować w mediach społecznościowych. Oprócz tego że mogą one być przyjemną pamiątką z wakacji spędzonych na plaży, mają na celu przypominać o tym, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna skóry.

- Chcielibyśmy obalić mity, które narosły wokół tematu ochrony przed promieniami UV tak, aby coraz więcej ludzi troszczyło się o skórę swoją i swoich najbliższych – mówi Martyna Kostrzyńska, PR Manager NIVEA.

Zasady prawidłowej ochrony przeciwsłonecznej skóry będzie można poznać podczas całodziennych konsultacji dermatologicznych w Strefach “Jak widzi Cię słońce” oraz w SUN VANach, które dodatkowo będą jeździły po nadmorskich miejscowościach. Eksperci w SUN VANach, podobnie jak Ci dostępni w strefach "Jak widzi Cię słońce", pomogą m.in. ocenić fototyp skóry oraz dobrać odpowiedni filtr. Dodatkowo, w każdym SUN VANie będzie można kupić produkty NIVEA, pomagające zapewnić ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Podwórka NIVEA

Przez całe wakacje, w 10 nadmorskich miejscowościach marka NIVEA i Mateusz Kusznierewicz będą również inspirować rodziców do aktywnej zabawy z dziećmi na plaży. Na rodziny, spędzające wakacje nad polskim morzem, czekać będą atrakcje, które zapewnią niezapomniane chwile na wspólnej i jakościowej zabawie.

W każdy weekend, na 10 polskich plażach powstaną Rodzinne Miejsca Zabaw – wszystko to, za sprawą akcji „Podwórko NIVEA na plaży”, która po raz pierwszy odbędzie się nad polskim morzem.

Już od 24 czerwca do końca wakacji, w 10 nadmorskich kurortach powstaną specjalne strefy, w których rodzice będą mogli aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi. Skimboard, rodzinny tor przeszkód czy tablica do nauki wiązania węzłów żeglarskich – to tylko kilka atrakcji, które z myślą o rodzinach, przygotowano w ramach akcji wraz z Mateuszem Kusznierewiczem, mistrzem olimpijskim w żeglarstwie, aktywnym tatą dwójki dzieci i Ambasadorem projektu.

Jak sam przyznaje - Wakacje to idealny moment, aby spędzić aktywnie czas z dziećmi – z dala od smartfonów i służbowej poczty. Razem z NIVEA przygotowaliśmy mnóstwo zabaw, które jeszcze lepiej zintegrują rodzinę i zapewnią jej niezapomniane przeżycia w trakcie wspólnych wakacji.

Aktywnie i efektywnie na plaży

Podwórka to miejsca, które integrują dużych i małych – teraz również na plaży! Wszystkie aktywności w Rodzinnych Strefach wymagają współpracy, sprawności ruchowej, a także kreatywności i sprytu.

Co więcej, na plażowych Podwórkach mogą rywalizować ze sobą drużyny z jednej lub z kilku rodzin, dzięki czemu pobyt stanie się doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. Na tych, którzy o wychowaniu pragną dowiedzieć się więcej, czekają porady Ambasadora, Mateusza Kusznierewicza, który podpowie jak motywować dzieci, jak pobudzać ich kreatywność i rozwijać pasje.

Eventy odbędą się w 10 miastach na Polskim Wybrzeżu:

  • Krynica Morska: 24-26.06
  • Władysławowo: 1-3.07
  • Sopot: 8-10.07
  • Ustka: 15-17.07
  • Łeba: 22-24.07
  • Jastarnia: 29.07-31.08
  • Niechorze: 5-7.08
  • Kołobrzeg: 12-14.08
  • Ustronie Morskie: 19-21.08
  • Międzyzdroje: 26-28.08
Redakcja parenting.pl, 7 miesięcy temu

Wycieczki

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Pomocy...

DzIaBoNg • ostatni post 4 dni temu

5
Artykuły Wycieczki
Wycieczki

Bagażnik Chevroleta Cruze'a Kombi

Bagażnik Chevroleta Cruze'a Kombi

Duży bagażnik to zaleta, jaką powinien posiadać samochód rodzinny. W przestronnym bagażniku zmieści się nie tylko wózek, ale nawet sanki.

Wycieczki

Bałtów

Bałtów

Park w Bałtowie Liczne atrakcje w Parku Bałtowskim.Atrakcje parku Zwierzęta żyjące w parku.Dinozaury Jurapark Bałtów

Wycieczki

Atrakcje zimowe dla dzieci

Atrakcje zimowe dla dzieci

Liczne atrakcje dla dzieci w Zakopanem kuszą perspektywą spędzenia wymarzonych wakacji lub ferii. Zakopane było niegdyś mekką bohemy artystycznej, obecnie jest centrum rozrywki zwłaszcza zimowych, choć nie tylko, szaleństw. Miłośnicy jazdy na nartach,...

Wycieczki

Wczasy wellness

Wczasy wellness

Wellness to styl życia, dzięki któremu można osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu. A harmonia ta pozwoli cieszyć się życiem.

Wycieczki

Rodzina na wakacjach

Rodzina na wakacjach

Wypoczynek w ciepłych krajach Zanim wyjedziemy wraz z rodziną na wakacje w ciepłych krajach, warto wcześniej dobrze przygotować się do wyjazdu. Dzięki temu unikniemy w podróży wielu nieprzyjemnych niespodzianek.

Wycieczki

Na wakacje

Na wakacje

Wakacyjny wyjazd, to nie tylko wybór miejsca, ale konieczność spakowania wszystkich niezbędnych w czasie wypoczynku rzeczy.

Wycieczki

Tempomat

Tempomat

Cruise control Tempomat służy do pomiaru odległości od samochodu znajdującego się przed nami. Kiedy poprzedzający nas samochód zaczyna zwalniać, tempomat rozpoczyna hamowanie.