Kolejna odsłona serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit

Wydawnictwo Debit prezentuje kolejną edycję serii "Czytamy bez mamy". W jej skład wchodzą 3 książeczki dla dzieci na różnym poziomie umiejętności czytelniczych. Poziom I - "Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy", poziom II - "Kaczka w berecie i inne historie", poziom III - "Wszystkie śledztwa detektywa Anatola. Kradzież to nie zabawa!".

Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy

Seria "Czytamy bez mamy" - Wydawnictwo Debit

I poziom serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit. Książeczka została wydana pod patronatem parenting.pl.

"Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy" opowiada o dwóch piratach, którzy z pewnością rozbawią każdego czytalenika. Ciągle się o coś kłócą i przez to nie udaje im się zrealizować swoich marzeń, czyli zdobyć wspaniałych skarbów. Podróż prowadzi ich do Królestwa Brzuchaczy, którym rządzą niezwykle otyli książę i książniczka. Przez swoją tuszę nie potrafią bronić swojego królestwa. Co wyniknie ze spotkania tych tak różnych od siebie postaci? Przekonajcie się sami!

Kaczka w berecie i inne opowieści

Rodzinne wakacje naprawdę mogą być ciekawe i pełne emocji. Przecież każdy, nawet zwyczajny, przedmiot może okazać się wyjątkowy i kryć wiele tajemnic. Opowieść o niecodziennych pomysłach pewnej kaczki, historia dziwnego worka, w którym nie wiadomo, co się chowa - każde dziecko na pewno znajdzie w tej książeczce coś dla siebie i poczuje ogromną satysfakcję, gdy samodzielnie ją przeczyta.

Wszystkie śledztwa detektywa Anatola. Kradzież to nie zabawa!

Anatol to chłopczyk wyjątkowo sprytny, więc zadania detektywistyczne nie są dla niego żadną trudnością. Coraz więcej znajomych prosi go o pomoc w rozwiązywaniu zagadek. Na domiar złego, przyjaciółka Anatola - Filo - znalazła sobie nową misję, czyli ratowanie świata. Jak Anatol poradzi sobie z sytuacją? Koniecznie zapoznajcie się z kolejną już częścią przygód Anatola.

Cała seria została wydana pod patronatem medialnym portalu parenting.pl.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Wspaniały czas zmian

Wspaniały czas zmian

Bycie ojcem to przygoda życia, ale i ogromne wyzwanie. Nic więc dziwnego, że ojcostwo można porównać do maratonu. Długodystansowy bieg wymaga nie tylko kondycji, ale i niesamowitej siły wewnętrznej. Każdy kilometr to pole walki – maratończyk walczy...

Patronaty

Tuwimki

Tuwimki

Okładka płyty "Tuwimki – Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima".

Patronaty

Dr Harvey Karp

Dr Harvey Karp

Pozycja książkowa dla rodziców niemowląt pozwoli im lepiej zrozumieć swoje maluchy.

Patronaty

"Pamiętajki"

"Pamiętajki"

Opowiadania i wiersze pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię i kształtować własny obraz otaczającego je świata.

Patronaty

Mama, smoczek

Mama, smoczek

Książka o macierzyństwie - jego cieniach i blaskach.