Kolejna odsłona serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit

Wydawnictwo Debit prezentuje kolejną edycję serii "Czytamy bez mamy". W jej skład wchodzą 3 książeczki dla dzieci na różnym poziomie umiejętności czytelniczych. Poziom I - "Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy", poziom II - "Kaczka w berecie i inne historie", poziom III - "Wszystkie śledztwa detektywa Anatola. Kradzież to nie zabawa!".

Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy

Seria "Czytamy bez mamy" - Wydawnictwo Debit

I poziom serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit. Książeczka została wydana pod patronatem parenting.pl.

"Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy" opowiada o dwóch piratach, którzy z pewnością rozbawią każdego czytalenika. Ciągle się o coś kłócą i przez to nie udaje im się zrealizować swoich marzeń, czyli zdobyć wspaniałych skarbów. Podróż prowadzi ich do Królestwa Brzuchaczy, którym rządzą niezwykle otyli książę i książniczka. Przez swoją tuszę nie potrafią bronić swojego królestwa. Co wyniknie ze spotkania tych tak różnych od siebie postaci? Przekonajcie się sami!

Kaczka w berecie i inne opowieści

Rodzinne wakacje naprawdę mogą być ciekawe i pełne emocji. Przecież każdy, nawet zwyczajny, przedmiot może okazać się wyjątkowy i kryć wiele tajemnic. Opowieść o niecodziennych pomysłach pewnej kaczki, historia dziwnego worka, w którym nie wiadomo, co się chowa - każde dziecko na pewno znajdzie w tej książeczce coś dla siebie i poczuje ogromną satysfakcję, gdy samodzielnie ją przeczyta.

Wszystkie śledztwa detektywa Anatola. Kradzież to nie zabawa!

Anatol to chłopczyk wyjątkowo sprytny, więc zadania detektywistyczne nie są dla niego żadną trudnością. Coraz więcej znajomych prosi go o pomoc w rozwiązywaniu zagadek. Na domiar złego, przyjaciółka Anatola - Filo - znalazła sobie nową misję, czyli ratowanie świata. Jak Anatol poradzi sobie z sytuacją? Koniecznie zapoznajcie się z kolejną już częścią przygód Anatola.

Cała seria została wydana pod patronatem medialnym portalu parenting.pl.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Disney Ucz się z nami.

Disney Ucz się z nami.

Książeczki z serii Disney Ucz się z nami pomogą dziecku rozwinąć zdolności manualne, a także wyobraźnię.

Patronaty

Gra Akademii Umysłu JUNIOR

Gra Akademii Umysłu JUNIOR

Gry umysłowe Akademii Umysłu przypadną do gustu nie tylko dzieciom. Spodobają się również rodzicom, którzy będą spokojniejsi o rozwój swoich pociech.

Patronaty

"Świat dziecka" - dodatek do Metra

"Świat dziecka" - dodatek do Metra

Dodatek do Metra "Świat dziecka" Zapraszamy już dzisiaj (27 października 2014 roku) do zapoznania się z publikacją "Świat dziecka", która została wydana jako dodatek do Metra.

Patronaty

IV część serii Oczami Maluszka - Harmonijka

IV część serii Oczami Maluszka - Harmonijka

Dzieci zaczynają rozpoznawanie kolorów od czerni i bieli. Oczami Maluszka - Harmonijka to ilustracje w dwóch kolorach – czarnym i białym. Rozmiary książeczki pozwalają na oglądanie jej przez Malucha na własnym łóżeczku. Dzięki temu poznaje dwubarwne...

Patronaty

Spuki Boo

Spuki Boo

Urodziny Spuki Boo Zapisz się z dzieckiem na urodziny Spuki Boo!