Kłopoty z dzieckiem. Zapytaj osobiście supernianię Dorotę Zawadzką!

Dziecko na świecie. I co dalej? Zwykle są tysiące pytań. Rola ojca po porodzie, zachowanie na placu zabaw, bezpieczeństwo, rozwój dziecka, jego talenty i ograniczenia. Potem przedszkole, szkoła, i wreszcie trudny moment, kiedy dziecko przestaje być dzieckiem. O tym wszystkim Dorota Zawadzka pisze od dwóch miesięcy w serwisie naTemat.pl. Ale choć odpowiedziała na wiele komentarzy, to nie dała rady odpowiedzieć na wszystkie. Dlatego we wtorek 24 kwietnia o 19.30 spotka się z użytkownikami serwisu.

Polecane wideo:

Superniania będzie nawet przez godzinę odpowiadała na żywo na pytania czytelników. Dyskusję wideo poprowadzi redaktor naczelny serwisu naTemat Tomasz Machała. To drugie [Waszym zdaniem]. Tydzień temu z internautami spotkał się Tomasz Lis. W czasie godziny dostał około tysiąca pytań, redaktor naczelny Newsweeka odpowiedział na kilkadziesiąt.

Dorota Zawadzka obiecała, że odpowie na prawie każde pytanie. Na pewno chętnie porozmawia o wszystkim, o czym pisze na blogu w naTemat. Czyli o wychowaniu, o rodzicielstwie, o tym, co zrobić, gdy rodzice piszą: "Pani Doroto, ratunku! Nie radzę sobie z dzieckiem".

Żeby spotkać się z Supernianią wejdź we wtorek o 19.30 do naTemat lub na stronę serwisu na Facebooku. Pytanie można w łatwy sposób zadać w oknie społecznościowym tuż obok okna z przekazem wideo z [Waszym zdaniem].

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Klinika nOvum

Klinika nOvum

Klinika nOvum od 18 lat pomaga parom bezskutecznie starającym się o dziecko.

Aktualności

Akcja charytatywna Ence Pence

Akcja charytatywna Ence Pence

Ostatnio do akcji dołączył Przemek Kossakowski. Bransoletki Ence Pence, których sprzedaż wspiera akcję. Znane osoby zaangażowane w akcję "Pokoloruj dzieciom świat".

Aktualności

In vitro a założenie rodziny

In vitro a założenie rodziny

In vitro - czym jest dla małżeństwa? In vitro ma swoich przeciwników i zwolenników. Warto poznać więc zarówno wady, jak i zalety programu in vitro.

Aktualności

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko" odbędą się 31.08-01.09.2013 w Hali Torwar w Warszawie.

Aktualności

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

"Mały Książę" to zabawa dla całej rodziny! Stwórz Małemu Księciu planetę - wybieraj kafelki, buduj planetę i podliczaj jej wartość. Budujemy planetę Amelka (córeczka Alicji) już wie, jak stworzyć idealną planetę dla Małego Księcia.

Aktualności

Blender BRAUN MR 570

Blender BRAUN MR 570

Blender marki BRAUN to sprzymierzeniec zabieganych rodziców, którzy chcą w krótkim czasie przyrządzić coś pysznego dla dziecka.