Kłopoty z dzieckiem. Zapytaj osobiście supernianię Dorotę Zawadzką!

Dziecko na świecie. I co dalej? Zwykle są tysiące pytań. Rola ojca po porodzie, zachowanie na placu zabaw, bezpieczeństwo, rozwój dziecka, jego talenty i ograniczenia. Potem przedszkole, szkoła, i wreszcie trudny moment, kiedy dziecko przestaje być dzieckiem. O tym wszystkim Dorota Zawadzka pisze od dwóch miesięcy w serwisie naTemat.pl. Ale choć odpowiedziała na wiele komentarzy, to nie dała rady odpowiedzieć na wszystkie. Dlatego we wtorek 24 kwietnia o 19.30 spotka się z użytkownikami serwisu.

Polecane wideo:

Superniania będzie nawet przez godzinę odpowiadała na żywo na pytania czytelników. Dyskusję wideo poprowadzi redaktor naczelny serwisu naTemat Tomasz Machała. To drugie [Waszym zdaniem]. Tydzień temu z internautami spotkał się Tomasz Lis. W czasie godziny dostał około tysiąca pytań, redaktor naczelny Newsweeka odpowiedział na kilkadziesiąt.

Dorota Zawadzka obiecała, że odpowie na prawie każde pytanie. Na pewno chętnie porozmawia o wszystkim, o czym pisze na blogu w naTemat. Czyli o wychowaniu, o rodzicielstwie, o tym, co zrobić, gdy rodzice piszą: "Pani Doroto, ratunku! Nie radzę sobie z dzieckiem".

Żeby spotkać się z Supernianią wejdź we wtorek o 19.30 do naTemat lub na stronę serwisu na Facebooku. Pytanie można w łatwy sposób zadać w oknie społecznościowym tuż obok okna z przekazem wideo z [Waszym zdaniem].

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Targi PLAC ZABAW

Targi PLAC ZABAW

Już wkrótce odbędą się Targi, na których wystawcy zaprezentują propozycje na aranżację placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych.

Aktualności

Każde dziecko może zostać prezesem

Każde dziecko może zostać prezesem

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka. Zasiadają na prawdziwych konferencjach. I wspólnie podejmują decyzje o nowych projekatch.