Kampania "Świadoma mama" - warsztaty

Kampania

W wielu miastach Polski będą odbywały się bezpłatne warsztaty dla mam i przyszłych mam. Zapraszamy.

„Świadoma Mama”jest kampanią, która powstała w 2010 roku przede wszystkim dla kobiet, które oczekują potomstwa lub już są mamami. Jednak nie tylko matki znajdą tu coś dla siebie, ale również ojcowie. Jest to już VI ogólnopolska edycja projektu Świadoma Mama.

W czasie kampanii organizowane są bezpłatne warsztaty dla wszystkich zainteresowanych w różnych miastach Polski. Akcja wspierana jest przez doświadczonych specjalistów i ekspertów, którzy prowadzą warsztaty i służą swoją pomocą uczestnikom.

Aktualną ambasadorką kampanii jest aktorka Paulina Holtz, która pokazuje, że nawet zapracowana mama powinna znaleźć czas dla swojego dziecka. Poza warsztatami w programie "Świadomej mamy" są konkursy, quizy, spotkania.

Harmonogram kampanii:
- Lublin 23.09
- Kielce 24.09
- Kraków 25.09
- Gdańsk 09.10
- Warszawa 29.10
- Łódź 06.11
- Zielona Góra 20.11
- Poznań 27.11

Więcej informacji o kampanii i o rejestracji na stronie internetowej.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Gra Akademii Umysłu JUNIOR

Gra Akademii Umysłu JUNIOR

Gry umysłowe Akademii Umysłu przypadną do gustu nie tylko dzieciom. Spodobają się również rodzicom, którzy będą spokojniejsi o rozwój swoich pociech.

Patronaty

"Świat dziecka" - dodatek do Metra

"Świat dziecka" - dodatek do Metra

Dodatek do Metra "Świat dziecka" Zapraszamy już dzisiaj (27 października 2014 roku) do zapoznania się z publikacją "Świat dziecka", która została wydana jako dodatek do Metra.

Patronaty

IV część serii Oczami Maluszka - Harmonijka

IV część serii Oczami Maluszka - Harmonijka

Dzieci zaczynają rozpoznawanie kolorów od czerni i bieli. Oczami Maluszka - Harmonijka to ilustracje w dwóch kolorach – czarnym i białym. Rozmiary książeczki pozwalają na oglądanie jej przez Malucha na własnym łóżeczku. Dzięki temu poznaje dwubarwne...

Patronaty

Spuki Boo

Spuki Boo

Urodziny Spuki Boo Zapisz się z dzieckiem na urodziny Spuki Boo!