Gry młodzieżowe - best of

Hyper + przedstawia przegląd najciekawszych gier dla dzieci. Wyróżniono 10 najlepszych gier dla maluchów w różnym wieku.

Miejsce 10 zajęła gra Kirby. Postacie w tej grze Nintendo składają się z włóczki. Główny bohater – Kirby- to sympatyczny, różowy stworek, który zmienia kształty, a tym samym funkcje. Gra nie zawiera przemocy.

Na 9 miejscu znalazł się legendarny Super Mario Bross. Hydraulik z wąsami, którego znają zarówno dzieci, jak i dorośli. Ta platformówka ma bardzo zachęcającą grafikę i różne poziomy oraz odsłony.

Miejsce 8 to Ratchet&Clank, czyli para superbohaterów, którzy - jak w większości gier - mają za zadanie uratować świat przed złem. Ta trójwymiarowa platformówka ma wspaniałą grafikę. Pojawia się z niej nieco przemocy, więc może nie być najlepszym pomysłem dla małych dzieci.

7 pozycję zajmuje Little Big Planet, która jest połączeniem gry logicznej i platformowej. Można grać szmacianymi laleczkami, które aby osiągnąć cel, są zmuszone do współpracy. Little Big Planet wpłynie na kreatywność dziecka, które może tworzyć nieskończoną liczbę poziomów w grze. Do tej pory mamy do wyboru aż 7 mln poziomów.

6 miejsce to platformówka Rayman, która na rynku istnieje od 1995 roku. To gra na tablety i konsole. Główna postać nie ma rąk ani nóg. Jest za to wyposażona w lewitujące stopy.

Na miejscu 5 znalazła się Wonderbook od Sony. To gra połączona z Księgą czarów z Harry'ego Pottera.

Zaszczytne, 4 miejsce zajęła gra znana większości z nas – The Sims. Sprzedana w największej ilości egzemplarzy i posiadająca największą ilość dodatków i uzupełnień. Pozwala na stworzenie własnych postaci i kierowanie ich życiem od narodzin aż do śmierci (niekoniecznie naturalnej). Grający mają możliwość kreacji własnego świata.

3 miejsce na podium zajęły dwie gry: EyePet oraz Kinectimals. Obydwie dają możliwość wspaniałej zabawy wraz ze zwierzakami. Można je głaskać, bawić się z nimi, karmić i wychowywać.

Na 2 miejscu plasują się smoki ze Skylanders Spyro's Adventure. Kolekcja figurek pozwala na zapisywanie w ich wnętrzu faz rozwoju postaci. Dzięki temu dziecko może wybrać się do kolegi ze swoją figurkę i razem będą kontynuować grę. W grze zostały połączone dwa światy: realny i fantastyczny.

Bitwę gier wygrała seria gier Lego. To interesujące połączenie klocków Lego z najbardziej znanymi filmami wszechczasów, np. Gwiezdne wojny. Gry uczą współpracy i przenoszą w świat z tak dobrze znanych i lubianych produkcji hollywoodzkich.

Polecane wideo:

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 2 tygodnie temu

9
Artykuły Cyber Parenting
Cyber Parenting

Kinect Gwiezdne Wojny

Kinect Gwiezdne Wojny

Gratka dla miłośników Gwiezdnych Wojen Twoje dziecko pokocha tę grę. Wróć do artykułu Rodzinna zabawa z grami Kinect.

Cyber Parenting

Kamera EyeOn™ Baby

Kamera EyeOn™ Baby

Przód kamery EyeOn™ Baby Kamera EyeOn™ Baby to prosty i profesjonalny wygląd oraz niezawodna jakość.Bok kamery EyeOn™ Baby Kamera EyeOn™ Baby ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu.Tył kamery EyeOn™ Baby...

Cyber Parenting

Tablety i smartfony niszczą neurony u małych dzieci

Jak wynika z badań Millward Brown przeprowadzonych na zlecenie Fundacji Dzieci Niczyje ponad 40 proc. dzieci, które nie ukończyły jeszcze dwóch lat, korzysta ze smartfonów i tabletów. Zbyt wczesne korzystanie z tego typu urządzeń może być szkodliwe dla...

Cyber Parenting

Just Dance 2014

Just Dance 2014

Just Dance 2014 na konsolę Xbox 360 Dla wszystkich wielbicieli tańca i ruchu. Wróć do artykułu Rodzinna zabawa z grami Kinect.

Cyber Parenting

Niezapomniane chwile z kamerą EyeOn™ Baby

Niezapomniane chwile z kamerą EyeOn™ Baby

Elektroniczna kamera Kamera EyeOn™ Baby pomoże zapamiętać najpiękniejsze chwile spędzone z Twoim dzieckiem.Kamera EyeOn™ Baby Dzięki tej kamerze, żadna z chwil nie zostanie zapomniana.Działanie kamery EyeOn™ Baby Obsługa kamery jest bardzo prosta...

Cyber Parenting

Dziecko w sieci

Niebezpieczeństwa internetu - rozmowa z prezesem Fundacji Kidprotect Internet nie jest ani dobry, ani zły. To od nas zależy, czy będzie przestrzenią bezpieczną. O bezpieczeństwo w globalnej sieci dbaj tak, jak dbasz o nie w świecie realnym (ze strony...

Cyber Parenting

Nie taki komputer straszny

zadanie, ale jestem pewna, iż jeśli poświęcicie trochę czasu to uda wam się wymyślić coś, co moglibyście robić z razem z dzieckiem poza cyber światem

Cyber Parenting

Dziecko w sieciach społecznościowych

Twoje dziecko jest ciekawym świata przedszkolakiem? Przestają go już interesować kolorowanki, rysowanie w programie Paint albo gry komputerowe zakupione przez rodziców? Przychodzi w końcu moment, gdy dorastające dziecko chce założyć swoje konto na jednym...

Cyber Parenting

Na co czekać: 8 najciekawszych gier dla dzieci

Wprawdzie gry to medium głównie dla dorosłych, ale producenci nie zapominają też o dzieciakach. Obecnie rynek zapowiedziowy trwa w fazie przyczajenia ze względu na fakt, iż najlepiej ogłaszać nowe tytuły na czerwcowych targach E3 w Stanach Zjednoczonych,...