Tak wyglądała godzinę po porodzie

Czarno-białe zdjęcie Alyce, zrobione godzinę po porodzie, wywołało w sieci poruszenie i zachwyt. Internauci nie mogli wyjść z podziwu, że kobieta tak pięknie wygląda. Naturalna, uśmiechnięta, z odsłoniętym brzuchem. Niewiele młodych mam odważyłoby się zrobić fotografię w takim momencie.

 

Polecane wideo:

Alyce, mieszkanka Sunshine Coast w Australii, została sfotografowana tuż po porodzie swojego drugiego dziecka, synka, Lachlana.

  • To była bardzo spontaniczna decyzja. Wzięłam prysznic i Melissa powiedziała, że powinnyśmy zrobić zdjęcie - powiedziała dziennikarzom Daily Mail Australia. Alyce wyjaśniła, że dobrą kondycję i ładny wygląd zawdzięcza aktywnemu trybowi życia - ćwiczy i biega.

 

Zdjęcie wykonała Melissa Jean, znana australijska fotografka specjalizująca się w zdjęciach rodzinnych. Kobiety przyjaźnią od dawna. Artystka fotografowała Alyce w pierwszej ciąży. Wyjątkowe zdjęcie wrzuciła na Facebooka z podpisem: __"Jedną godzinę po porodzie wyglądała ślicznie... w pieluszce".

Zdjęcie miało kilka tys. polubień, a użytkownicy chcieli wiedzieć, jaki jest sekret dobrej formy młodej mamy.

 

Dorota Krupińska-Ziętkowska, 6 miesięcy temu

Zalety porodu naturalnego

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Zalety porodu naturalnego
Zalety porodu naturalnego

Aktywny poród

Aktywny poród

Obecność partnera podczas porodu naturalnego ma ogromne znaczenie dla kobiety.

Zalety porodu naturalnego

Orgazm podczas porodu

seksualną z porodu? Trzeba wsłuchać się w swoje ciało i docenić zalety naturalnego porodu - w domu, bez lęków, strachu i znieczuleń. Gaskin I.M., Duchowe położnictwo, VIRGO,...

Zalety porodu naturalnego

Odcięcie pępowiny

/portal/porod-naturalny-po-cesarce) a przecięciem pępowiny, by można było mówić o późnym odpępnianiu. Istnieją różne ramy czasowe. Większość autorów (...) umysłowym lub zespołu (//parenting.pl/portal/jak-pomoc-dziecku-nadpobudliwemu). Czas...

Zalety porodu naturalnego

Karmienie po porodzie

Karmienie po porodzie

pomyśleć już (//parenting.pl/portal/strach-przed-porodem). Warto zatem zastanowić się, gdzie się będzie karmiło dziecko - na kanapie, na wygodnym

Zalety porodu naturalnego

W czepku urodzony

? Narodziny w czepku dotyczą sytuacji, kiedy worek owodniowy, w którym znajduje się dziecko, nie pęknie podczas (//parenting.pl/portal/porod-naturalny (...) jest też swoistą barierą dla drobnoustrojów, które znajdują...

Bóle i skurcze w dole brzucha po porodzie

Okres po porodzie

Okres po porodzie

Aby monitorować swoją płodność po porodzie, można zdecydować się na obserwację śluzu szyjkowego i temperatury ciała.

Twarz w ciąży

Kosmetyki dla młodej mamy

Kosmetyki dla młodej mamy

, że po porodzie pozostawiają po sobie ślad w postaci różnych defektów skórnych. W jaki sposób powinnaś pielęgnować swoją skórę po porodzie?

Poporodowy ból krocza

Szwy po porodzie naturalnym

Szwy po porodzie naturalnym

Szwy po porodzie naturalnym mogą sprawiać dyskomfort kobiecie w połogu. Niezwykle istotne jest dbanie o higienę naciętego lub pękniętego krocza.