Dziecko Strzelec

STRZELEC 23.11- 22.12. Strzelec ma bardzo optymistyczne i łagodne podejście do życia. Jest pogodnym optymistą, pełnym wiary w ludzi, uwielbiającym towarzystwo i zarażającym swym humorem innych. Nie lubi powagi i poważnych sytuacji, w których obowiązuje grobowa mina i cisza. Dzieci Strzelce uwielbiają bawić się na świeżym powietrzu, wtedy czują się wolne.

Polecane wideo:

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Strzelca

Chłopcy spod znaku Strzelca są bardzo zwinni, pełni temperamentu i niestety również bardzo lekkomyślni. Są to dzieci bardzo wesołe i wszędzie ich pełno, biegają i bawią się tak długo, aż nie zasną - wypompowani do cna z energii. Chłopcy - Strzelce są mało wytrwali i szybko się nudzą. W dążeniu do celu potrzebują dobrego przewodnika.

Dziewczynki spod znaku Strzelca są bardzo czułe, szlachetne i pełne energii, a w związku z tym bardzo ruchliwe. Nie boi się nieznanego, w zabawie bardzo często przecenia swoje możliwości, co niestety kończy się guzem bądź innym urazem.

2. Strzelce w szkole i w zabawie

Zodiakalny Strzelec od nauki woli zabawę. Mimo tego, że dobrze się uczy, to w wysiłek związany z edukacją nie wkłada zbyt dużo uwagi, tyle tylko, ile potrzeba, by na przykład zdać test, napisać sprawdzian. Strzelec nie potrafi się skoncentrować, lekcje muszą być naprawdę ciekawe i różnorodne w formie, by zainteresowały dziecko spod tego znaku. Strzelce są bardzo zdolne, ale ich niemożność skupienia się niejednokrotnie źle wpływa na wyniki w nauce. W zabawie Strzelec czuje się jak ryba w wodzie. Może hasać i szaleć cały dzień, a nigdy się nie znudzi. Współzawodnictwo to jego żywioł, zatem uwielbia gry zespołowe.

Idealne imiona dla Strzelca

  • Ewa, Dorota, Olga, Urszula;
  • Szymon, Radosław, Marek, Ignacy.
Ewelina Niestrawska-Mazur, ponad rok temu
Ocena: 5

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Poród

Nova2 • ostatni post 2 tygodnie temu

1

Żylaki

~nikolani • ostatni post 1 tydzień temu

5
Artykuły Kultura
Kultura

Zabawa w ciąży

Zabawa w ciąży

Jeśli tylko ciąża przebiega prawidłowo i dobrze się czujesz, nie ma przeciwwskazań, aby ten dzień spędzić z przyjaciółmi czy na balu sylwestrowym.

Kultura

Projekt Bajkowa drużyna

Projekt Bajkowa drużyna

"Bajkowa drużyna" to multimedialny projekt dla dzieci. Do pięknie wydanej, kolorowej książki dołączona jest płyta.

Kultura

Znak zodiaku Panna

Znak zodiaku Panna

Panny są bardzo bystre, mądre i racjonalne. Większość ich poczynań poprzedzona jest wieloma przemyśleniami i próbą racjonalnego podejścia do sprawy. Panna zawsze wszystko dokładnie analizuje, a gdy jest w centrum jakichś wydarzeń, mało co ucieka jej...

Kultura

Dziadkowie

Dziadkowie

O tym, że Dzień Babci i Dziadka już za progiem przypominają kalendarze, media, szkoły i przedszkola. Na pewno nie zapomnimy o energicznych Dziadkach naszych pociech.

Kultura

Kurczaki Luzaki

Kurczaki Luzaki

Książki z serii "Kurczaki Luzaki" obfitują w ciekawe historie. Wiele dzieci lubi elementy science-fiction, stąd duże zainteresowanie książką pt.: "Kosmiczne jajo". Dzieci mogą identyfikować się z postaciami z serii o Kurczakach Luzakach. Kolejna książka...

Kultura

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop dostarcza rodzicom materiału do rozmowy z dzieckiem o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu.

Kultura

Drzewko szczęścia

Drzewko szczęścia

Wydawnictwo Drzewko Szczęścia przedstawia zbór najpiękniejszych bajek.

Kultura

Myszka Norka

Myszka Norka

Kino Myszki Norki zaprasza dzieci na bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych.