Dziecko Rak

RAK - 22.06. – 22.07. Znak ten charakteryzuje się łagodnością. Raki są bardzo miłe, towarzyskie, cierpliwe i lubiące spokój. Są także przeważnie bardzo subtelne. Łatwo ulegają wpływom innych osób. Z zewnątrz spokojne, w środku szaleją z niepokoju i łatwo stają się smutne.

Horoskop dla dzieci spod znaku Raka

Chłopcy urodzeni pod znakiem Raka są bardzo uczuciowi i związani z matką. Mimo tego to dość trudne osoby, jeśli chodzi o charakter. Zazwyczaj są skromni i bardzo towarzyscy, jednakże mogą w oka mgnieniu stać się kłótliwi i niemili dla drugiej osoby. Potrafią niż tego ni z owego po prostu wyjść i trzasnąć ostentacyjnie drzwiami. Mimo takich niezapowiedzianych wybuchów, nie są to osoby agresywne. Po prostu łatwo i z błahych powodów się obrażają.

Polecane wideo:

Dziewczynki urodzone pod znakiem Raka są bardzo cierpliwe i przywiązane do rodziców, kochające. Od maleńkości przelewają tę miłość na lalki i bawią się w dom, udając, że są matkami. Są to istotki bardzo troskliwe i niezwykle pomocne. Chcą pomagać całemu światu, a najdrobniejsza krzywda najmniejszego zwierzęcia to dla nich wielki smutek. Mała dziewczynka spod znaku Raka kieruje się przede wszystkim emocjami, potrzebuje zatem kogoś, kto za nią będzie myślał i działał logicznie. Rodzice grają tu główną rolę.

Rak w szkole i zabawie

Raki szybko i skutecznie się uczą, jednakże ich łagodność popycha ich trochę w nieśmiałość, zatem nie potrafią ową wiedzą dzielić się z innymi. Bardzo biorą sobie do serca każdą krytykę, dlatego łatwo zniechęcają się do rzeczy, które im nie wychodzą lub w których nie czują się mocni.

Ulubioną zabawą Raków jest zabawa w „dom”. Rak omija grupy szalejących dzieci, woli spokojne gry, niewymagające dużego wysiłku fizycznego, krzyku i hałasu.

Idealne imiona dla Raka:

  • Alina, Iwona, Kalina, Lucyna,
  • Patryk, Piotr, Rafał, Artur
Ewelina Niestrawska-Mazur, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Pomocy...

DzIaBoNg • ostatni post 4 dni temu

5
Artykuły Kultura
Kultura

Jak często czytamy dzieciom?

Ośrodek Ewaluacji przeprowadził badania na temat tego, ile czasu rodzice poświęcają na czytanie dzieciom. Większość Polaków przeznacza na to około 10 minut dziennie. Aż 67 proc. osób żyjących w modelu 2+1 czyta dzieciom codziennie, od samego ich urodzenia....

Kultura

Dziadkowie

Dziadkowie

O tym, że Dzień Babci i Dziadka już za progiem przypominają kalendarze, media, szkoły i przedszkola. Na pewno nie zapomnimy o energicznych Dziadkach naszych pociech.

Kultura

Projekt Bajkowa drużyna

Projekt Bajkowa drużyna

"Bajkowa drużyna" to multimedialny projekt dla dzieci. Do pięknie wydanej, kolorowej książki dołączona jest płyta.

Kultura

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop dostarcza rodzicom materiału do rozmowy z dzieckiem o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu.

Kultura

Myszka Norka

Myszka Norka

Kino Myszki Norki zaprasza dzieci na bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych.

Kultura

Zabawa w ciąży

Zabawa w ciąży

Jeśli tylko ciąża przebiega prawidłowo i dobrze się czujesz, nie ma przeciwwskazań, aby ten dzień spędzić z przyjaciółmi czy na balu sylwestrowym.

Kultura

Nauka ekologii z Ulicą Sezamkową

Nauka ekologii z Ulicą Sezamkową

"Kochaj Ziemię" to jeden z odcinków specjalnych Ulicy Sezamkowej. Dzieci mogą wiele dowiedzieć się na temat ekologii z odcinka "Zielono mi". Kanał MiniMini+ cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci.

Kultura

Drzewko szczęścia

Drzewko szczęścia

Wydawnictwo Drzewko Szczęścia przedstawia zbór najpiękniejszych bajek.