Dziecko Lew

LEW 23.07 – 23.08. Znak ten charakteryzuje się dobrodusznością i wywieraniem dobrego wpływu na otoczenie. Osoby urodzone pod tym znakiem są ruchliwe, ambitne, dumne, wrażliwe ale i… samolubne.

Horoskop dla dzieci spod znaku Lwa

Chłopcy urodzeni pod znakiem Lwa są bardzo odważni i śmiali. Zawsze okazują się wiernymi przyjaciółmi. Są bardzo żywiołowi i muszą się porządnie wyszaleć, wyszumieć i rozładować drzemiącą w nich energię. Uwielbiają nowe przygody, ale zawsze, przy stawianiu choćby jednego kroku naprzód, wzorują się na autorytetach, jakimi zazwyczaj są rodzice. Chłopcy – Lwy potrzebują silnej ręki wychowawczej (i nie mowa tu o biciu!). Muszą mieć w życiu dobrego przyjaciela, opiekuna będącego także wielkim autorytetem.

Polecane wideo:

Dziewczynki urodzone pod znakiem Lwa bywają złośliwe i uparte. Swoje niezadowolenie od razu uzewnętrzniają, nie zważając na okoliczności. Przy tym są także zawzięte w wykonywanych czynnościach i bardzo gadatliwe - co nie zawsze wpływa pozytywnie na ich relacje z rówieśnikami. Dziewczynki spod tego znaku to po prostu królowe pod każdym względem. Są bardzo żywiołowe i energiczne, łatwo się nudzą. Podobnie jak chłopcy potrzebują silnej wychowawczej ręki.

Lwy w szkole i zabawie

Zodiakalne Lwy uwielbiają się pokazywać i prezentować swoje umiejętności. To typowi przywódcy, dlatego też pełnią w klasie często funkcję gospodarza. Dzięki pochwałom nauczycieli i rodziców, uzyskują lepsze wyniki w nauce. Jeśli zaś owych pochwał nie będzie, mogą szybko stracić zainteresowanie danym przedmiotem. Lew w zabawie ma bardzo bujną wyobraźnię i w związku z tym lubi się przebierać i grać różne postacie. Lew musi się kontaktować z rówieśnikami i wyrażać siebie. Bardzo wczuwa się w wykonywane role, w zabawie potrafi być wspaniałym aktorem.

Idealne imiona dla Lwa:

  • Daniel, Bernard, Sebastian, Marek;
  • Olga, Róża, Teresa, Bożena
Ewelina Niestrawska-Mazur, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Pomocy...

DzIaBoNg • ostatni post 1 tydzień temu

5
Artykuły Kultura
Kultura

Jak często czytamy dzieciom?

Ośrodek Ewaluacji przeprowadził badania na temat tego, ile czasu rodzice poświęcają na czytanie dzieciom. Większość Polaków przeznacza na to około 10 minut dziennie. Aż 67 proc. osób żyjących w modelu 2+1 czyta dzieciom codziennie, od samego ich urodzenia....

Kultura

Dziadkowie

Dziadkowie

O tym, że Dzień Babci i Dziadka już za progiem przypominają kalendarze, media, szkoły i przedszkola. Na pewno nie zapomnimy o energicznych Dziadkach naszych pociech.

Kultura

Projekt Bajkowa drużyna

Projekt Bajkowa drużyna

"Bajkowa drużyna" to multimedialny projekt dla dzieci. Do pięknie wydanej, kolorowej książki dołączona jest płyta.

Kultura

Myszka Norka

Myszka Norka

Kino Myszki Norki zaprasza dzieci na bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych.

Kultura

Nauka ekologii z Ulicą Sezamkową

Nauka ekologii z Ulicą Sezamkową

"Kochaj Ziemię" to jeden z odcinków specjalnych Ulicy Sezamkowej. Dzieci mogą wiele dowiedzieć się na temat ekologii z odcinka "Zielono mi". Kanał MiniMini+ cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci.

Kultura

Drzewko szczęścia

Drzewko szczęścia

Wydawnictwo Drzewko Szczęścia przedstawia zbór najpiękniejszych bajek.

Kultura

Kurczaki Luzaki

Kurczaki Luzaki

Książki z serii "Kurczaki Luzaki" obfitują w ciekawe historie. Wiele dzieci lubi elementy science-fiction, stąd duże zainteresowanie książką pt.: "Kosmiczne jajo". Dzieci mogą identyfikować się z postaciami z serii o Kurczakach Luzakach. Kolejna książka...

Kultura

Książka "Bystrzaki"

Książka "Bystrzaki"

Szukasz inspiracji do zabaw ze swoim dzieckiem? Chciałabyś mu zaproponować coś ciekawego i jednocześnie rozwijającego kreatywność? Poszukaj podpowiedzi w książce „Bystrzaki" C.J. Simister.