Duckie Deck Kids’ Fest - 31 maja 2015

Duckie Deck Kids’ Fest - jedyny w swoim rodzaju Dzień Dziecka dla małych łobuziaków i dużych psotników.

W krakowskim hotelu Forum 31 maja 2015 roku odbędzie się niezwykły Dzień Dziecka - dzień nowych technologii, kreatywności i świetnej zabawy. Tegoroczna edycja imprezy jest objęta honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Pod Forum zamelduje się giga-kaczka a Duckie Deck, Microsoft, Uniwersytet Dzieci i wielu innych dostarczą ogromnej dawki inspiracji i zapewnią niezły poziom zabawy dla wszystkich gości.

To już druga edycja wydarzenia organizowanego przez firmę Duckie Deck z okazji Dnia Dziecka. Duckie Deck jako twórca edukacyjnych gier postawił sobie za główny cel edukację i zainteresowanie dzieci nowymi technologiami w dość nietypowy sposób. Dlatego też organizator stawia na dobry design, technologię, zabawę z robotami, warsztaty matematyczne, naukę kodowania oraz „twórczą reanimację odpadów”, czyli budowanie zabawek. W programie również interaktywne i przezabawne spotkanie ze znaną aktorką Edytą Jungowską, na którym dzieci poznają i wcielą się w znane postaci z książek Astrid Lindgren.

Kids’ Fest to nie tylko kreatywne warsztaty, ale również targi dla rodziców, gdzie prezentowane produkty zostały wyselekcjonowane ze względu na ich oryginalną formę, wysoką jakość wykonania oraz przede wszystkim ideę stojącą za produktem. Każdy rodzic będzie mógł pobuszować wśród dziecięcych nowości wydawniczych, ekologicznych zabawek czy też topowych marek odzieżowych.

„Jako twórcy edukacyjnych gier dla dzieci bierzemy na siebie odpowiedzialność za właściwe przedstawienie Nowych Technologii dzieciakom i ich rodzicom. Dlatego nie będzie plastic fantastic, różowej waty cukrowej i dziecięcego disco polo. Będą drony, roboty, programowanie, przyjazna matematyka, eksperymenty, gry mobilne, tablety i mnóstwo genialnych atrakcji dla całej rodziny.” - mówi Marek Przystaś z Duckie Deck.

Dzień Dziecka to również zabawy i konkursy z nagrodami, a tego nie zabraknie na Kids’ Fest. Wszystko to oczywiście odbędzie się w oparciu o połączenie rozrywki z edukacją.

„Idea edutainmentu jest nam bardzo bliska. Nagrody jakie przygotowaliśmy na ten szczególny dla dzieci dzień to np. stworzony przez nas niedawno tablet z unikatowymi grami edukacyjnymi Duckie Deck – mówi Marek Przystaś

Festiwal o takim charakterze to idealna opcja dla rodziców i dzieci do wspólnego spędzenia czasu. Oparcie zabawy o nowe technologie łączą świat dziecka ze światem dorosłego i pomagają w wzajemnym zrozumieniu siebie.

„Dla nas to świetna okazja do obserwacji zainteresowań najmłodszych, a zarazem inspiracja do tworzenia zarówno wirtualnego jak i rzeczywistego świata dziecięcych pasji. Stąd właśnie pomysł na zorganizowanie wielkoformatowego Dnia Dziecka, którego ideą jest połączenie nauki, kreatywnych działań i nowych technologii ze świetną zabawą.” – mówi Marek Przystaś z Duckie Deck.

A czy giga - kaczka jest na prawdę gigantyczna? Przekonacie się już w niedzielę 31.maja. Zapraszamy!

Video zapowiedź wydarzenia.

Wydarzenie na Facebook’u.

Redakcja parenting.pl, 7 miesięcy temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Śniadaniowa Klasa

Śniadaniowa Klasa

Program edukacyjny "Śniadaniowa Klasa" ma na celu propagowanie zdrowego odżywiania. W konkursie "Śniadanie się opłaca" można wygrać atrakcyjne nagrody.

Patronaty

6 faktów o talentach

6 faktów o talentach

Obserwujmy, czym dzieci chętnie się zajmują i nie przeoczmy talentu malucha. Talentu, który trzeba rozwijać i pielęgnować!

Patronaty

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru 3 To już trzecia edycja akcji charytatywnej, z której cały zysk przeznaczony jest na rehabilitację Mikołajka Kamińskiego, chłopczyka chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu I.

Patronaty

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Relaksująca i uspokajająca muzyka dla dziecka Muzyka wspaniale odpręża i poprawia nastrój nie tylko osobom dorosłym, ale też maluszkom, które jeszcze czekają na przyjście na świat.Muzyka relaksacyjna dla małych dzieci Muzyka łączy pokolenia, a dodatkowo...

Patronaty

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

Płyta z lekcjami rytmiki 10 piosenek, 10 podkładów karaoke oraz 10 lekcji rytmiki na jednej płycie.

Patronaty

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland Social media Day Poland: Kids! to pierwsza konferencja na temat dzieci i ich obecności i bezpieczeństwa w sieci.