Atrakcje na targach HAPPY BABY

W czasie Targów Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące.

Prelekcje specjalistów z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

HAPPY BABY

Oferta targów HAPPY BABY jest skierowana zarówno do rodziców, jak i par, które dopiero czekają na narodziny dziecka.

Specjaliści szpitala poruszą różne tematy:

USG w ciąży , cukrzycę ciężarnych , badania prenatalne , karmienie piersią , zajęcia w szkole rodzenia , niepłodność i sposoby jej leczenia, zagadnienia opieki nad ciężarną, a także opiekę nad wcześniakiem .

Mami Babi Targ

Jest to edycja specjalna Babiego Targu, przygotowana przez poznański BABILĄD. Na Zachodzie tak zwane swapping parties są znane i lubiane. W Polsce jest to jeszcze stosunkowo nieznane pojęcie. Wydarzenia tego typu polegają na wymianie różnych przedmiotów. W czasie Mamiego Babiego Targu rodzice będą mogli zamienić ubranka, zabawki i akcesoria, z których nie korzystają już ich dzieci na przedmioty, które mogą im się przydać. Istnieje również opcja przeprowadzenia transakcji gotówkowych. Idea swapping parties jest bliska nurtowi ekologicznemu.

Szkoła Rodzenia w Pigułce

Podczas Szkoły Rodzenia w Pigułce przyszli rodzice będą mogli obejrzeć pokazy pielęgnacji i kąpieli noworodka, a także zapoznać się z praktycznymi radami na temat samego porodu, okresu laktacji i połogu. Dzięki temu będą lepiej przygotowani na narodziny swojego dziecka.

Halloweenowe Królestwo

W ramach Halloweenowego Królestwa na dzieci czekają następujące atrakcje: tworzenie strasznych masek, gimnastyka dla małych duszków, czytanie opowieści z dreszczykiem, malowanie twarzy, rozbijanie cukierkowej pinaty, konkursy z nagrodami oraz sałatka z wampira. Ponadto zorganizowany będzie konkurs na Miss oraz Mistera HAPPY BABY 2012.

Zajęcia Fitness

Katarzyna Wietrzykowska z firmy MOVEMENT poprowadzi zajęcia dla ciężarnych pań i mam z dziećmi. Młode mamy dowiedzą się, jak stracić na wadze i wrócić do formy sprzed ciąży. W czasie zajęć kobiety mogą ćwiczyć z dzieckiem. Maluch może leżeć, patrząc na mamę, lub brać udział w zajęciach. Pokazowa gimnastyka w czasie targów HAPPY BABY będzie organizowana z myślą o mamach, które jeszcze nie próbowały spędzać czasu ze swoim dzieckiem w ten sposób.

Projekt „Mam dziecko – pracuję”

Spotkanie „Mam dziecko – pracuję. Jak to zrobić?” to doskonała okazja, by zapoznać się ze wskazówkami z zakresu pogodzenia aktywności zawodowej z życiem prywatnym. Rodzice będą mogli poznać również ofertę doradztwa i warsztatów z całej Wielkopolski. W trakcie zwiedzania targów rodzice będą mogli zostawić swoje dzieci pod bezpłatną profesjonalną opieką – jest to wynik współpracy z osobami realizującymi projekt „Mam dziecko – pracuję”.

Kurs Pierwszej Pomocy u Niemowląt

Podczas targów HAPPY BABY kurs ten będzie organizowany przez Ziołolek i FAID.

Twój Robot

Kurs robotyki dla dzieci obejmuje tworzenie labiryntu, w którym maluchy będą mogły pokierować ruchem super robotów. Chętni będą mogli uczestniczyć również w budowie modelu wielkiej rakiety i działa powietrznego.

Atrakcje Wydawnictwa UNIT

Organizatorzy przewidzieli warsztaty dziennikarskie, pokaz mody z zaprojektowanymi przez dzieci strojami i wiele innych atrakcji.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Śniadaniowa Klasa

Śniadaniowa Klasa

Program edukacyjny "Śniadaniowa Klasa" ma na celu propagowanie zdrowego odżywiania. W konkursie "Śniadanie się opłaca" można wygrać atrakcyjne nagrody.

Patronaty

6 faktów o talentach

6 faktów o talentach

Obserwujmy, czym dzieci chętnie się zajmują i nie przeoczmy talentu malucha. Talentu, który trzeba rozwijać i pielęgnować!

Patronaty

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru - Co powie tata?

Macierzyństwo bez lukru 3 To już trzecia edycja akcji charytatywnej, z której cały zysk przeznaczony jest na rehabilitację Mikołajka Kamińskiego, chłopczyka chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu I.

Patronaty

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Muzyka relaksacyjna dla matki i dziecka od Soliton

Relaksująca i uspokajająca muzyka dla dziecka Muzyka wspaniale odpręża i poprawia nastrój nie tylko osobom dorosłym, ale też maluszkom, które jeszcze czekają na przyjście na świat.Muzyka relaksacyjna dla małych dzieci Muzyka łączy pokolenia, a dodatkowo...

Patronaty

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

"Niezwykłe lekcje rytmiki"

Płyta z lekcjami rytmiki 10 piosenek, 10 podkładów karaoke oraz 10 lekcji rytmiki na jednej płycie.

Patronaty

Joga w okresie ciąży

Joga w okresie ciąży

Joga na czas ciąży i porodu Joga pomoże Ci uspokoić umysł i zrelaksować ciało.

Patronaty

Happy Baby

Happy Baby

Targi zabawek i artykułów dla dzieci Wyjątkowe atrakcje dla wszystkich uczestników Targów.Habby Baby - Targi w Poznaniu Zapraszamy na Targi zarówno wystawców, jak i całe rodziny.

Patronaty

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland Social media Day Poland: Kids! to pierwsza konferencja na temat dzieci i ich obecności i bezpieczeństwa w sieci.