Atrakcje na targach HAPPY BABY

W czasie Targów Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące.

Prelekcje specjalistów z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

HAPPY BABY

Oferta targów HAPPY BABY jest skierowana zarówno do rodziców, jak i par, które dopiero czekają na narodziny dziecka.

Specjaliści szpitala poruszą różne tematy: USG w ciąży , cukrzycę ciężarnych , badania prenatalne , karmienie piersią , zajęcia w szkole rodzenia , niepłodność i sposoby jej leczenia, zagadnienia opieki nad ciężarną, a także opiekę nad wcześniakiem .

Mami Babi Targ

Jest to edycja specjalna Babiego Targu, przygotowana przez poznański BABILĄD. Na Zachodzie tak zwane swapping parties są znane i lubiane. W Polsce jest to jeszcze stosunkowo nieznane pojęcie. Wydarzenia tego typu polegają na wymianie różnych przedmiotów. W czasie Mamiego Babiego Targu rodzice będą mogli zamienić ubranka, zabawki i akcesoria, z których nie korzystają już ich dzieci na przedmioty, które mogą im się przydać. Istnieje również opcja przeprowadzenia transakcji gotówkowych. Idea swapping parties jest bliska nurtowi ekologicznemu.

Szkoła Rodzenia w Pigułce

Podczas Szkoły Rodzenia w Pigułce przyszli rodzice będą mogli obejrzeć pokazy pielęgnacji i kąpieli noworodka, a także zapoznać się z praktycznymi radami na temat samego porodu, okresu laktacji i połogu. Dzięki temu będą lepiej przygotowani na narodziny swojego dziecka.

Halloweenowe Królestwo

W ramach Halloweenowego Królestwa na dzieci czekają następujące atrakcje: tworzenie strasznych masek, gimnastyka dla małych duszków, czytanie opowieści z dreszczykiem, malowanie twarzy, rozbijanie cukierkowej pinaty, konkursy z nagrodami oraz sałatka z wampira. Ponadto zorganizowany będzie konkurs na Miss oraz Mistera HAPPY BABY 2012.

Zajęcia Fitness

Katarzyna Wietrzykowska z firmy MOVEMENT poprowadzi zajęcia dla ciężarnych pań i mam z dziećmi. Młode mamy dowiedzą się, jak stracić na wadze i wrócić do formy sprzed ciąży. W czasie zajęć kobiety mogą ćwiczyć z dzieckiem. Maluch może leżeć, patrząc na mamę, lub brać udział w zajęciach. Pokazowa gimnastyka w czasie targów HAPPY BABY będzie organizowana z myślą o mamach, które jeszcze nie próbowały spędzać czasu ze swoim dzieckiem w ten sposób.

Projekt „Mam dziecko – pracuję”

Spotkanie „Mam dziecko – pracuję. Jak to zrobić?” to doskonała okazja, by zapoznać się ze wskazówkami z zakresu pogodzenia aktywności zawodowej z życiem prywatnym. Rodzice będą mogli poznać również ofertę doradztwa i warsztatów z całej Wielkopolski. W trakcie zwiedzania targów rodzice będą mogli zostawić swoje dzieci pod bezpłatną profesjonalną opieką – jest to wynik współpracy z osobami realizującymi projekt „Mam dziecko – pracuję”.

Kurs Pierwszej Pomocy u Niemowląt

Podczas targów HAPPY BABY kurs ten będzie organizowany przez Ziołolek i FAID.

Twój Robot

Kurs robotyki dla dzieci obejmuje tworzenie labiryntu, w którym maluchy będą mogły pokierować ruchem super robotów. Chętni będą mogli uczestniczyć również w budowie modelu wielkiej rakiety i działa powietrznego.

Atrakcje Wydawnictwa UNIT

Organizatorzy przewidzieli warsztaty dziennikarskie, pokaz mody z zaprojektowanymi przez dzieci strojami i wiele innych atrakcji.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Śniadaniowa Klasa

Śniadaniowa Klasa

Program edukacyjny "Śniadaniowa Klasa" ma na celu propagowanie zdrowego odżywiania. W konkursie "Śniadanie się opłaca" można wygrać atrakcyjne nagrody.

Patronaty

Targi dla Rodziców i Dzieci Mamy Dziecko - galeria

Targi dla Rodziców i Dzieci Mamy Dziecko - galeria

Targi dla Rodziców i Dzieci Mamy Dziecko odbyły się w dniach 20-21 października 2012 r. w Szczecinie. Dzieci wraz z rodzicami wzięły udział m.in. w warsztatach plastycznych. Rodzice mogli zasięgnąć porady u lekarzy specjalistów. Mamy uczyły się tego,...

Patronaty

Targi rodzinne

Targi rodzinne

Organizatorzy Targów Rodzinnych przygotowali coś ciekawego dla dzieci i ich rodziców.

Patronaty

6 faktów o talentach

6 faktów o talentach

Obserwujmy, czym dzieci chętnie się zajmują i nie przeoczmy talentu malucha. Talentu, który trzeba rozwijać i pielęgnować!