Actimel przedstawia ACTI – innowację w opiece nad dziećmi!

Przegrzane czy przechłodzone? Spocone czy nie? Wątpliwości, jak właściwie ubrać dziecko zimą, jest całe mnóstwo. Fora są pełne rad: temperaturę należy sprawdzać na karku, rączce czy nosku… rodzice nie są pewni czemu ufać. Teraz Actimel, zimowy pomocnik rodziców, prezentuje – ACTI, rewolucję w opiece nad dziećmi. Ten termometr i wilgotnościomierz w jednym, uruchomi alarm w smartfonowej aplikacji rodzica, w momencie gdy dziecko będzie przegrzane lub przechłodzone.

Polecane wideo:

Actimel – lider kategorii jogurtów funkcjonalnych*, w trosce o dobre samopoczucie dzieci, pamiętając o rodzicach i ich rozterkach podczas zimowych zabaw z dziećmi, przedstawia ACTI - sensor, który powiadomi rodzica, gdy jego dziecko będzie przechłodzone lub spocone. ACTI przyczepia się na najbliższej ciału dziecka warstwie ubrania, by mierzyło temperaturę i wilgotność w czasie zimowych aktywności. Przy pierwszym uruchomieniu, ten innowacyjny sensor wymaga kalibracji i określenia optymalnej dla dziecka temperatury, dzięki czemu smartfonowa aplikacja rodzica uruchomi alarm, gdy temperatura wzrośnie lub spadnie o 3 stopnie lub wilgotność powietrza pod kurtką dziecka znacząco wzrośnie.

Actimel na co dzień pomaga dbać o rodzinę. Teraz dajemy rodzicom coś więcej - ACTI, które będzie im pomagać dbać o optymalną temperaturę dziecka. ACTI – zdejmie z nich trud sprawdzania czy dziecku jest ciepło lub czy jest zmarznięte i samo uruchomi alarm, gdy będzie konieczne rozpięcie kurteczki lub założenie szalika. – opowiada o innowacyjnym urządzeniu Ewa Gayny z firmy Danone.

ACTI można wygrać co 20 minut w trwającej 6 tygodni loterii Actimela przeprowadzanej na stronie www.actimel.pl od 11 stycznia. Mechanizm loterii oparty jest na wpisywaniu kodów nadrukowanych wewnątrz kartonowych opakowań Actimela. Sensor jest niedostępne w sprzedaży. ACTI zostało wymyślone i zaprojektowane w polskiej firmie zajmującej się innowacjami technologicznymi.

*Danone za Nielsen: Actimel osiągnął najwyższą sprzedaż w PLN w okresie grudzień 2014 – listopad 2015 w segmencie mlecznych napojów funkcjonalnych w rynku Cała Polska, Panel Handlu Detalicznego.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Bezpieczeństwo niemowlaka
Bezpieczeństwo niemowlaka

Ukradła dziecko i niezauważona wyszła ze szpitala

Ukradła dziecko i niezauważona wyszła ze szpitala

Kobieta ukradła dwudniowego noworodka. Dzięki nagraniu z kamer policja ma nadzieję schwytać podejrzaną i oddać dziecko zrozpaczonej matce. Do zdarzenia doszło w szpitalu w Indiach. Kobieta jest poszukiwana przez policję, a internauci masowo udostępniają...

Bezpieczeństwo niemowlaka

Niebezpieczne wózki dla dzieci

Niebezpieczne wózki dla dzieci

Zjednoczonych prawie 362 tys. dzieci doznało uszczerbku na zdrowiu, którego przyczyną był wózek nie spełniający norm bezpieczeństwa lub niebezpieczne (...) bezpieczeństwa Aby wózek dziecięcy został dopuszczony do...

Bezpieczeństwo niemowlaka

Meble dla niemowlaka

Meble dla niemowlaka

Bezpieczne meble nie zastąpią uwagi poświęconej dziecku przez rodziców. Mogą jednak znacznie ułatwić rodzicom opiekę nad ruchliwym maluchem.

Bezpieczeństwo niemowlaka

Niebezpieczne ochraniacze łóżeczkowe

Niebezpieczne ochraniacze łóżeczkowe

Popularne ochraniacze do łóżeczka mogą spowodować śmierć dziecka - alarmuje brytyjska fundacja wspierająca rodziców - The Lullaby Trust. Przypomina również o powtarzających się przypadkach uduszenia podczas snu, czego bezpośrednią przyczyną był właśnie...

Bezpieczeństwo niemowlaka

Rękoczyn Heimlicha - pierwsza pomoc przy zadławieniach

Jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków z udziałem dzieci. Zadławienie. By w jego wyniku nie doszło do śmierci, należy nauczyć się jednego ważnego chwytu ratunkowego o nazwie rękoczyn Heimlicha. Dowiedz się, na czym on polega. Zadławienie...