Trwa ładowanie...

Pogromca owadów

Informacja prasowa

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowe relacje z dzieckiem?"

Lato to pora roku, która kojarzy się z optymizmem, radością i ciepłem. Często wybieramy się na wycieczki całymi rodzinami i aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Niestety poza pozytywnymi aspekatmi lata są też negatywne: owady, ukąszenia, swędzenie... W Polsce występuje około 40 gatunków komarów i około 20 gatunków kleszczy. Owady te przenoszą wiele chorób i są bardzo uciążliwe.

Produkty marki OFF!® doskonale sprawdzają się w sytuacjach, kiedy owady stają się bardziej aktywne i irytujące. To idealna ochrona przed owadami. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. Przez cały letni sezon chronią nas przed komarami, kleszczami i innymi owadami.

Produkty OFF!® zawierają różne stężenia substancji aktywnej, więc mogą być stosowane do ochrony przed różnego rodzaju owadami oraz przez osoby w różnym wieku i o różnych predyspozycjach. Jeśli chcesz wybrać się na spacer, skorzystaj z OFF!® o standardowym działaniu, jednak jeśli planujesz grilla lub dłuższą wycieczkę, wybierz produkty OFF!® z serii MAX czy Protecion Plus.

Produkty OFF!® są wygodne w użyciu, łatwe w aplikacji, a jednocześnie działają szybko i skutecznie oraz są bezpieczne. Niektóre są dostępne w aerozolu, inne w żelu, więc każdy może dobrać je do swoich potrzeb i oczekiwań.

OFF!@ Aerozol – jest preparatem o bardzo przyjemnym zapachu. Stanowi podstawową ochronę ciała przed owadami, takimi jak komary i kleszcze nawet do 4 godzin, a przed meszkami – do 6 godzin.

OFF!® Atomizer – skutecznie chroni przed komarami do 2 godzin od aplikacji, a przed kleszczami – do godziny. Dodatkowo zawiera aloes, więc pielęgnuje skórę, pozostawiając ją nawilżoną, ale nie tłustą. Ładnie pachnie i nie lepi się.

OFF!® MAX Aerozol – tworzy aktywną i skuteczna barierę dla owadów. Ładnie pachnie i jest przeznaczony zarówno do stosowania na skórę, jak i na ubranie. Posiada większe stężenie substancji aktywnych, więc chroni przed komarami do 6 godzin, a przed kleszczami i innymi owadami – do 4 godzin.

OFF!@ PROTECTION PLUS Atomizer i aerozol – chroni zarówno przed kleszczami i komarami, jak i przed muchami. Jest skuteczny nawet do 8 godzin od aplikacji. Można go kupić zarówno w aerozolu, jak i w płynie z atomizerem. Aplikacja jest prosta i szybka, a produkt nie zostawia tłustej skóry i nie lepi się.

OFF!® TROPICAL Atomizer i aerozol – produkt dostępny w aerozolu lub w płynie. Jest adresowany do osób bardzo aktywnych, które dużo czasu spędzają na powietrzu zarówno w Polsce, jak i w egzotycznych krajach. Preparat jest bardzo silny i działa nawet do 8 godzin.

OFF!® FAMILY CARE Junior żel – został przygotowany z myślą o delikatnej skórze dzieci powyżej 2 roku życia i osób dorosłych. Działa do 4 godzin, nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników i konserwantów.

OFF!® AKUT – ten produkt łagodzi skutki ukąszeń i użądleń oraz poparzeń pokrzywą. W jego skład wchodzi aloes i rumianek, więc dodatkowo pielęgnuje on skórę i może być stosowany również u dzieci.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.