Pogromca owadów

Informacja prasowa

Lato to pora roku, która kojarzy się z optymizmem, radością i ciepłem. Często wybieramy się na wycieczki całymi rodzinami i aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Niestety poza pozytywnymi aspekatmi lata są też negatywne: owady, ukąszenia, swędzenie... W Polsce występuje około 40 gatunków komarów i około 20 gatunków kleszczy. Owady te przenoszą wiele chorób i są bardzo uciążliwe.

Polecane wideo:

Produkty marki OFF!® doskonale sprawdzają się w sytuacjach, kiedy owady stają się bardziej aktywne i irytujące. To idealna ochrona przed owadami. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. Przez cały letni sezon chronią nas przed komarami, kleszczami i innymi owadami.

Produkty OFF!® zawierają różne stężenia substancji aktywnej, więc mogą być stosowane do ochrony przed różnego rodzaju owadami oraz przez osoby w różnym wieku i o różnych predyspozycjach. Jeśli chcesz wybrać się na spacer, skorzystaj z OFF!® o standardowym działaniu, jednak jeśli planujesz grilla lub dłuższą wycieczkę, wybierz produkty OFF!® z serii MAX czy Protecion Plus.

Produkty OFF!® są wygodne w użyciu, łatwe w aplikacji, a jednocześnie działają szybko i skutecznie oraz są bezpieczne. Niektóre są dostępne w aerozolu, inne w żelu, więc każdy może dobrać je do swoich potrzeb i oczekiwań.

OFF!@ Aerozol – jest preparatem o bardzo przyjemnym zapachu. Stanowi podstawową ochronę ciała przed owadami, takimi jak komary i kleszcze nawet do 4 godzin, a przed meszkami – do 6 godzin.

OFF!® Atomizer – skutecznie chroni przed komarami do 2 godzin od aplikacji, a przed kleszczami – do godziny. Dodatkowo zawiera aloes, więc pielęgnuje skórę, pozostawiając ją nawilżoną, ale nie tłustą. Ładnie pachnie i nie lepi się.

OFF!® MAX Aerozol – tworzy aktywną i skuteczna barierę dla owadów. Ładnie pachnie i jest przeznaczony zarówno do stosowania na skórę, jak i na ubranie. Posiada większe stężenie substancji aktywnych, więc chroni przed komarami do 6 godzin, a przed kleszczami i innymi owadami – do 4 godzin.

OFF!@ PROTECTION PLUS Atomizer i aerozol – chroni zarówno przed kleszczami i komarami, jak i przed muchami. Jest skuteczny nawet do 8 godzin od aplikacji. Można go kupić zarówno w aerozolu, jak i w płynie z atomizerem. Aplikacja jest prosta i szybka, a produkt nie zostawia tłustej skóry i nie lepi się.

OFF!® TROPICAL Atomizer i aerozol – produkt dostępny w aerozolu lub w płynie. Jest adresowany do osób bardzo aktywnych, które dużo czasu spędzają na powietrzu zarówno w Polsce, jak i w egzotycznych krajach. Preparat jest bardzo silny i działa nawet do 8 godzin.

OFF!® FAMILY CARE Junior żel – został przygotowany z myślą o delikatnej skórze dzieci powyżej 2 roku życia i osób dorosłych. Działa do 4 godzin, nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników i konserwantów.

OFF!® AKUT – ten produkt łagodzi skutki ukąszeń i użądleń oraz poparzeń pokrzywą. W jego skład wchodzi aloes i rumianek, więc dodatkowo pielęgnuje on skórę i może być stosowany również u dzieci.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu

Wycieczki

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Wycieczki
Wycieczki

Atrakcje zimowe dla dzieci

Atrakcje zimowe dla dzieci

Liczne atrakcje dla dzieci w Zakopanem kuszą perspektywą spędzenia wymarzonych wakacji lub ferii. Zakopane było niegdyś mekką bohemy artystycznej, obecnie jest centrum rozrywki zwłaszcza zimowych, choć nie tylko, szaleństw. Miłośnicy jazdy na nartach,...

Wycieczki

Bagażnik Chevroleta Cruze'a Kombi

Bagażnik Chevroleta Cruze'a Kombi

Duży bagażnik to zaleta, jaką powinien posiadać samochód rodzinny. W przestronnym bagażniku zmieści się nie tylko wózek, ale nawet sanki.

Wycieczki

Bałtów

Bałtów

Park w Bałtowie Liczne atrakcje w Parku Bałtowskim. Atrakcje parku Zwierzęta żyjące w parku. Dinozaury Jurapark Bałtów

Wycieczki

Na wakacje

Na wakacje

Wakacyjny wyjazd, to nie tylko wybór miejsca, ale konieczność spakowania wszystkich niezbędnych w czasie wypoczynku rzeczy.

Wycieczki

Tempomat

Tempomat

Cruise control Tempomat służy do pomiaru odległości od samochodu znajdującego się przed nami. Kiedy poprzedzający nas samochód zaczyna zwalniać, tempomat rozpoczyna hamowanie.

Wycieczki

Rodzina na wakacjach

Rodzina na wakacjach

Wypoczynek w ciepłych krajach Zanim wyjedziemy wraz z rodziną na wakacje w ciepłych krajach, warto wcześniej dobrze przygotować się do wyjazdu. Dzięki temu unikniemy w podróży wielu nieprzyjemnych niespodzianek.

Wycieczki

Wczasy wellness

Wczasy wellness

Wellness to styl życia, dzięki któremu można osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu. A harmonia ta pozwoli cieszyć się życiem.