Piosenka o niezdrowym jedzeniu - animacja dla dzieci (WIDEO)

Materiał udostępniony dzięki uprzejmości BajeczkiPioseneczki.

"Piosenka o niezdrowym jedzeniu" niesie bardzo ważne przesłanie. Stanowi idealny pretekst do rozmowy o zdrowym odżywianiu. Znakomity tekst, w którym wymienione są wszystkie najbardziej popularne niezdrowe produkty dostępne dla dzieci. A rymowana humorystyczna forma pozwala szybko nauczyć się, a tym samym zapamiętać, czego warto unikać, i jakie są konsekwencje tzw. „śmieciowego” jedzenia. Doskonała podstawa do nauki i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych.

Dzięki oglądaniu animacji "Piosenka o niezdrowym jedzeniu" dzieci uczą się, jakie produkty mają dobry wpływ na zdrowie. Refren "Hej, hej raz i dwa - witaminy wolę ja!" to motto właściwego odżywiania od najmłodszych lat.

Zobacz inne bajki polecane przez pedagoga:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.