Przejdź na WP

Ojciec 4-miesięcznego dziecka rzuca nim w powietrzu. "Jej kości trzaskają. Mała czuje się świetnie"

W internecie pojawiło się wideo przedstawiające mężczyznę, który macha w powietrzu małym dzieckiem. Film wstrząsnął odbiorcami.

Mężczyzna, którego widzimy na nagraniu, to Ukrainiec, natomiast dziecko to jego 4-miesięczna córka. Na filmie w pewnym momencie pojawia się drugie, starsze dziecko tego mężczyzny. Ono jedynie obserwuje całą sytuację.

W pierwszych chwilach oglądania wideo, z pewnością wiele osób nie może uwierzyć w to, co widzi. Ojciec dziecka trzymając je najpierw za rączki, a później za nóżkę, wymachuje nim dookoła siebie i obraca wokół własnej osi z duża siłą.

Gdy otworzyła drzwi, zobaczyła 5-letniego chłopca z niemowlęciem na rękach. "Nasza mama umarła, pomożesz nam?"
Gdy otworzyła drzwi, zobaczyła 5-letniego chłopca z niemowlęciem na rękach. "Nasza mama umarła, pomożesz nam?" [4 zdjęcia]

5-letni chłopiec stał się bohaterem w swojej społeczności lokalnej. Został honorowym, najmłodszym członkiem...

zobacz galerię

Zachowanie mężczyzny jest komentowane w bardzo ostry sposób. Pojawiają się opinie, że ojciec to "sadysta", "świnia", "wariat", "kryminalista". To są te najłagodniejsze określenia.

Mężczyzna komentował swoje zachowanie: "Jej kości trzaskają. Mała czuje się świetnie. Astronauci wykonują podobne ćwiczenia podczas treningów". W trakcie słychać jak dziewczynka przeraźliwie krzyczy.

Co skłoniło ojca do takiego zachowania? Tłumaczy on wszystko chęcią udowodnienia, że jego córka "jest częścią natury". Tego typu "ćwiczenia" są tylko małą częścią "gimnastyki z czasów antycznych". Widocznie mężczyzna jest dużym fanem antycznych praktyk wychowywania dzieci.

Ojciec wykonuje "ćwiczenia" ze swoją 4-miesięczną córeczką
Ojciec wykonuje "ćwiczenia" ze swoją 4-miesięczną córeczką (YouTube.com)

Poniżej znajduje się opisywane wideo, ostrzegamy jednak, że nie jest ono przeznaczone dla osób wrażliwych.

Zobacz film: "Ojciec wykonuje "ćwiczenia" ze swoją 4-miesięczną córeczką"

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.