Trwa ładowanie...

Nowe przygody Księżniczki Zosi!

Disney Junior to kanał telewizyjny adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodzin. Ramówka oferuje programy edukacyjne i tematyczne, w których szczególny nacisk kładziony jest na rozwój społeczny i emocjonalny małego widza. Jednocześnie kanał zaprasza dorosłych do przeżywania wraz z dziećmi niezwykłych przygód znanych oraz zupełnie nowych postaci ze świata Disneya.

Specjalnie wyselekcjonowane seriale i programy rozwijają u najmłodszych zdolności matematyczne, językowe i plastyczne oraz promują zdrowy styl życia. Jednocześnie pomagają maluchom w kształtowaniu spójnego systemu wartości, uczą szacunku do innych oraz podkreślają znaczenie rodziny, przyjaźni, sprawiedliwości i prawdomówności. Animowani bohaterowie zachęcają małych widzów do nauki poprzez zabawę, wspólne śpiewanie, taniec i zgadywanki.

Do najpopularniejszych produkcji goszczących na antenie Disney Junior należą: „Klinika dla pluszaków”, „Jej Wysokość Zosia”, „Klub przyjaciół Myszki Miki”, „Kubuś i przyjaciele”, „Jake i Piraci z Nibylandii”, „Złota Rączka”, „Przystanek dżungla”, oraz program „Art Attack”.

1. Audiencja u świeżo upieczonej księżniczki

„Jej Wysokość Zosia” to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych obecnie na kanale Disney Junior. Jego światowa premiera miała miejsce 11 stycznia 2013 roku na antenie Disney Junior i Disney Channel, w Polsce zadebiutował 11 maja 2013 roku. Amerykański przebój wyreżyserowany przez Jamiego Mitchella według scenariusza Craiga Gerbera błyskawicznie podbił serca dziewczynek na całym świecie, a w 2014 roku został uhonorowany nagrodą Annie w kategorii „Najlepszy animowany program telewizyjny dla przedszkolaków”. „Jej Wysokość Zosia” to opowieść o dziewczynce, która z dnia na dzień staje się księżniczką, kiedy jej mama nieoczekiwanie wychodzi za mąż za króla. Zosia trafia do królewskiej akademii, gdzie nauczycielki przygotowują ją do nowej roli. Uczy się wszystkiego, co mała dama wiedzieć powinna, aby z powodzeniem zadebiutować na królewskim dworze. Szybko odkrywa, że wygląd to nie wszystko, a prawdziwe piękno płynie z serca. Serial skupia się na wewnętrznych wartościach i podkreśla znaczenie takich cech jak dobroć, odwaga, hojność, lojalność, szczerość czy gotowość do przebaczenia. W trudnych chwilach dziewczynkę wspierają najsłynniejsze księżniczki Disneya gościnnie występujące w serialu, m.in. Kopciuszek, Dżasmina, Roszpunka czy Arielka. To właśnie one odkrywają przed Zosią sekrety wdzięku i roztropnego postępowania.

2. "Jej Wysokość Zosia: Królewska kolekcja" - premiera DVD

Zosia spotyka Księżniczki Disneya i wspólnie przeżywają wspaniałe przygody. Mulan zabierze cię w egzotyczną podróż, z Dżasminą poszybujesz na magicznym dywanie. Bella i Tiana pokażą ci potęgę przyjaźni. Królewska kolekcja to przepełniona niekończącą się zabawą, zaczarowaną muzyką przygoda, dzięki której odkryjesz w sobie prawdziwą księżniczkę!

DVD „Jej Wysokość Zosia: Królewska kolekcja” dostępne w ofercie Galapagos od 15 stycznia!

3. "Jej Wysokość Zosia" - pozostałe wydania DVD

„Jej Wysokość Zosia” zadebiutowała w ofercie Galapagos Films 12 listopada 2014. Dotychczas na rynku pojawiło się pięć płyt DVD z najciekawszymi przygodami świeżo upieczonej księżniczki:

3.1. "Jej Wysokość Zosia: Klątwa księżniczki Ewy"

Amber odkrywa, że Amulet Avaloru posiada magiczne właściwości i wykrada go Zosi podczas snu. Niestety, niechcący uwalnia klątwę i sprowadza z wygnania złą księżniczkę Ewę, która chce zniszczyć amulet, przejąć koronę i zamienić całe królestwo na czarno-białe! Wzbij się w przestworza razem z Amber i Zosią – oraz specjalnym gościem Roszpunką – i razem z nimi pokonaj Ewę, przełam klątwę i uratuj Czarlandię.

3.2. "Jej Wysokość Zosia: Czarodziejska uczta"

Dołącz do księżniczki Zosi i przeżyj prawdziwie magiczną przygodę! Wszyscy monarchowie królestw sąsiadujących z Czarlandią mają przybyć na zamek, by podziwiać pokaz iluzji. Mag Cedryk w finale swojego występu chce przemienić salę jadalną w niezwykłą komnatę morfo-luster. Jednak zanim to nastąpi zła Panna Oset (w przebraniu Czarodziejki Saszy) zakłóci ucztę by ukraść magiczny amulet Zosi. Czy Zosia przejrzy plan podstępnej wróżki zanim będzie za późno? Być może… z pomocą Królewny Śnieżki, która przypomni jej jak ważna jest wiara we własną intuicję. Przepiękne piosenki i cztery dodatkowe odcinki sprawią, że będziesz oglądać je jak zaczarowany!

3.3. "Jej Wysokość Zosia: Święta w Czarlandii"

Witamy w najbardziej magicznym okresie w roku! To pierwsze zimowe ferie Zosi w zamku z nową rodziną. Kiedy Król Roland znika w szalejącej śnieżycy, Zosia razem ze swoją mamą, Amber i Jamesem wyruszają na odważną misję ratunkową. Czy uda im się odnaleźć Króla Ronalda zanim święta dobiegną końca? Iskrzące od świątecznej magii i zabawy „Święta w Czarlandii” będą najwspanialszym prezentem, jaki możesz podarować swoim bliskim!

3.4. "Jej Wysokość Zosia: Gotowa, by zostać księżniczką"

Każda dziewczynka marzy o tym, by zostać księżniczką. Marzenie Zosi spełnia się z dnia na dzień i mała debiutantka z całego serca pragnie udowodnić, że doskonale sprawdzi się w nowej roli. Dołączcie do niej w kolejnej pełnometrażowej przygodzie, odwiedźcie zaczarowany cyrk, poznajcie uroczego smoka i wzbijcie się w przestworza na magicznym latającym dywanie! A kiedy zboczycie z kursu, na ratunek przybędzie wam gość specjalny, czyli księżniczka Dżasmina! Dzięki jej inspirującym radom dowiecie się, jak ważne są wewnętrzna siła, wiara w siebie i niesienie pomocy innym.

3.5. "Jej Wysokość Zosia: Pływający pałac"

Czy wierzycie w syrenki? Jeśli nie, to z pewnością uwierzycie po obejrzeniu kolejnej pełnometrażowej przygody z księżniczką Zosią! Zosia wyciąga pomocną dłoń do zaplątanej w rybackie sieci syrenki Oony, a dzięki magicznemu amuletowi sama przemienia się w syrenkę, żeby odwiedzić sekretne podwodne królestwo nowej przyjaciółki. Jednak sytuacja komplikuje się, kiedy ukryty w ciele morskiego potwora Cedrik próbuje ukraść magiczny grzebień Oony i niebezpieczeństwo zaczyna grozić obu światom! Odważna Zosia – z pomocą specjalnego gościa, czyli księżniczki Arielki – będzie musiała raz jeszcze uratować Oonę i zapobiec straszliwemu tajfunowi. Odwiedźcie pływający pałac, wskoczcie do oceanu zabawy oraz muzyki i przekonajcie się, że dzięki potędze przyjaźni i współpracy można ocalić świat!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.