NOWE pieluszki Pampers Premium Care z jedwabistą powłoczką i unikalnymi chłonnymi kanalikami w prezencie od Pampers dla mam i noworodków w Polsce

Nowe pieluszki Pampers Premium Care z przyjemną dla skóry jedwabistą powłoczką i zapewniającymi suchość unikalnymi, chłonnymi kanalikami to jeszcze jeden sposób na to, żeby dziecko poczuło na własnej skórze otaczającą go miłość. Od teraz, dzięki programowi „Pierwsza pieluszka dla maluszka” mogą się o tym przekonać mamy i ich maleństwa** w Polsce.

NOWE Pampers Premium Care mają unikalne, chłonne kanaliki i jedwabistą powłoczkę, dzięki czemu są to nasze najbardziej suche i miękkie pieluszki w historii. Pięciogwiazdkowa ochrona skóry i komfort, który zapewniają zyskają uznanie każdego Małego Wielbiciela Miękkości. Pampers to najlepsze pieluszki dla utrzymania suchej skóry dziecka. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej. Od teraz o jakości pieluszek Pampers Premium Care może przekonać się każda polska mama, która urodzi dziecko w jednym ze szpitali uczestniczących w programie „Pierwsza pieluszka dla maluszka” i odbierze bezpłatnie pełną paczkę tych pieluszek dla swojego maleństwa.

Polecane wideo:

Dzieci to Mali Wielbiciele Miękkości

Czy wiesz, że… małe dzieci to prawdziwi koneserzy, którzy wybierają i doceniają rzeczy najwyższej jakości? Badania naukowe potwierdzają to, co rodzice intuicyjnie wiedzą od pokoleń: dzieci uwielbiają uczucie jedwabistej miękkości na skórze. Przyjemna miękkość dotyku, taka jak np. podczas noszenia jedwabiu, to jednak dla dziecka coś więcej niż dla dorosłego – pomaga mu prawidłowo się rozwijać.

Jak twierdzi dr Małgorzata Gołkowska, lekarz pediatra, ekspertka marki Pampers: – Dotyk odgrywa ważną rolę w zdrowym rozwoju niemowlęcia. Dzieci poznają świat poprzez dotykanie i kontakt ze skórą. Dotyk pomaga w budowaniu bliskości, jest ważnym elementem społecznego, emocjonalnego, zdrowotnego i umysłowego rozwoju maluszka.

Jak Pampers Premium Care pomagają dziecku się rozwijać

Dotyk skóra do skóry to sposób na wyrażenie uczuć, który pomaga zbliżyć się do siebie dziecku i rodzicowi. Jednak aby maluszek mógł w pełni czerpać z takich chwil pełnych czułości, jego skóra powinna być jak najlepiej zabezpieczona. Wybór pieluszki jest kluczowy w ochronie delikatnej skóry dziecka – dodaje ekspertka. Dlatego właśnie Pampers wprowadził na rynek swoje najdelikatniejsze pieluszki Premium Care z jedwabistą powłoczką i unikalnymi, chłonnymi kanalikami dla ochrony skóry dziecka i jego komfortu. Kiedy skóra dziecka jest odpowiednio chroniona, jedyne co maluszek przez nią czuje, to miłość rodziców.

Nowe, jedwabiście miękkie pieluszki Pampers Premium Care

W rozmowach z rodzicami, często słyszymy, że chcą dla swoich dzieci czegoś więcej niż „to, co najlepsze” – mówi Mariola Mirek, Menadżer ds. Komunikacji marki Pampers – Szukają produktów „najlepszych z najlepszych”. W kwestii pieluszek, chodzi im więc o to, żeby były jedwabiście miękkie, zarówno na zewnątrz, jak też od środka – uzupełnia.

Nowe pieluszki Pampers Premium Care z 5-gwiazdkową ochroną skóry stworzono z najlepszych jakościowo materiałów – przyjemnych w dotyku jak jedwab – aby zapewnić maluszkom uczucie otulającej miękkości. Zewnętrzna, przepuszczająca powietrze powłoczka, pomaga zapewnić komfort noszenia, a dzięki elastycznym boczkom pieluszka dobrze dopasowuje się do kształtów ciała dziecka.

Miękkość jest niczym bez uczucia suchości

W Pampers wiemy, że aby maluszek mógł w pełni docenić miękkość pieluszki, powinna ona być sucha, dlatego Pampers Premium Care zapewniają aż do 12 godzin suchości. Są to pierwsze i jedyne pieluszki z unikalnymi chłonnymi kanalikami, dzięki którym wilgoć jest odprowadzana z dala od skóry dziecka i szybko rozprowadzana wzdłuż wkładu chłonnego. Dodatkowo, wskaźnik wilgotności pomaga w łatwy sposób zorientować się, kiedy następuje najwłaściwszy moment na zmianę pieluszki, aby maluch mógł cieszyć się otaczającą go miłością bez przerwy.

Jak dodaje Mariola Mirek: – Unikalne chłonne kanaliki to nowa, innowacyjna technologia wprowadzona przez markę Pampers. Dzięki systemowi kanalików i komór wilgoć jest szybko odprowadzana z dala od skry dziecka i równomiernie rozprowadzana wewnątrz wkładu chłonnego; a superabsorbent, który ją wchłania, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu. Dodatkowo, nowa jedwabista powłoczka i suchość trwająca aż do 12 godzin dosłownie pozwalają dziecku poczuć przez skórę otaczającą go miłość.

NOWE Pampers Premium Care to pięciogwiazdkowa ochrona skóry dziecka:

  • NOWA jedwabista powłoczka – zapewniająca uczucie otulającej miękkości, zaprojektowana została specjalnie po to, żeby maluszek otrzymał najbardziej delikatną pielęgnację, na jaką zasługuje.
  • NOWE pierwsze i jedyne, unikalne chłonne kanaliki – dzięki którym wilgoć wewnątrz pieluszki jest szybko odprowadzana od skóry dziecka i rozprowadzana równomiernie wewnątrz wkładu chłonnego. Superabsorbent, który wchłania wilgoć, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu.
  • Wskaźnik wilgotności – pomaga w łatwy sposób zorientować się, kiedy następuje najwłaściwszy moment na zmianę pieluszki, aby maluch mógł cieszyć się otaczającą go miłością.
  • Materiały pozwalające skórze „oddychać” – zewnętrzna powłoczka z mikroporami przepuszczającymi powietrze pomaga skórze „oddychać”, nawet kiedy malec ma na sobie pieluszkę.
  • Elastyczne boczki – Pampers Premium Care zaprojektowano tak, aby pieluszka miękko i delikatnie otulała dziecko, kiedy ma ją na sobie.

Pampers nieustannie pracuje nad podnoszeniem jakości swoich produktów oraz dostosowywaniem ich do rosnących oczekiwań rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom pięciogwiazdkową ochronę skóry. W grudniu 2015 i styczniu 2016 polskie mamy pod okiem ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przetestowały nowe pieluszki. W wyniku tych badań pieluszki Pampers Premium Care otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i po raz kolejny potwierdzono ich wysoką jakość. Oprócz pozytywnej opinii Instytutu Matki i Dziecka pieluszki Pampers Premium Care są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne i Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz uzyskały rekomendację ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej.

Program „Pierwsza pieluszka dla maluszka”

Przyszłe mamy pragną jak najlepiej przygotować się na przyjście maleństwa na świat i zapewnić mu wszystko, co najlepsze. Od teraz mamy w Polsce będą mogły przekonać się o jakości pieluszek Pampers Premium Care od pierwszych chwil życia swojego maleństwa.

Pampers współpracuje z większością szpitali w Polsce* w programie pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych pt. „Pierwsza pieluszka dla maluszka”. W ramach programu każda mama po urodzeniu dziecka otrzyma w szpitalu, z którym współpracujemy, pełną paczkę pieluszek Pampers Premium Care dla swojego maleństwa. Przygotowując wyprawkę do szpitala, mamy nie muszą już martwić się wyborem pieluszek, ale mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na macierzyństwie.

Cena sugerowana to ok. 55 zł za opakowanie Value Pack (od 44 do 88 pieluszek, w zależności od rozmiaru).

  • Pełna lista szpitali, w których realizowany jest program jest dostępna na stronie: http://www.pampers.pl/o-pampers/pierwsza-pieluszka

** Dotyczy pieluszek Pampers Premium Care i Pampers Active Baby-Dry w porównaniu z pieluchami innych marek.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Melisa

Pati518 • ostatni post 3 tygodnie temu

2

Po porodzie

~młoda mama oli • ostatni post 3 tygodnie temu

3
Artykuły Pielęgnacja niemowlęcia
Pielęgnacja niemowlęcia

Pielęgnacja skóry niemowlęcia

Pielęgnacja skóry niemowlęcia

poparzeń, ochronny krem na zimę. Niezwykle ważnym elementem pielęgnacji niemowlęcia jest kąpiel. Nie należy jednak przesadzać z jej częstotliwością (...) i niemowląt nie powinny zawierać sztucznych barwników, silnych...

Pielęgnacja niemowlęcia

Niebezpieczne składniki w kosmetykach dla dzieci

Niebezpieczne składniki w kosmetykach dla dzieci

Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci Skóra dziecka wymaga szczególnej troski i opieki. Wciąż się rozwija, jest bardzo delikatna i wrażliwa. Naskórek jest cieńszy, znajduje się w niej mniej gruczołów potowych, reaguje ona zupełnie inaczej niż skóra dorosłych....

Pielęgnacja niemowlęcia

Płyn do mycia i kąpieli 2 w 1 z serii Oillan Baby

Płyn do mycia i kąpieli 2 w 1 z serii Oillan Baby

Oillan Baby Płyn do mycia i kąpieli 2 w 1 dostępny jest w butelce 200 i 400 ml. Dzięki zawartości naturalnych substancji myjących pielęgnacja maluszka jest nie tylko dokładna, ale i delikatna.

Pielęgnacja niemowlęcia

Wskazówki pielęgnacyjne dla młodych mam

Wskazówki pielęgnacyjne dla młodych mam

podtrzymywała plecy niemowlęcia. Drugą ręką karm dziecko, głaszcz je po policzkach lub trzymaj ją delikatnie na klatce piersiowej lub brzuszku (...) bezpieczeństwa. Tatusiowie również powinni opiekować się dzieckiem metodą kangura. Mów...

Pielęgnacja niemowlęcia

Jak dbać o skórę niemowląt?

Jak dbać o skórę niemowląt?

Zdrowa skóra dziecka Zmarszczki, zaczerwienienia, sucha skóra - niemowlęta nie mają skóry idealnej, ale nie oznacza to, że coś jest nie tak. Skóra dziecka przyzwyczaja się do życia w nowym środowisku i większość niedoskonałości z czasem znika. Na przykład,...

Pielęgnacja niemowlęcia

Jak się nie bawić z dzieckiem

Jak się nie bawić z dzieckiem

dziecka w wózku jest sposobem na uśpienie niemowlęcia. I nie ma w tym nic złego, dopóki lekkie i przyjemne bujanie nie zamieni się w mocne szarpanie (...) nieodwracalne zmiany. Pediatrzy zgodnie twierdzą, że nawet zbyt mocne kołysanie...

Pielęgnacja niemowlęcia

Oillan Baby Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała

Oillan Baby Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała

Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała można stosować nawet u najmłodszych dzieci. Został on stworzony z myślą o maluchach mających wrażliwą i skłonną do przesuszania skórą, jak również o małych atopikach i alergikach.

Pielęgnacja niemowlęcia

Pielęgnacja pępka u noworodka

szczególną uwagę przy jego pielęgnacji. Pytania te dręczą szczególnie młodych rodziców, którzy zostali nimi po raz pierwszy. W ostatnich latach na temat (...) pielęgnacji pępka powstało wiele nieprawdziwych historii....

Pielęgnacja niemowlęcia

Pieluchomajtki Dada w wyjątkowej odsłonie

Pieluchomajtki Dada w wyjątkowej odsłonie - z limitowaną edycją jeansowego designu w rozmiarach Junior i Extra large! Twoje Maleństwo może wyglądać stylowo w pieluchomajtkach w czasie ruchu, zabawy i poznawania świata. Elastyczne, miękkie boczki...

Pielęgnacja niemowlęcia

Czy chusteczki nawilżające są bezpieczne dla dzieci?

Czy chusteczki nawilżające są bezpieczne dla dzieci?

Chusteczki nawilżające wydają się być cudownym wynalazkiem: ułatwiają pielęgnację niemowlęcia, łatwo nimi usunąć zabrudzenia z twarzy i rąk (...) też stosować z umiarem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w domu przy każdej...