Nowe Barbie Fashionistas® 2016 już w Polsce!

Długo wyczekiwana, nowa kolekcja Barbie Fashionistas® 2016, wzbogacona o trzy nowe sylwetki, jest już dostępna w Polsce! Od teraz dziewczynki oprócz klasycznej Barbie do wyboru mają lalkę wysoką, krągłą i drobną.

Fashionistas®2016

Informacja o wprowadzeniu przez firmę Mattel nowych sylwetek lalek odbiła się szerokim echem wśród mediów i wywołała ogromne poruszenie wśród miłośników Barbie®. Przełamanie jej dotychczasowego, ikonicznego wyglądu jest dowodem na ewolucję marki, która odpowiada na zmieniające się potrzeby dzieci i rodziców. Lalki z nowej linii Fashionistas® 2016, dzięki większej różnorodności sylwetek, ale też kolorów karnacji, oczu, włosów czy rysów twarzy odzwierciedlają różne kanony piękna, obecne w dzisiejszych czasach. Dziewczynki spośród 33 nowych lalek mogą wybrać taką, która najbardziej przypomina ją samą, bądź najbliższe jej osoby. Dzięki tak różnorodnej ofercie, miłośniczki Barbie® mogą puścić wodze fantazji, odgrywając wymyślone przez siebie historie na jeszcze więcej sposobów.

Polecane wideo:

Bawi i Uczy

Barbie® inspiruje do snucia marzeń i przekonuje, że każdy może być kim tylko zapragnie - księżniczką, lekarzem, strażakiem, naukowcem, kosmonautą, baletnicą – dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Lalki z kolekcji Fashionistas® 2016 uświadamiają również, że każdy z nas jest inny. Znajdziemy wśród nich między innymi takie, które są niższe, wyższe, krąglejsze, piegowate, czarnoskóre, Azjatki, Meksykanki, z dłuższymi i krótszymi włosami w całej gamie kolorów i rodzajów. Zabawa takimi zróżnicowanymi lalkami pozwala oswajać się z różnorodnością i odmiennością osób w naszym otoczeniu. Dodatkowo mając do wyboru szeroką ofertę ubranek i akcesoriów, dziewczynki mogą razem z Barbie® odnajdywać swój własny, niepowtarzalny styl, ucząc się szacunku dla odmiennego wyglądu innych.

Możesz być, kim chcesz

Barbie® zachęca do zabawy, oferując dzieciom narzędzia do auto ekspresji, które pomogą uwolnić dziecięcą wyobraźnię oraz definiować swoje marzenia. Dzięki nowej linii Fashionistas® 2016 dziewczynki będą mogły puszczać wodze fantazji, odgrywając wymyślone przez siebie scenariusze, ograniczane jedynie własną wyobraźnią, na jeszcze więcej różnych sposobów. I będą mogły uwierzyć, że z Barbie® mogą być, kim chcą!

Kolekcja Fashionistas® 2016 obejmuje:

  1. 33 nowe lalki
  2. 30 kolorów włosów
  3. 24 fryzury
  4. 22 kolory oczu
  5. 14 kształtów twarzy
  6. 7 karnacji
  7. 4 sylwetki
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Zakupy dla przedszkolaka
Zakupy dla przedszkolaka

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Subtelny róż sprawia, że łóżeczko Caramella jest idealne dla małej królewny. Dodatki z kolekcji morskiej marki Caramella nadają łóżeczku typowo chłopięcy charakter.

Zakupy dla przedszkolaka

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Sportowy strój dla dziecka Rodzic powinien zadbać o odpowiedni strój sportowy dla swojego dziecka, aby mogło swobodnie i efektywnie ćwiczyć swoją kondycję fizyczną.

Zakupy dla przedszkolaka

Gra Pippo

Gra Pippo

Gra polegająca na myśleniu kogo brakuje.

Zakupy dla przedszkolaka

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcja pastelowa marki Caramella nadaje wnętrzu stonowany, elegancki wygląd. Pastelowe odcienie we wnętrzu sprawiają, że czują się w nim dobrze dzieci w każdym wieku. Kolekcja różowa marki Caramella to spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Kolekcja...