Trwa ładowanie...

Nowe Barbie Fashionistas® 2016 już w Polsce!

Długo wyczekiwana, nowa kolekcja Barbie Fashionistas® 2016, wzbogacona o trzy nowe sylwetki, jest już dostępna w Polsce! Od teraz dziewczynki oprócz klasycznej Barbie do wyboru mają lalkę wysoką, krągłą i drobną.

Zobacz film: "Całodobowe przedszkola dla dzieci"

spis treści

1. Fashionistas®2016

Informacja o wprowadzeniu przez firmę Mattel nowych sylwetek lalek odbiła się szerokim echem wśród mediów i wywołała ogromne poruszenie wśród miłośników Barbie®. Przełamanie jej dotychczasowego, ikonicznego wyglądu jest dowodem na ewolucję marki, która odpowiada na zmieniające się potrzeby dzieci i rodziców. Lalki z nowej linii Fashionistas® 2016, dzięki większej różnorodności sylwetek, ale też kolorów karnacji, oczu, włosów czy rysów twarzy odzwierciedlają różne kanony piękna, obecne w dzisiejszych czasach. Dziewczynki spośród 33 nowych lalek mogą wybrać taką, która najbardziej przypomina ją samą, bądź najbliższe jej osoby. Dzięki tak różnorodnej ofercie, miłośniczki Barbie® mogą puścić wodze fantazji, odgrywając wymyślone przez siebie historie na jeszcze więcej sposobów.

2. Bawi i Uczy

Barbie® inspiruje do snucia marzeń i przekonuje, że każdy może być kim tylko zapragnie - księżniczką, lekarzem, strażakiem, naukowcem, kosmonautą, baletnicą – dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Lalki z kolekcji Fashionistas® 2016 uświadamiają również, że każdy z nas jest inny. Znajdziemy wśród nich między innymi takie, które są niższe, wyższe, krąglejsze, piegowate, czarnoskóre, Azjatki, Meksykanki, z dłuższymi i krótszymi włosami w całej gamie kolorów i rodzajów. Zabawa takimi zróżnicowanymi lalkami pozwala oswajać się z różnorodnością i odmiennością osób w naszym otoczeniu. Dodatkowo mając do wyboru szeroką ofertę ubranek i akcesoriów, dziewczynki mogą razem z Barbie® odnajdywać swój własny, niepowtarzalny styl, ucząc się szacunku dla odmiennego wyglądu innych.

3. Możesz być, kim chcesz

Barbie® zachęca do zabawy, oferując dzieciom narzędzia do auto ekspresji, które pomogą uwolnić dziecięcą wyobraźnię oraz definiować swoje marzenia. Dzięki nowej linii Fashionistas® 2016 dziewczynki będą mogły puszczać wodze fantazji, odgrywając wymyślone przez siebie scenariusze, ograniczane jedynie własną wyobraźnią, na jeszcze więcej różnych sposobów. I będą mogły uwierzyć, że z Barbie® mogą być, kim chcą!

Kolekcja Fashionistas® 2016 obejmuje:

  1. 33 nowe lalki
  2. 30 kolorów włosów
  3. 24 fryzury
  4. 22 kolory oczu
  5. 14 kształtów twarzy
  6. 7 karnacji
  7. 4 sylwetki
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.