Trwa ładowanie...

Mustela® Bébé-Enfant w nowej odsłonie

Informacja prasowa

Zobacz film: "Biały szum trzykrotnie skraca czas potrzebny niemowlęciu do zaśnięcia"

Jeszcze bardziej naturalne i skuteczne produkty harmonijnie wspomagają rozwój skóry dziecka i chronią bogactwo zasobów komórkowych. Od początku swojej działalności Mustela® dba o skórę niemowląt i dzieci od pierwszych dni życia oraz spełnia oczekiwania dzięki sprawdzonym, innowacyjnym i zawsze możliwie najbardziej naturalnym recepturom. Nowa odsłona dermokosmetyków do pielęgnacji i higieny to skuteczność, bezpieczeństwo i przyjemność użytkowania dedykowana do każdego typu skóry.

Skóra dziecka w momencie jego narodzin jest niedojrzała i potrzebuje wiele czasu, aby przygotować się do pełnienia wszystkich swoich funkcji. To sprawia, że jest niemal bezbronna wobec działania czynników zewnętrznych i znacznie bardziej podatna na uszkodzenia. Cienki płaszcz hydrolipidowy nie chroni jej dostatecznie przed wysychaniem i odwadnianiem.

Najważniejszą właściwością skóry niemowlęcia, odróżniającą ją od skóry osoby dorosłej, jest znacznie większa ilość komórek macierzystych. Stanowią one jednorazowy dar na całe życie i są źródłem siły skóry, dlatego konieczna jest ich ochrona. Stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych pozwoli zadbać o zasób tych cennych komórek dzisiaj i na przyszłość.

1. Nawilżanie jako ważny element codziennej pielęgnacji

W przypadku dzieci i niemowląt niezwykle ważne jest nawilżanie ich skóry. Zmiana środowiska związana z porodem stanowi szok dla nowonarodzonego maleństwa. Może się to objawiać tymczasowymi problemami skórnymi, takimi jak przesuszenie, czy wręcz odwodnienie.

Właściwie dobrane kosmetyki pomogą przywrócić jej utraconą równowagę. Także w przypadku pielęgnacji skóry normalnej niezbędnym elementem jest nawilżanie – nawet jeśli jej zdrowy wygląd nie budzi żadnych zastrzeżeń. Poprzez nawilżanie można zapobiec przykrym dolegliwościom, które towarzyszą wysuszeniu i zapewnić komfort maluszkowi.

Do wysuszenia może doprowadzić wiele czynników – woda, powietrze, słońce czy zbyt wysoka temperatura, a skóra może stać się sucha lub odwodniona na długo przed pojawieniem się pierwszych widocznych oznak.

2. Jakich kosmetyków używać?

Kosmetyki dla dzieci powinny być łagodnymi preparatami które, nie tylko nawilżą, ale też ochronią delikatną skórę i wspomogą jej rozwój. Wybierając produkty do pielęgnacji, warto zwrócić uwagę, by produkt był opracowany specjalnie pod kątem potrzeb i właściwości dziecięcej skóry, hipoalergiczny, o bezpiecznym składzie.

Wyniki badań stały się podstawą do odkrycia składnika aktywnego, Avocado Perseose, który wpływa na poprawę funkcjonowania bariery ochronnej skóry, skutecznie ją nawilża,  a także chroni potencjał komórek macierzystych. Ekskluzywny składnik naturalny, pozyskany z owocu awokado, pomaga skórze wzmacniać się na co dzień i chroni bogactwo jej komórek. Ten chroniony patentem biomimetyczny składnik wspiera rozwój funkcji bariery skórnej i chroni kapitał komórkowy ze skutecznością i doskonałą tolerancją.

Choć skóra dziecka jest delikatna i niedojrzała kryje w sobie wyjątkowy kapitał komórkowy. Aby skutecznie go chronić, MUSTELA®opracowała nowe, jeszcze bliższe naturze dermokosmetyki do codziennej pielęgnacji maluszka, od chwili narodzin. Seria MUSTELA® BÉBÉ-ENFANT została stworzona, by chronić kruchą i delikatną skórę noworodków, niemowląt i dzieci. Nowe, ulepszone receptury, aksamitna konsystencja i delikatny zapach sprawiają, że stosowanie ich jest przyjemnością zarówno dla mamy, jak i dla maluszka.

3. HYDRA BÉBÉ® Krem do twarzy

Produkt do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, od dnia narodzin. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt nawilżenia. Wzmacnia barierę skóry i pozostawia skórę jedwabiście gładką i miękką. Produkt zawiera 86% składników pochodzenia naturalnego.

Avocado Perseose®, opatentowany składnik naturalny chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry.

Cena sugerowana ok. 27,00zł/40ml

4. Krem odżywczy z Cold Cream

Odżywczy krem z Cold Cream do skóry twarzy, od dnia narodzin. Natychmiastowo i długotrwale odżywia suchą skórę. Pomaga odbudować barierę ochronną skóry i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Produkt zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego.

Avocado Perseose®, opatentowany składnik naturalny chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry. Zawarte w składzie Ceramidy + Cold Cream odżywiają i pomagają zachować naturalną barierę ochronną skóry.

Cena sugerowana ok. 28,00zł/40ml

5. HYDRA BÉBÉ® Mleczko do ciała

Produkt do codziennej pielęgnacji ciała, od dnia narodzin. Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt nawilżenia. Wzmacnia barierę skóry i pozostawia ją jedwabiście gładką i miękką. Zachowuje bogactwo komórek dzięki 97% składników pochodzenia naturalnego.

Avocado Perseose®, opatentowany składnik naturalny, chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry.

Cena sugerowana ok. 43,00zł/300ml, 54,00zł/500ml

6. Chusteczki do twarzy

Delikatnie pachnące i ultra- miękkie chusteczki do twarzy niemowląt i dzieci. Subtelnie oczyszczają i odświeżają skórę oraz pozostawiają skórę miękką i nawilżoną.

Zawarty w produkcie, opatentowany składnik naturalny Avocado Perseose® chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry. Nowa receptura chusteczek do twarzy Mustela Bébé-Enfant zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego.

Cena sugerowana ok. 15,00zł/1 opakowanie

7. Odżywcze mleczko do ciała z Cold Cream

Odżywcze mleczko z Cold Cream do codziennego stosowania na ciało, od dnia narodzin. Natychmiastowo i długotrwale odżywia suchą skórę.

Pomaga zachować bogactwo komórkowe skóry dzięki Avocado Perseose®. Chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry. Produkt zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego.

Cena sugerowana ok. 34,00zł/200ml

8. Olejek do kąpieli

Olejek do kąpieli do skóry suchej i wrażliwej, od dnia narodzin. Delikatnie myje, odżywia skórę niwelując wysuszające działanie kąpieli. Pozostawia skórę miękką i ukojoną.

Opatentowany kompleks odżywczy składników naturalnych – Avocado Perseose® oraz Olej z Awokado – chroni barierę skórną, nawilżając i zachowując bogactwo komórek skóry. Ponadto, pomaga utrzymać naturalną barierę ochronną skóry. Produkt posiada 89% składników pochodzenia naturalnego.

Cena sugerowana ok. 39,00zł/300ml

Mustela specjalizuje się w produktach do pielęgnacji skóry dzieci i kobiet w ciąży od 60lat. Dzięki swej eksperckiej wiedzy o skórze niemowląt i małych dzieci oferuje wyjątkowo przyjemne dla zmysłów produkty, które dzięki niepowtarzalnym zapachom, zmieniają każdy gest pielęgnacyjny w chwilę przyjemności. Innowacyjne, bezpieczne, skuteczne oraz możliwie bliskie naturze dermokosmetyki Mustela chronią skórę dziecka, wspomagając jego rozwój.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.