Możesz wyhodować zioła i warzywa na parapecie. Zobacz, jak to zrobić (WIDEO)

Zwykle świeże zioła kupujemy w marketach i wykorzystujemy od razu do potrawy, którą chcemy wzbogacić ich wspaniałym aromatem. A może warto posadzić własne zioła. Wbrew pozorom to nic trudnego i przy odpowiedniej pielęgnacji musi się udać. Nawet kupione w sklepie zioła doniczkowe mogą przetrwać całe miesiące na parapecie, jeśli odpowiednio je rozsadzimy i zapewnimy właściwe warunki do wzrostu.

A co z warzywami? Czy również można je hodować na kuchennym parapecie albo balkonie. Oczywiście! Dzięki temu materiałowi wideo dowiesz się, jak to zrobić i poznasz proste triki, które znacznie ułatwiają pielęgnowanie rośliny i korzystanie z jej plonów.

Pielęgnowanie ziół i warzyw może być świetnym hobby, a i twoja kuchnia na nim skorzysta. Nic nie smakuje tak dobrze, jak świeżo przyrządzone potrawy oprószone ziołami z własnego ogródka.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.