Trwa ładowanie...

Monster High prezentuje lalkę Lady Gagi i wraz z Fundacją Born This Way inspiruje do życzliwości

Z okazji premiery filmu „Witamy w Monster High” Zomby Gaga dołącza do Monster High jako symbol życzliwości, odwagi i akceptacji.

Zobacz film: "Całodobowe przedszkola dla dzieci"

Dziś Monster High wraz z fundacją Born This Way przedstawili światu Zomby Gagę, lalkę inspirowaną postacią Lady Gagi, która zachęca do życzliwości, inspiruje odwagą i wspiera dumnych ze swojej odmienności młodych ludzi w budowie nowego świata.

O Monster High™

O Monster High™

W Monster High wszyscy są mile widziani! Monster High to popularna marka zabawek i produktów licencyjnych dla dziewczynek stworzona przez firmę Mattel w 2010 roku. Bohaterowie Monster High®, tacy jak Draculaura, córka Draculi, czy Frankie Stein, córka Frankensteina, to oryginalni uczniowie liceum, którzy uwielbiają zabawę, modę i muzykę i razem przeżywają niezwykłe przygody.

Świat Monster High podkreśla fundamentalne dla dzieci i nastolatków wartości takie jak: przyjaźń, tolerancja dla inności, akceptacja swoich niedoskonałości i wad, odkrywanie indywidualnego stylu oraz bycie sobą w każdej sytuacji. Świat Monster High to miejsce dla wszystkich, w którym nikt nikogo nie wyklucza.

Zomby Gagę, najnowszą bohaterkę Monster High, będzie można zamówić w systemie przedsprzedaży 18 października za ok. 199 złotych. Lalka do klientów trafi już w grudniu. Fundacja Born This Way, prowadzona przez sześciokrotną laureatkę Nagrody Grammy i zdobywczynię Złotego Globu w 2016 roku Lady Gagę oraz jej matkę Cynthię Germanottę, została stworzona w 2012 roku, aby wspierać dobre samopoczucie młodych ludzi i umacniać ich w próbach stworzenia przyjaznego i pełnego odwagi świata.

Dzieląc tę samą wizję szczęśliwej i świetlanej przyszłości młodych, fundacja Born This Way i Monster High połączyły swoje siły w październiku ubiegłego roku, aby inspirować do pewności siebie i uczyć akceptacji. Zomby Gaga to najnowszy partnerski projekt i najnowsza postać, którą powitamy w Monster High. Lalka powstała, aby wesprze działania fundacji Born This Way na rzecz kontynuacji tej wspólnej wizji.

„Monster High utrzymano w stylistyce przełamującej stereotypowe piękno, a historia krąży wokół tematów przyjaźni i poczucia przynależności” — mówi Lori Pantel, Senior Vice President i General Manager Mattel Girls Brands — „Nasze partnerstwo z fundacją Born This Way i stworzenie Zomby Gagy pomoże ponownie przedstawić cel naszej marki nowym pokoleniom fanów”.

Lalka została zaprojektowana przez siostrę Lady Gagi, Natali Germanottę, która zainspirowała się charakteryzacją Lady Gagi stworzoną przez Zombie Boya w teledysku do utworu „Born This Way”.

„Moja siostra i ja przygotowałyśmy kreatywny projekt dla Monster High, wracając do niektórych jej najlepszych, najbardziej inspirujących postaci” — powiedziała Natali Germanotta. — „Ta lalka Zomby Gagy jest odważna, silna i TAKA SIĘ URODZIŁA (ang. BORN THIS WAY) – co widać we wszystkim, od jej ubrań, przez historię, na teledyskach kończąc. Współpraca z Mattel oraz z ich fantastycznym zespołem była niesamowita i nie możemy się już doczekać podzielenia się jej efektami!”.

Jest to najnowsze partnerstwo fundacji Born This Way, organizacji, która pracowała z dziesiątkami lokalnych i państwowych instytucji – od GLSEN i YMCA przez National Council of Behavioral Health i Mentoring USA, a na Uniwersytecie w Nebrasce-Lincoln kończąc – bezpośrednio docierając do setek tysięcy młodych ludzi. Nawiązane relacje pozwoliły związać młodych w całym kraju z działalnością ich lokalnych społeczności.

Działająca od 2010 popularna marka Monster High firmy Mattel jest warta 1 miliard dolarów i pozostaje na drugim miejscu marek traktujących o modzie i lalkach. W Monster High docenia się uczniów nie tylko za to, kim są, ale także celebruje się ich niezwykłe różnice. Partnerstwo to pozwala kontynuować misję Monster High, propagując aktywniejszą postawę przy tworzeniu pozytywnej zmiany społecznej oraz podkreśla wagę życzliwości i odwagi – to przekaz, który kierowany jest i do chłopców, i do dziewczynek.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.