Maxi-Cosi PEBBLE PLUS Fotelik dla niemowląt zgodny z normą i-Size zwyciężył w testach

W niezależnych testach przeprowadzonych przez ADAC/TCS/ÖAMTC fotelik Pebble Plus otrzymał 5 punktów i wynik "bardzo dobry" w kategorii "bezpieczeństwo" w październiku 2015. Maxi-Cosi pozostaje liderem w zakresie innowacji i-Size (R129), nagrodzony jako "najlepszy" fotelik, w kategorii fotelików samochodowych dla niemowląt (i-Size 45-75cm). Maxi-Cosi Tobi otrzymał 4-gwiazdki i ogólny wynik "dobry" w niezależnych testach przeprowadzonych w październiku 2015.

Maxi-Cosi to pierwsza marka, która wprowadziła na rynek produkty zgodne z normą i-Size (R129). Początkowo w 2013 roku były to tylko foteliki samochodowe dla maluchów. W 2014 roku zespół Maxi-Cosi przygotował również fotelik samochodowy dla niemowląt, spełniający wymogi regulacji i-Size - Pebble Plus. W najnowszych testach przeprowadzonym przez ADAC/TCS/ÖAMTC w październiku 2015 fotelik Pebble Plus zwyciężył w kategorii fotelików dla niemowląt (zgodnych z normą i-Size 45-75cm i fotelików z grupy 0+*). Tak wysoka ocena tego produktu podkreśla doświadczenie i wiedzę producenta oraz umacnia pozycję Maxi-Cosi jako lidera w segmencie fotelików zgodnych z i-Size (R129).

Polecane wideo:

Fotelik dla niemowląt Pebble Plus zapinany samochodowym pasem bezpieczeństwa został nagrodzony 5 punktami i oceną "bardzo dobrą" w kategorii "bezpieczeństwo". Zarówno Pebble Plus montowany samochodowym pasem bezpieczeństwa, jak i Pebble Plus instalowany za pomocą ISOFIX przy użyciu bazy 2wayFix, otrzymał 4 gwiazdki i ogólną ocenę “dobrą” w testach przeprowadzonych przez ADAC/TCS/ÖAMTC w październiku 2015.

Po tym jak fotelik CabrioFix z bazą EasyFix jako pierwszy, w czerwcu 2007, otrzymał w testach notę 5 gwiazdek, po tym jak w 2013 wprowadziliśmy pierwszy zgodny z normą i-Size fotelik samochodowy, teraz nasz Maxi-Cosi Pebble Plus jest pierwszy w testach w kategorii fotelików dla niemowląt (fotelików zgodnych z normą i-Size 45-75cm grupy 0+*).

- Dzięki nieustannym dążeniom do bezpieczniejszych rozwiązań, byliśmy w stanie wprowadzić pierwszy fotelik dla niemowląt zgodny z rygorystycznymi wymaganiami regulacji i-Size - mówi Prezes & CEO Dorel Europe Charles de Kervénoaël.

- Jesteśmy dumni, że pierwszy wprowadzony przez nas fotelik dla niemowląt zgodny z normą i-Size (R129) został uznany za najlepszy fotelik i w październiku 2015 zwyciężył w testach w kategorii fotelików dla niemowląt (fotelików zgodnych z normą i-Size 45-75cm grupy 0+*).

4 GWIAZDKI dla najczęściej wybieranego przez rodziców fotelika Maxi-Cosi z grupy 1

Maxi-Cosi Tobi otrzymał 4 gwiazdki i ogólny wynik "dobry" w testach przeprowadzonych przez niezależny instytut w październiku 2015.

Montowany za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa Maxi-Cosi Tobi został nagrodzony 4 gwiazdkami i ogólną oceną "dobrą" w testach przeprowadzonych przez niezależny instytut (ADAC/TCS/ÖAMTC) w październiku 2015. Ten dobry wynik w kategorii fotelików samochodowych dla Maluchów (9-18 kg) podkreśla, że Tobi jest bezpiecznym fotelikiem, który dodatkowo jest ergonomiczny i prosty w obsłudze.

  • Warunki testów dla fotelików dla niemowląt zgodnych z normą i-Size (i-Size 45-75 cm) i fotelików zgodnych z normą ECE R44 (0-13 KG) były identyczne).
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Melisa

Pati518 • ostatni post 3 tygodnie temu

2

Po porodzie

~młoda mama oli • ostatni post 3 tygodnie temu

3
Artykuły Foteliki dla niemowlaka
Foteliki dla niemowlaka

Nowe zasady przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych

Nowe zasady przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych

W życie weszły najnowsze zasady dotyczące przewożenia dzieci w autach. Zmiany dotyczą przede wszystkim kryterium wyboru fotelika samochodowego (...) przepisów w zasadach przewożenia dzieci dotyczy sposobu, w jaki dopasowywać będziemy...

Foteliki dla niemowlaka

Odpowiedni fotelik samochodowy

Odpowiedni fotelik samochodowy

Dlaczego dziecku potrzebny jest fotelik? Dlaczego nie wystarczą pasy bezpieczeństwa? Dlaczego ważne jest, by był to dobry, odpowiedni fotelik?

Foteliki dla niemowlaka

Fotelik samochodowy - galeria

Fotelik samochodowy - galeria

Skoro wiemy już, po co są foteliki i jak należy je wybierać w zależności od wieku i wagi malucha, czas na wizytę w sklepie i dokonanie właściwego zakupu.

Zakupy dla niemowlaka

Produkt Przyjazny Dziecku 2015

Produkt Przyjazny Dziecku 2015

do prania Listki do prania od Dizolove. Mata Dwinguler Mata Dwinguler dla maluszka. Fotelik samochodowy Fotelik samochodowy Maxi Cosi Axissfix. Mleko (...) Butelka do karmienia Butelka...

Wózki dla niemowlaka

Jaki wózek wybrać dla dziecka?

Jaki wózek wybrać dla dziecka?

wózki teutonia od tego roku współgrają poza Tario także z Cybex z grupy 0+, Maxi-Cosi, kiddy, Britax-Römer. Wystarczy zamontować wybrany adapter (...) z siedziskiem w gondolę oraz uwzględniać opcję fotelika...

Ważny temat - Projekt dziecko - zaczynamy!

Jaki fotelik samochodowy wybrać?

bezpieczeństwa ECE R44-03 oraz ECE R44-04 oznaczają, że dany produkt jest zgodny z obowiązującymi w Europie wymaganiami technicznymi stawianymi fotelikom (...) jednak homologacja niczego nie gwarantuje, jak dobrze wybrać...

Wycieczki

Bezpieczne samochody

Bezpieczne samochody

Najnowsze modele samochodów są wyposażone w najlepsze systemy, mające zapewnić bezpieczeństwo pasażerów.