Trwa ładowanie...

Maxi-Cosi PEBBLE PLUS Fotelik dla niemowląt zgodny z normą i-Size zwyciężył w testach

W niezależnych testach przeprowadzonych przez ADAC/TCS/ÖAMTC fotelik Pebble Plus otrzymał 5 punktów i wynik "bardzo dobry" w kategorii "bezpieczeństwo" w październiku 2015. Maxi-Cosi pozostaje liderem w zakresie innowacji i-Size (R129), nagrodzony jako "najlepszy" fotelik, w kategorii fotelików samochodowych dla niemowląt (i-Size 45-75cm). Maxi-Cosi Tobi otrzymał 4-gwiazdki i ogólny wynik "dobry" w niezależnych testach przeprowadzonych w październiku 2015.

Zobacz film: "Biały szum trzykrotnie skraca czas potrzebny niemowlęciu do zaśnięcia"

Maxi-Cosi to pierwsza marka, która wprowadziła na rynek produkty zgodne z normą i-Size (R129). Początkowo w 2013 roku były to tylko foteliki samochodowe dla maluchów. W 2014 roku zespół Maxi-Cosi przygotował również fotelik samochodowy dla niemowląt, spełniający wymogi regulacji i-Size - Pebble Plus. W najnowszych testach przeprowadzonym przez ADAC/TCS/ÖAMTC w październiku 2015 fotelik Pebble Plus zwyciężył w kategorii fotelików dla niemowląt (zgodnych z normą i-Size 45-75cm i fotelików z grupy 0+*). Tak wysoka ocena tego produktu podkreśla doświadczenie i wiedzę producenta oraz umacnia pozycję Maxi-Cosi jako lidera w segmencie fotelików zgodnych z i-Size (R129).

Fotelik dla niemowląt Pebble Plus zapinany samochodowym pasem bezpieczeństwa został nagrodzony 5 punktami i oceną "bardzo dobrą" w kategorii "bezpieczeństwo". Zarówno Pebble Plus montowany samochodowym pasem bezpieczeństwa, jak i Pebble Plus instalowany za pomocą ISOFIX przy użyciu bazy 2wayFix, otrzymał 4 gwiazdki i ogólną ocenę “dobrą” w testach przeprowadzonych przez ADAC/TCS/ÖAMTC w październiku 2015.

Po tym jak fotelik CabrioFix z bazą EasyFix jako pierwszy, w czerwcu 2007, otrzymał w testach notę 5 gwiazdek, po tym jak w 2013 wprowadziliśmy pierwszy zgodny z normą i-Size fotelik samochodowy, teraz nasz Maxi-Cosi Pebble Plus jest pierwszy w testach w kategorii fotelików dla niemowląt (fotelików zgodnych z normą i-Size 45-75cm grupy 0+*).

- Dzięki nieustannym dążeniom do bezpieczniejszych rozwiązań, byliśmy w stanie wprowadzić pierwszy fotelik dla niemowląt zgodny z rygorystycznymi wymaganiami regulacji i-Size - mówi Prezes & CEO Dorel Europe Charles de Kervénoaël.

- Jesteśmy dumni, że pierwszy wprowadzony przez nas fotelik dla niemowląt zgodny z normą i-Size (R129) został uznany za najlepszy fotelik i w październiku 2015 zwyciężył w testach w kategorii fotelików dla niemowląt (fotelików zgodnych z normą i-Size 45-75cm grupy 0+*).

1. 4 GWIAZDKI dla najczęściej wybieranego przez rodziców fotelika Maxi-Cosi z grupy 1

Maxi-Cosi Tobi otrzymał 4 gwiazdki i ogólny wynik "dobry" w testach przeprowadzonych przez niezależny instytut w październiku 2015.

Montowany za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa Maxi-Cosi Tobi został nagrodzony 4 gwiazdkami i ogólną oceną "dobrą" w testach przeprowadzonych przez niezależny instytut (ADAC/TCS/ÖAMTC) w październiku 2015. Ten dobry wynik w kategorii fotelików samochodowych dla Maluchów (9-18 kg) podkreśla, że Tobi jest bezpiecznym fotelikiem, który dodatkowo jest ergonomiczny i prosty w obsłudze.

  • Warunki testów dla fotelików dla niemowląt zgodnych z normą i-Size (i-Size 45-75 cm) i fotelików zgodnych z normą ECE R44 (0-13 KG) były identyczne).

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.