Masz nowy telewizor? Zobacz, jak samodzielnie zamontować go na ścianie (WIDEO)

Telewizor ciągle stanowi główne źródło rozrywki w wielu polskich domach. Wymieniamy go na coraz nowsze modele z większym ekranem i lepszą jakością dźwięku. Dzisiaj nikt już nie stawia telewizora na specjalnie w tym celu kupionej komodzie. Najczęściej montujemy telewizor na ścianie tak, żeby nie zajmował zbyt dużo miejsca i można było wygodnie oglądać filmy oraz programy telewizyjne, mając obraz na wysokości wzroku. To ciągle bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu wśród Polaków, choć wiele mówi się o negatywnym wpływie oglądania telewizji zwłaszcza na dzieci.

Wystarczy jednak odpowiednio kontrolować repertuar telewizyjny przez dziecko i wybierać dla niego na przykład mądre bajki, które nie tyko bawią, ale i uczą. Telewizor w domu może sie więc przydać, dlatego dzisiaj pokazujemy instruktaż montowania telewizora na ścianie, w którym prezentujemy cały proces krok po kroku. Przygotuj wiertarkę i kilka wkrętów. Zrób sobie miejsca na podłodze i możemy zaczynać.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.