LINK4 Mama: Gdy zachorujesz oni zapewnią ci pomoc domową!

Złamana noga lub inny nieszczęśliwy wypadek, który nie pozwala wstać z łóżka, a na głowie cały dom. Pranie, sprzątanie, gotowania, zakupy czy opieka nad starszymi rodzicami. To się zdarza i naprawdę potrafi skomplikować życie.

LINK4 Mama to pakiet ubezpieczeń, który pomoże zorganizować życie nawet wówczas, gdy mama zostanie na chwilę wyłączona z codziennego pędu.

Plan dnia każdej mamy wydaje się być podobny. Pobudka, wyprawienie dzieci do przedszkola lub szkoły, praca, a potem szereg najróżniejszych, codziennych obowiązków. Zakupy, sprzątanie, obiad, czasem opieka nad starszymi członkami rodziny. Mama ciągle ma co robić.

– W LINK4 dobrze wiemy, że nawet mam, które mogą wszystko niestety nie omijają kłopoty. Nawet mama może nagle zachorować, złamać rękę czy nogę. Wtedy mama musi odpocząć i zadbać o siebie, a do akcji wkraczamy my z naszym rozwiązaniem – mówi Joanna Talaśka z LINK4.

W ramach oferty LINK4 Mama dostępny jest pakiet assistance dla Mamy – Szybka Pomoc.

– Najprościej mówiąc po nieszczęśliwym wypadku wymagającym leżenia w łóżku lub pobytu mamy w szpitalu zorganizujemy i opłacimy pomoc domową, która wyręczy mamę w codziennych sprawunkach – wyjaśnia Talaśka i dodaje, że ubezpieczyciel zadba nie tylko o porządek w domu, ale też zapewni opiekę osobom, którymi na co dzień zajmuje się ubezpieczony np. rodzicom czy dziadkom.

LINK4 Mama i LINK4 dziecko to pierwsze w Polsce ubezpieczenie stworzone z rodzicami i dla rodziców oraz ich pociech.

Zobacz film: "LINK4 Mama - dziecko bez opieki"

– Chcemy oswoić strach, powiedzieć kobietom, by nie bały się bać - najpierw o to, czy sprawdzą się w roli mamy, a potem o swoje pociechy w różnym wieku. Pomożemy kobietom przejść przez okres oczekiwania na dziecko, pomożemy tuż po porodzie, podpowiemy jak wrócić do formy, ale też do pracy. W pakiecie LINK4 Mama jest pomoc psychologa, położnej, dietetyka, prawnika i innych ekspertów w wielu różnych dziedzinach. W drugim pakiecie LINK4 dziecko ubezpieczymy następstwa nieszczęśliwych wypadków, którym mogą ulec dzieci zarówno w szkole, jak i na zajęciach pozaszkolnych oraz na wakacjach. A gdy zachorują, dowieziemy leki i zorganizujemy korepetycje. Pełna oferta i warunki ubezpieczenia są dostępne na naszej stronie internetowej link4mama.pl – opowiada Joanna Talaśka z LINK4.

Ambasadorką kampanii LINK4 Mama jest modelka, Miss Polonia 2012 i przede wszystkim mama, Paulina Krupińska. LINK4 Mama można kupić pod numerem telefonu 604 14 14 14 lub u agenta.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie

Advertisement