Trwa ładowanie...

LEGO® Wyspa kreatywności – otwarte eventy w czterech miastach!

Takich eventów LEGO jeszcze nie było! We wrześniu firma LEGO Polska zaprasza na wielkie, rodzinne, bezpłatne imprezy pod hasłem „LEGO® Wyspa kreatywności”, podczas których dzieci będą mogły całymi dniami bawić się klockami LEGO i budować wszystko, co podpowie im wyobraźnia. Eventy odbędą się w centrach handlowych w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu.

Zobacz film: "Taniec z dzieckiem w chuście"

„LEGO Wyspa kreatywności” to miejsce, gdzie wszystko jest możliwe. Tu dzieci mogą dać upust swej kreatywności i zbudować z klocków LEGO wszystko, co tylko przyjdzie im do głowy! Po przekroczeniu magicznego portalu znajdą się w różnych strefach: Wyspa pomysłów, LEGO® NEXO KNIGHTS™, LEGO® NINJAGO, LEGO® Friends, LEGO® City, LEGO® DUPLO® i LEGO® Video Games, gdzie będą mogły bawić się produktami LEGO i brać udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Z kolei dla rodziców w strefie LEGO DUPLO odbędą się warsztaty, podczas których dowiedzą się, jak dzięki zabawie klockami LEGO DUPLO mogą wspierać już od najmłodszych lat wszechstronny rozwój swoich dzieci: motoryczny, emocjonalny i społeczny, wzmacniając przy tym ich kreatywność i wiarę we własne siły.

Nowością w ramach cyklu imprez „LEGO Wyspa kreatywności” będzie strefa „Wyspa pomysłów”, stanowiąca kwintesencję zabawy klockami LEGO tzn. możliwość urzeczywistnienia wszystkiego, co rodzi się w wyobraźni dziecka. Małym fanom LEGO zostaną zaproponowane różne zagadnienia np. sen, miłość, wolność, piękno, odwaga, fantazja, praca, mądrość, które mają pobudzić ich kreatywność, dając okazję do tworzenia autorskich budowli. Tematy będą na bieżąco zmieniane w zależności od dziecięcych pomysłów i życzeń. Najciekawsze konstrukcje wezmą udział w konkursach i będą premiowane prezentem-niespodzianką. Dodatkowo zostanie przeprowadzona specjalna akcja w mediach społecznościowych. Na profilu www.facebook.com/LEGO/ lub na prywatnych kontach na Instagramie rodzice będą mogli zamieszczać zdjęcia modeli swych dzieci z hashtagiem #LEGOwyspakreatywnosci. Dzieci będą mogły budować na imprezie lub w domu. Opublikowane zdjęcia z hashtagiem podczas eventu pojawią się na wielkim telebimie, a wszystkie zdjęcia wezmą udział w konkursie. 40 najbardziej kreatywnych prac zostanie nagrodzonych atrakcyjnymi zestawami LEGO.

Obok największej strefy „Wyspa pomysłów” staną także mniejsze sektory tematyczne, nawiązujące do najpopularniejszych kolekcji LEGO. Dzieci będą mogły tworzyć modele według własnych pomysłów w rycerskim świecie LEGO NEXO KNIGHTS™, stać się wojownikiem ninja w krainie LEGO NINJAGO, bawić się z przyjaciółkami z Heartlake i odgrywać scenki dotyczące ich ulubionych zainteresowań: muzyki, sportu, tańca, zwierząt i przyrody w sektorze LEGO Friends, a także zostać prawdziwym bohaterem: strażakiem, policjantem, lekarzem, lotnikiem czy specjalistą od wulkanów w strefie LEGO City. Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości zostanie przygotowana zona LEGO Video Games z konsolami PlayStation 4 i zainstalowanymi różnorodnymi grami video LEGO. Z kolei dla najmłodszych budowniczych w wieku od 1,5 do 5 lat zostanie stworzony sektor LEGO DUPLO. W „basenie” wypełnionym klockami LEGO DUPLO oraz na stoliczkach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze budowle, a rodzice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych i dowiedzieć się, w jaki sposób podczas zabawy klockami LEGO® DUPLO® stymulować dziecięcą kreatywności i wyobraźnię, koordynację ruchową, doskonalić umiejętności manualne, intelektualne i społeczne. Prowadzący pokażą także inspirujące ćwiczenia, dzięki którymi maluchy podczas zabawy z rodzicami będą mogły nauczyć się literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Otwarte, rodzinne eventy LEGO® Wyspa kreatywności odbędą się w następujących miejscach i terminach:

1-8 września - Centrum Handlowe Arkadia w Warszawie

10-11 września - Galeria Krakowska w Krakowie

17-18 września - Galeria Bałtycka w Gdańsku

24-25 września - Centrum Handlowe Magnolia Park we Wrocławiu.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.