Trwa ładowanie...

LEGO® NEXO KNIGHTS™ - Takiej zabawki LEGO jeszcze nie było!

Rycerze przyszłości łączą fizyczną zabawę klockami z wirtualną rzeczywistością!

Zobacz film: "Na co zwrócić uwagę, wybierając przedszkole dla dziecka?"

W styczniu 2016 Grupa LEGO wprowadza na rynek nowatorską serię LEGO® NEXO KNIGHTS™, oferującą nową koncepcję zabawy - połączenie realnego świata klocków z wirtualną rzeczywistością. Kolekcję oparto na trzech filarach: klasycznych zestawach klocków LEGO, futurystycznej, przygodowej historii o rycerzach oraz aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Trzy komponenty spajają tarcze NEXO, które po zeskanowaniu aktywują niezwykłe moce. Dzięki nim dzieci zdobywać będą nowe zdolności, funkcje i broń, by w ten sposób pomóc bohaterom serii w misji ratowania królestwa. Tarcze będzie można znaleźć nie tylko w zestawach LEGO® NEXO KNIGHTS™, ale także w internecie, prasie, telewizji oraz w sklepach.

Zainspirowana potrzebami i życzeniami dzieci, Grupa LEGO opracowała innowacyjną koncepcję zabawy LEGO® NEXO KNIGHTS™, która pozwoli fanom LEGO doświadczyć nowych doznań i przeżyć. 

  • Dzieci uwielbiają tworzyć swój świat z klocków LEGO - rozmaite budowle, pojazdy i scenki, jakie tylko podpowie im fantazja. Dzięki LEGO® NEXO KNIGHTS™, która łączy zabawę w świecie realnym z przygodami w wirtualnej rzeczywistości, zabawa stanie się jeszcze ciekawsza i rozwijająca wyobraźnię. W tej serii dzieci znajdą wszystko to, co kochają: auto-ekspresję, silne charaktery, fascynującą historię przygodową i nowoczesną aplikację - mówi Brand Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialny za markę LEGO® NEXO KNIGHTS™.

LEGO® NEXO KNIGHTS™ to przygody pięciu dzielnych rycerzy przyszłości NEXO KNIGHTS™, którzy właśnie ukończyli Akademię Rycerską. Choć w zawodzie rycerza stawiają pierwsze kroki, mają do spełnienia niezwykle ważną misję. Ich zadaniem jest obronić królestwo Knighton przed złym błaznem królewskim Jestro i hordą jego potworów. Rycerzom przyszłości pomaga Merlok 2.0, wirtualny czarnoksiężnik, który przez przypadek zmienił się w program komputerowy. Kluczem do zwycięstwa są tarcze, które po zeskanowaniu w świecie realnym, pozwolą zyskać dzieciom specjalne moce, funkcje i bronie w wirtualnej rzeczywistości. Ponad 170 różnych tarcz będzie można znaleźć w zestawach LEGO® NEXO KNIGHTS™, filmikach video na www.LEGO.pl, serialu telewizyjnym o rycerzach NEXO KNIGHTS™, spotach reklamowych, a także w social mediach, prasie dziecięcej i sklepach z zabawkami.

Już od stycznia 2016 roku dzieci mogą przeżywać wraz z rycerzami NEXO KNIGHTS™ fascynujące i pełne humoru przygody, budując modele i scenki z 14 zestawów LEGO® NEXO KNIGHTS™. Czarnoksiężnik Merlok 2.0 w świecie rzeczywistym pojawi się tylko w jednym z nich i to jako hologram! W drugiej połowie roku na rynek trafi kolejne 14 zestawów z kolekcji.

Aplikacja LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. jest dostępna bezpłatnie w App Store, Samsung App Store, Amazon App Store i na Google Play. 10-odcinkowy serial telewizyjny LEGO® NEXO KNIGHTS™ pojawi się na antenie kanału Cartoon Network w styczniu 2016.

Więcej informacji: www.LEGO.pl, www.facebook.com/LEGO, Club LEGO - club.lego.com/pl-pl 

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.