LEGO® NEXO KNIGHTS™ - Takiej zabawki LEGO jeszcze nie było!

Rycerze przyszłości łączą fizyczną zabawę klockami z wirtualną rzeczywistością!

W styczniu 2016 Grupa LEGO wprowadza na rynek nowatorską serię LEGO® NEXO KNIGHTS™, oferującą nową koncepcję zabawy - połączenie realnego świata klocków z wirtualną rzeczywistością. Kolekcję oparto na trzech filarach: klasycznych zestawach klocków LEGO, futurystycznej, przygodowej historii o rycerzach oraz aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Trzy komponenty spajają tarcze NEXO, które po zeskanowaniu aktywują niezwykłe moce. Dzięki nim dzieci zdobywać będą nowe zdolności, funkcje i broń, by w ten sposób pomóc bohaterom serii w misji ratowania królestwa. Tarcze będzie można znaleźć nie tylko w zestawach LEGO® NEXO KNIGHTS™, ale także w internecie, prasie, telewizji oraz w sklepach.

Polecane wideo:

Zainspirowana potrzebami i życzeniami dzieci, Grupa LEGO opracowała innowacyjną koncepcję zabawy LEGO® NEXO KNIGHTS™, która pozwoli fanom LEGO doświadczyć nowych doznań i przeżyć. 

  • Dzieci uwielbiają tworzyć swój świat z klocków LEGO - rozmaite budowle, pojazdy i scenki, jakie tylko podpowie im fantazja. Dzięki LEGO® NEXO KNIGHTS™, która łączy zabawę w świecie realnym z przygodami w wirtualnej rzeczywistości, zabawa stanie się jeszcze ciekawsza i rozwijająca wyobraźnię. W tej serii dzieci znajdą wszystko to, co kochają: auto-ekspresję, silne charaktery, fascynującą historię przygodową i nowoczesną aplikację - mówi Brand Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialny za markę LEGO® NEXO KNIGHTS™.

LEGO® NEXO KNIGHTS™ to przygody pięciu dzielnych rycerzy przyszłości NEXO KNIGHTS™, którzy właśnie ukończyli Akademię Rycerską. Choć w zawodzie rycerza stawiają pierwsze kroki, mają do spełnienia niezwykle ważną misję. Ich zadaniem jest obronić królestwo Knighton przed złym błaznem królewskim Jestro i hordą jego potworów. Rycerzom przyszłości pomaga Merlok 2.0, wirtualny czarnoksiężnik, który przez przypadek zmienił się w program komputerowy. Kluczem do zwycięstwa są tarcze, które po zeskanowaniu w świecie realnym, pozwolą zyskać dzieciom specjalne moce, funkcje i bronie w wirtualnej rzeczywistości. Ponad 170 różnych tarcz będzie można znaleźć w zestawach LEGO® NEXO KNIGHTS™, filmikach video na www.LEGO.pl, serialu telewizyjnym o rycerzach NEXO KNIGHTS™, spotach reklamowych, a także w social mediach, prasie dziecięcej i sklepach z zabawkami.

Już od stycznia 2016 roku dzieci mogą przeżywać wraz z rycerzami NEXO KNIGHTS™ fascynujące i pełne humoru przygody, budując modele i scenki z 14 zestawów LEGO® NEXO KNIGHTS™. Czarnoksiężnik Merlok 2.0 w świecie rzeczywistym pojawi się tylko w jednym z nich i to jako hologram! W drugiej połowie roku na rynek trafi kolejne 14 zestawów z kolekcji.

Aplikacja LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. jest dostępna bezpłatnie w App Store, Samsung App Store, Amazon App Store i na Google Play. 10-odcinkowy serial telewizyjny LEGO® NEXO KNIGHTS™ pojawi się na antenie kanału Cartoon Network w styczniu 2016.

Więcej informacji: www.LEGO.pl, www.facebook.com/LEGO, Club LEGO - club.lego.com/pl-pl 

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Zakupy dla przedszkolaka
Zakupy dla przedszkolaka

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Subtelny róż sprawia, że łóżeczko Caramella jest idealne dla małej królewny. Dodatki z kolekcji morskiej marki Caramella nadają łóżeczku typowo chłopięcy charakter.

Zakupy dla przedszkolaka

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Sportowy strój dla dziecka Rodzic powinien zadbać o odpowiedni strój sportowy dla swojego dziecka, aby mogło swobodnie i efektywnie ćwiczyć swoją kondycję fizyczną.

Zakupy dla przedszkolaka

Gra Pippo

Gra Pippo

Gra polegająca na myśleniu kogo brakuje.

Zakupy dla przedszkolaka

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcja pastelowa marki Caramella nadaje wnętrzu stonowany, elegancki wygląd. Pastelowe odcienie we wnętrzu sprawiają, że czują się w nim dobrze dzieci w każdym wieku. Kolekcja różowa marki Caramella to spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Kolekcja...