LEGO® CREATOR: jeden zestaw, milion pomysłów

Informacja prasowa 

W jaki sposób smok z ruchomymi skrzydłami i ognistym oddechem zmienił się w węża, a potem w skorpiona? Jak chatka nad jeziorem nagle stała się obserwatorium astronomicznym, a następnie małym domkiem? To nie jest magia! Te niesamowite rzeczy dzieją się w świecie LEGO Creatora, w którym - tak jak w dziecięcej wyobraźni - kreatywność nie zna granic.

Polecane wideo:

W twórczym świecie LEGO Creatora dziecko może zbudować wszystko, co podpowie mu wyobraźnia. Z jednego zestawu można ułożyć tropikalną papugę, żabę z wielkim językiem, muchę z przezroczystymi skrzydłami, różnokolorowego kameleona albo rybę z łuskami i zębami. Gdy znudzi się zabawa robotem, można go przerobić na futurystyczny odrzutowiec albo superszybki samochód sportowy. Zestawy LEGO Creatora otwierają niezliczone możliwości, stymulując dziecięcą pomysłowość. Jednego dnia czerwony klocek jest dziobem ptaka, w następnym staje się skrzydłem samolotu lub anteną na dachu. Przezroczysty element, który jeszcze przed chwilą był szybą, za moment jest już sercem robota, płatkiem śniegu albo lampą. Każdy może twórcą i wykreować swój własny, oryginalny i niepowtarzalny świat.

Seria LEGO Creator 3:1 umożliwia budowanie z jednego zestawu trzech różnych modeli. Na przykład „Samochód wyścigowy” można przerobić na pickupa lub ładowarkę burtową, „Błękitny odrzutowiec” na helikopter lub poduszkowiec, „Chatkę nad jeziorem” na obserwatorium nieba lub mały domek, a „Sklep na rogu” na kwiaciarnię lub kamienicę. Propozycje zawarte w instrukcjach to jedynie ułamek możliwości, jakie oferują zestawy LEGO Creator 3:1. Z każdego z nich dzieci mogą stworzyć niezliczone własne konstrukcje - niesamowite budowle, pojazdy, zwierzęta, stwory czy postaci. Bawiąc się, mogą wymyślać kompletnie nowe scenki pełne emocjonujących zwrotów akcji i przygód, a dzięki temu rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność.

Dodatkowo dzieci i ich rodzice na stronie internetowej znajdą wiele inspirujących porad oraz filmów dotyczących kreatywnego budowania. Odkryją np. jak z kilku klocków LEGO łatwo zbudować kulę, hot-doga albo domek z piasku. Z kolei bezpłatna aplikacja LEGO Creator to prawdziwa przestrzeń dla twórców, którzy chcą uczestniczyć w comiesięcznych wyzwaniach, prezentować modele w filmach poklatkowych lub na obrotowych podstawkach oraz grać w minigry.

LEGO Creator 3:1 to seria dla dzieci w wieku od 7 do 14 roku życia. Wybrane zestawy można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami oraz sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl i w katalogu LEGO: „Samochód wyścigowy” (31046) - 89,99 PLN, „Chatka nad jeziorem” (31048) - 109,99 PLN, „Sklep na rogu” (31050) - 149,99 PLN, „Błękitny odrzutowiec” (31039) - 249,99 PLN.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Do szkoły

KK35 • ostatni post 5 godzin temu

1
Artykuły Zakupy dla przedszkolaka
Zakupy dla przedszkolaka

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Subtelny róż sprawia, że łóżeczko Caramella jest idealne dla małej królewny. Dodatki z kolekcji morskiej marki Caramella nadają łóżeczku typowo chłopięcy charakter.

Zakupy dla przedszkolaka

Gra Pippo

Gra Pippo

Gra polegająca na myśleniu kogo brakuje.

Zakupy dla przedszkolaka

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcja pastelowa marki Caramella nadaje wnętrzu stonowany, elegancki wygląd. Pastelowe odcienie we wnętrzu sprawiają, że czują się w nim dobrze dzieci w każdym wieku. Kolekcja różowa marki Caramella to spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Kolekcja...

Zakupy dla przedszkolaka

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO to wysoka jakość w niskiej cenie. Kwiatowy kapelusik niemowlęcy, dziewczęcy (7,99 PLN) to uroczy dodatek do letniego stroju. Komplet niemowlęcy, chłopięcy składający się z dwóch elementów: przewiewnej koszulki i granatowych spodenek...