Trwa ładowanie...

Kupujesz artykuły dla dzieci? Sprawdź, jak na nich oszczędzać przy pomocy aplikacji mobilnej

Artykuł sponsorowany
(Materiał partnera)

Kupowanie produktów dla dzieci często wiąże się z dużymi wydatkami. Często w ciągu roku konieczny okazuje się zakup kilku kompletów ubrań lub obuwia. Do tego dochodzą wydatki na jedzenie, a także zabawki i artykuły potrzebne do nauki. Można jednak sprytnie zaoszczędzić – pomoże w tym aplikacja mobilna.

Zakupy za punkty w Programie sposobem na oszczędności dla rodziny

Jednym ze sposobów na oszczędzanie na zakupach dla dzieci jest uczestnictwo w programie lojalnościowym i wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie daje aplikacja mobilna stworzona specjalnie na jego potrzeby. Przykładem może być tutaj Program PAYBACK, w ramach którego zbiera się punkty u wielu partnerów (zarówno stacjonarnych, jak i online). Zebrane środki można wykorzystać na wiele sposobów, np. wymieniając je u partnerów PAYBACK działających stacjonarnie, takich jak sieć sklepów Kaufland. Jak to zrobić? Wystarczy mieć przy sobie aplikację PAYBACK. Przed finalizacją transakcji pokaż w kasie kartę do zeskanowania i powiedz, że chcesz przy pomocy punktów obniżyć wartość rachunku za dokonane zakupy. W ten sposób możesz wykorzystać wszystkie zgromadzone środki lub tylko ich część, a resztę kwoty dopłacić kartą.

Informacje o promocjach w aplikacji – kupuj taniej produkty dla dzieci

Jeżeli często kupujesz produkty dla dzieci, przydatna dla ciebie może się okazać funkcja powiadomień w aplikacji. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o wszystkich aktualnych promocjach Programu, w tym także tych dotyczących produktów dla najmłodszych. O ofertach promocyjnych u partnerów PAYBACK możesz dowiadywać się w aplikacji. Najczęściej dotyczą one wybranych artykułów przy zakupie wraz z kartą Programu.

Vouchery i nagrody rzeczowe Programu to sprytny sposób na oszczędności i doskonały pomysł na prezent

Jednak aplikacja mobilna Programu to nie tylko możliwość obniżania wartości rachunków w partnerskich sklepach stacjonarnych lub informacje o promocjach. Dzięki niej możesz zaoszczędzić na zakupach dla dzieci w jeszcze inny sposób. W aplikacji znajdziesz m.in. nagrody rzeczowe. W jednej z wielu kategorii są dostępne artykuły dla dzieci. Przykładowo, gdy potrzebujesz prezentu dla dziecka na urodziny lub święta, zamiast wydawać pieniądze, skorzystasz z uzbieranych już środków w Programie. Nagrodę możesz otrzymać, mając już 100 punktów na koncie. Brakującą kwotę dopłacisz w dogodny dla siebie sposób. Inną ciekawą opcją jest wymiana punktów PAYBACK na vouchery do partnerów Programu. To dobry pomysł na prezent dla starszego dziecka lub w sytuacji, gdy nie znasz zbyt dobrze upodobań malucha, dla którego szukasz upominku. Punkty na vouchery również możesz wymienić, korzystając z aplikacji mobilnej.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza