Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Komedia aż pióra lecą!

Już 11 listopada polecą pióra! Zakwakane madarynki i krzyżówki zjednoczą swoje siły i udowodnią, że zwycięstwo nad Złą Czarodziejką jest możliwe tylko dzięki działaniu ponad podziałami. Leć do kina na „Zakwakanych” sprawdzić czy Śmigły i Eryka zasłużą na dołączenie do zaszczytnego grona kultowych kaczek, znanych każdemu kilkulatkowi.

  • Kaczor Donald - chyba najbardziej znany kaczor popkultury. Bohater filmów animowanych i komisów. Jego ojcem jest Walt Disney. Donald debiutował w 1934 roku i od tamtej pory znany jest dzieciom na całym świecie.
  • Złota kaczka – legendarna kaczka zamieszkująca piwnice pałacu Ostogskich. Każdy, komu udało się ją odnaleźć miał szansę na niekończące się bogactwo, nie każdy jednak umiał się nim podzielić z potrzebującymi.
  • Kaczor Daffy - przyjaciel Królika Bugsa i innych bohaterów animacji Looney Tunes. Bywa miły wyłącznie wtedy, jeśli wie, że będzie miał z tego jakąś korzyść. Zazwyczaj jednak chytry, przebiegły, samolubny i leniwy.
  • Kaczka Dziwaczka - bohaterka wiersza Jana Brzechwy. Mieszka nad rzeczką opodal krzaczka, myli tasiemki z makaronem, ser kupuje u fryzjera, a mleko w aptece. Taka to była dziwaczka!
  • Kaczuchy - mimo, że to ludowa melodia pochodząca z Francji jest nieodłącznym elementem polskich wesel. Już każdy przedszkolak wie, jak zatańczyć Kaczuchy. Uwaga! Od tej melodii ciężko się uwolnić, więc odtwarzanie piosenki na własna odpowiedzialność.

"Zakwakani"

"Zakwakani"

Reżyseria: Viktor Lakisov

Gatunek: komedia animowana

Produkcja: 2016

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Przygodowa opowieść dla całej rodziny. Fantastyczna animacja, zwariowane tempo, lotni bohaterowie i uskrzydlający humor czyli:

KOMEDIA AŻ PIÓRA LECĄ!

Dawno, dawno temu, gdy drób cieszył się wolnością, a jaja nie kojarzyły się z jajecznicą… na pewnej odległej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu.

Zobacz film

Kaczy mędrzec o magicznych mocach przewodził tam swemu kochającemu spokój stadu i nic nie zapowiadało kłopotów. Nadszedł jednak dzień, gdy Zła Czarodziejka (gorsza od ptasiej grypy) pragnąca za wszelką cenę zachować wieczną młodość, postanowiła porwać mędrca, by wykorzystać jego niezwykłe zdolności. Traf chciał, że w tym samym czasie na wyspie wylądowała eskadra bojowych kaczek z dalekiego kraju, która mimo woli znalazła się w centrum zamieszania. Żółtodziób - dzielny syn mędrca i Erica – piękna córka dowódcy eskadry musieli połączyć siły, by przekonać swych upartych ojców do współpracy zanim Czarodziejka zrealizuje swój paskudny plan. Tak zaczyna się pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.