Trwa ładowanie...

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film (WIDEO)

Zobacz film: "Zobacz zwiastun Kapitana Majtasa"

Drżyjcie złoczyńcy! Nowy superbohater pojawił się w mieście. Jest silny jak Hulk, szybki jak Wonder Woman, odważny jak Iron Man i... nosi ogromne, białe majty. 50 proc. bohatera i 100 proc. bawełny - to nowa definicja superbohatera. Nie wierzycie? Wobec tego musicie obejrzeć nową animację ze studia DreamWork (twórców Shreka i Madagaskaru) - Kapitan Majtas. Premiera w Polsce już 21 lipca.

Imperial-cinepix
Imperial-cinepix

Podobnie jak każdy inny superbohater, Kapitan Majtas wiedzie życie "zwykłego śmiertelnika". Kiedy nie ratuje świata, jest... groźnym i bardzo zasadniczym dyrketorem szkoły. Zacznijmy jednak od początku...

Imperial-cinepix
Imperial-cinepix
Imperial-cinepix
Imperial-cinepix

Dyrektorowi udaje się doskonale zarządząć placówką. Ma jednak jedno zmartwienie, a raczej dwa. Są nimi uczniowie jednej z klas - George i Harold. Chłopcy nieustannie płatają jakieś figle. Jednocześnie ich głównym zainteresowaniem jest tworzenie komiksów o superbohaterze - Kapitanie Majtasie. Kiedy trafiają do gabinetu dyrektora za kolejne przewinienie, mężczyzna grozi, że rozdzieli ich i przydzieli do różnych klas. To zbyt sroga kara dla naszych bohaterów. Postanawiają... zahipnotyzować przeciwnika. Efekt? Kapitan Majtas staje się rzeczywistością.

Imperial-cinepix
Imperial-cinepix

Kapitan Majtas to prześmieszna, a jednocześnie ciepła komedia. Opowiada o odwadze, przyjaźni i poświęceniu. Do tego okraszona jest mnóstwem żartów. Dodajmy jeszcze doskonałą grafikę i energiczną muzykę w tle i sukces gwarantowany. Kapitana Majtasa po prostu nie da się nie lubić. Dzieciaki z pewnością będą zachwycone po seansie.

Imperial-cinemapix
Imperial-cinemapix

Film powstał na podstawie książek Dava Pikeya, które zostały również przetłumaczone na język polski. Reżyserem animacji jest David Soren.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.