Trwa ładowanie...

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film (WIDEO)

 Magdalena Pietras
04.10.2017 08:03

Drżyjcie złoczyńcy! Nowy superbohater pojawił się w mieście. Jest silny jak Hulk, szybki jak Wonder Woman, odważny jak Iron Man i... nosi ogromne, białe majty. 50 proc. bohatera i 100 proc. bawełny - to nowa definicja superbohatera. Nie wierzycie? Wobec tego musicie obejrzeć nową animację ze studia DreamWork (twórców Shreka i Madagaskaru) - Kapitan Majtas. Premiera w Polsce już 21 lipca.

Imperial-cinepix
Imperial-cinepix

Podobnie jak każdy inny superbohater, Kapitan Majtas wiedzie życie "zwykłego śmiertelnika". Kiedy nie ratuje świata, jest... groźnym i bardzo zasadniczym dyrketorem szkoły. Zacznijmy jednak od początku...

Imperial-cinepix
Imperial-cinepix
Imperial-cinepix
Imperial-cinepix

Dyrektorowi udaje się doskonale zarządząć placówką. Ma jednak jedno zmartwienie, a raczej dwa. Są nimi uczniowie jednej z klas - George i Harold. Chłopcy nieustannie płatają jakieś figle. Jednocześnie ich głównym zainteresowaniem jest tworzenie komiksów o superbohaterze - Kapitanie Majtasie. Kiedy trafiają do gabinetu dyrektora za kolejne przewinienie, mężczyzna grozi, że rozdzieli ich i przydzieli do różnych klas. To zbyt sroga kara dla naszych bohaterów. Postanawiają... zahipnotyzować przeciwnika. Efekt? Kapitan Majtas staje się rzeczywistością.

Imperial-cinepix
Imperial-cinepix

Kapitan Majtas to prześmieszna, a jednocześnie ciepła komedia. Opowiada o odwadze, przyjaźni i poświęceniu. Do tego okraszona jest mnóstwem żartów. Dodajmy jeszcze doskonałą grafikę i energiczną muzykę w tle i sukces gwarantowany. Kapitana Majtasa po prostu nie da się nie lubić. Dzieciaki z pewnością będą zachwycone po seansie.

Imperial-cinemapix
Imperial-cinemapix

Film powstał na podstawie książek Dava Pikeya, które zostały również przetłumaczone na język polski. Reżyserem animacji jest David Soren.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze