Kampania "Świadoma mama" - warsztaty

Kampania

W wielu miastach Polski będą odbywały się bezpłatne warsztaty dla mam i przyszłych mam. Zapraszamy.

„Świadoma Mama”jest kampanią, która powstała w 2010 roku przede wszystkim dla kobiet, które oczekują potomstwa lub już są mamami. Jednak nie tylko matki znajdą tu coś dla siebie, ale również ojcowie. Jest to już VI ogólnopolska edycja projektu Świadoma Mama.

W czasie kampanii organizowane są bezpłatne warsztaty dla wszystkich zainteresowanych w różnych miastach Polski. Akcja wspierana jest przez doświadczonych specjalistów i ekspertów, którzy prowadzą warsztaty i służą swoją pomocą uczestnikom.

Aktualną ambasadorką kampanii jest aktorka Paulina Holtz, która pokazuje, że nawet zapracowana mama powinna znaleźć czas dla swojego dziecka. Poza warsztatami w programie "Świadomej mamy" są konkursy, quizy, spotkania.

Harmonogram kampanii:

  • Lublin 23.09

  • Kielce 24.09

  • Kraków 25.09

  • Gdańsk 09.10

  • Warszawa 29.10

  • Łódź 06.11

  • Zielona Góra 20.11

  • Poznań 27.11

Więcej informacji o kampanii i o rejestracji na stronie internetowej.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Problemy bliźniąt na ekranie

Problemy bliźniąt na ekranie

"Bliźnięta w tarapatach" Film dokumentalny o ciążach bliźniaczych "Bliźnięta w tarapatach' - 3 sierpnia o godz. 14.00. Ciąża bliźniacza Zapraszamy do ogladania filmu emitowanego na kanale CBS Reality 3 sierpnia o godz. 14.00. Podwójna radość - podwójne...

Patronaty

Targi rodzinne

Targi rodzinne

Organizatorzy Targów Rodzinnych przygotowali coś ciekawego dla dzieci i ich rodziców.

Patronaty

Śniadaniowa Klasa

Śniadaniowa Klasa

Program edukacyjny "Śniadaniowa Klasa" ma na celu propagowanie zdrowego odżywiania. W konkursie "Śniadanie się opłaca" można wygrać atrakcyjne nagrody.

Patronaty

Dzień Dziecka w Multikinie

Dzień Dziecka w Multikinie

Patronat Parenting.pl Czy Dzień Dziecka może trwać dłużej? W Multikinie na pewno! Aż 4 dni doskonałej zabawy i wiele atrakcji.