Jakie prezenty króliczek wielkanocny przyniesie w tym roku?

Wielkanoc - czas kolorowych jajek i spotkań rodzinnych - tuż tuż. Każdy maluch czeka na wymarzony prezent, by móc bawić się nim bez końca. Zestawy LEGO® DUPLO® mogą być dla wielkanocnego króliczka dużą inspiracją i pomocą w doborze podarków.

Wiosna jest już za rogiem, dzień jest dłuższy i cieplejszy, a dzieci mogą wyjść z domów i bawić się na placu zabaw. Na dworze zawsze uczą się czegoś nowego - dla nich to wciąż wielki świat. Przejeżdżający ulicą wóz strażacki na sygnale lub lecący po niebie samolot może być wielkim odkryciem. Warto wykorzystać każdą okazję, by edukować dziecko, samemu mając przy tym mnóstwo frajdy.

Odgrywając scenki z wykorzystaniem zestawów LEGO DUPLO, łatwo wytłumaczyć skomplikowane reguły rządzące światem. Z klocków dzieci mogą zbudować każdy świat, budowlę czy pojazd, który przyjdzie im do głowy, wymyślając przy tym ciekawe historie, rozwijając swą kreatywność, wyobraźnię, empatię czy umiejętności manualne. Zabawa z LEGO DUPLO to nie tylko nieskończone źródło radości i wiedzy dla maluchów, ale także bezpieczna zabawa, gdyż zestawy LEGO DUPLO są wykonane według najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Leć po niebie małym samolotem

Wiele dzieci jest zafascynowanych samolotami. I chłopcy i dziewczynki chcą zostać pilotami. LEGO DUPLO „Mały samolot” to idealny wybór, by już zacząć ćwiczyć latanie. Zestaw zawiera obracające się śmigło i radar oraz wieżę radarową. Dziecko może zbudować nawet całe lotnisko, wykorzystując kanister na benzynę i specjalnie dekorowane klocki z rysunkami narzędzi. Czy samolot jest gotowy do lotu? Z tym zestawem rodzice i ich pociechy razem mogą opowiadać ciekawe, podniebne historie.

Prawo jazdy, proszę!

Dzieci chcą zrozumieć zasady funkcjonujące w mieście, w którym żyją i dlatego często w domu lubią odgrywać scenki podpatrzone na ulicy lub w bajkach. Bawiąc się policyjną furgonetką z zestawu LEGO DUPLO „Patrol policyjny”, mogą łatwo przeprowadzać kontrole drogowe lub łapać złodzieja. Tył samochodu LEGO DUPLO można łatwo zamienić w areszt z otwieranymi drzwiami. Uwaga! Teraz każdy kryminalista w dziecięcym mieście zostanie szybko schwytany. Zestaw zawiera również mały budynek banku z otwieranym sejfem i dekorowanym klockiem przedstawiającym pieniądze.

Gdzie żyją konie?

Jeśli dziecko interesuje się zwierzątkami i cały czas zadaje pytania na ten temat, zestaw LEGO DUPLO „Konie” pomoże uzyskać mu odpowiedzi. W środku maluch znajdzie mini-figurkę jeźdźca, konia i źrebaka, z klocków będzie mógł zbudować stodołę, a płot przemienić w wybieg dla koni. Poidło, szczotka i kocyk ułatwią troskliwą opiekę nad zwierzątkami.

Jak podwieźć konia?

Nawet konie mogą podróżować. Aby je przetransportować, najlepiej użyć przyczepy. Zestaw LEGO DUPLO „Przyczepa dla koni” to twórcza zabawka dla małych dżokejów, którzy uwielbiają skakać przez przeszkody. Po treningu mogą zbudować z klocków samochód, przyczepę z otwieranym dachem i pojechać z ulubionymi zwierzątkami w inne miejsce na zawody.

Wyjdź z dzieckiem z domu i pokaż mu prawdziwy świat!

Wszystkie zestawy można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO: „Mały samolot” (nr katalogowy 10808) - 39,99 zł, „Patrol policyjny” (10809) i „Konie” (10806) - 59,99 zł, „Przyczepa dla koni” (10807) - 79,99 zł.

Redakcja parenting.pl,

Zakupy dla malucha

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Histeria

Elciaaaa90 • ostatni post wczoraj

3
Artykuły Zakupy dla malucha
Zakupy dla malucha

Wybierz odpowiednie buty dla dziecka

wyobraźnią i niezaspokojoną ciekawością świata, jest ono w stanie wydreptać dystans równy kilku dobrym kilometrom. Odpowiednio dobrane dla malucha (...) produkty marki BARTEK. Cechy dobrego obuwia Wybierając w sklepie buty dla malucha,...

Zakupy dla malucha

ToGo - wielofunkcyjna zawieszka

Materiały prasowe Na rynku produktów dla dzieci pojawił się ostatnio nowy gadżet. To pomysłowa zawieszka, która ułatwi ci spacery z pociechą o każdej porze roku. Sprawdzi się zarówno do przypięcia rękawiczek, przymocowania kocyka w łóżeczku czy zasłonki...

Zakupy dla malucha

Gry na logikę dla dzieci

Gry na logikę dla dzieci

Gry logiczne zmuszają dziecko do użycia myślenia, a dokładniej - zasad dedukcji, w celu rozwiązania zagadki.

Zakupy dla malucha

Lalki dla dziecka

Lalki dla dziecka

W sklepach pojawia się coraz więcej różnych rodzajów lalek dla dzieci, dlatego też wybranie idealnej zabawki dla dziewczynki lub chłopca może wydawać się nie lada wyzwaniem. Do wyboru mamy lalki mówiące, chodzące, a nawet siusiające. Na szczęście kupowanie...

Zakupy dla malucha

Laptop edukacyjny

Laptop edukacyjny

Zakup laptopa dla dziecka wcale nie jest taką prostą sprawą. Istnieją urządzenia elektroniczne, które są dużo tańsze niż ich wersje dla dorosłych, jednak jedynie naśladują niektóre funkcje dostępne w standardowym laptopie.

Zakupy dla malucha

Zabawki dla małych dzieci

Zabawki dla małych dzieci

Zabawki interaktywne potrafią na dłużej skupić uwagę dziecka. Kupując zabawki warto sprawdzić atest.

Zakupy dla malucha

Sprawdzone sposoby na oszczędzenie na dziecku

Sprawdzone sposoby na oszczędzenie na dziecku

, zobaczysz, czego rzeczywiście potrzebuje, a czego nie. Na zakupy dla malucha warto wybrać się z doświadczoną mamą, która będzie potrafiła wskazać niezbędne akcesoria i produkty. Kup uniwersalny fotelik samochodowy Nosidełka...

Zakupy dla malucha

Szczoteczka do zębów dla dziecka

Szczoteczka do zębów dla dziecka

Rodzaj szczoteczki do zębów dla malucha Każdy członek rodziny powienien mieć własną szczoteczkę do zębów. Na rynku jest ogromny wybór akcesoriów do higieny i pielęgnacji jamy ustnej, więc z pewnością dobierzemy szczoteczkę odpowiednią...

Zakupy dla malucha

Nauka origami dla dzieci

Nauka origami dla dzieci

, może zostać użyty w procesie twórczym malucha. Origami jest to sztuka polegającą na tworzeniu określonych obiektów poprzez składanie kartki papieru.