Trwa ładowanie...

Jakie prezenty króliczek wielkanocny przyniesie w tym roku?

Wielkanoc - czas kolorowych jajek i spotkań rodzinnych - tuż tuż. Każdy maluch czeka na wymarzony prezent, by móc bawić się nim bez końca. Zestawy LEGO® DUPLO® mogą być dla wielkanocnego króliczka dużą inspiracją i pomocą w doborze podarków.

Zobacz film: "Kiedy rozpocząć trening czystości?"

spis treści

Wiosna jest już za rogiem, dzień jest dłuższy i cieplejszy, a dzieci mogą wyjść z domów i bawić się na placu zabaw. Na dworze zawsze uczą się czegoś nowego - dla nich to wciąż wielki świat. Przejeżdżający ulicą wóz strażacki na sygnale lub lecący po niebie samolot może być wielkim odkryciem. Warto wykorzystać każdą okazję, by edukować dziecko, samemu mając przy tym mnóstwo frajdy.

Odgrywając scenki z wykorzystaniem zestawów LEGO DUPLO, łatwo wytłumaczyć skomplikowane reguły rządzące światem. Z klocków dzieci mogą zbudować każdy świat, budowlę czy pojazd, który przyjdzie im do głowy, wymyślając przy tym ciekawe historie, rozwijając swą kreatywność, wyobraźnię, empatię czy umiejętności manualne. Zabawa z LEGO DUPLO to nie tylko nieskończone źródło radości i wiedzy dla maluchów, ale także bezpieczna zabawa, gdyż zestawy LEGO DUPLO są wykonane według najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

1. Leć po niebie małym samolotem

Wiele dzieci jest zafascynowanych samolotami. I chłopcy i dziewczynki chcą zostać pilotami. LEGO DUPLO „Mały samolot” to idealny wybór, by już zacząć ćwiczyć latanie. Zestaw zawiera obracające się śmigło i radar oraz wieżę radarową. Dziecko może zbudować nawet całe lotnisko, wykorzystując kanister na benzynę i specjalnie dekorowane klocki z rysunkami narzędzi. Czy samolot jest gotowy do lotu? Z tym zestawem rodzice i ich pociechy razem mogą opowiadać ciekawe, podniebne historie.

2. Prawo jazdy, proszę!

Dzieci chcą zrozumieć zasady funkcjonujące w mieście, w którym żyją i dlatego często w domu lubią odgrywać scenki podpatrzone na ulicy lub w bajkach. Bawiąc się policyjną furgonetką z zestawu LEGO DUPLO „Patrol policyjny”, mogą łatwo przeprowadzać kontrole drogowe lub łapać złodzieja. Tył samochodu LEGO DUPLO można łatwo zamienić w areszt z otwieranymi drzwiami. Uwaga! Teraz każdy kryminalista w dziecięcym mieście zostanie szybko schwytany. Zestaw zawiera również mały budynek banku z otwieranym sejfem i dekorowanym klockiem przedstawiającym pieniądze.

3. Gdzie żyją konie?

Jeśli dziecko interesuje się zwierzątkami i cały czas zadaje pytania na ten temat, zestaw LEGO DUPLO „Konie” pomoże uzyskać mu odpowiedzi. W środku maluch znajdzie mini-figurkę jeźdźca, konia i źrebaka, z klocków będzie mógł zbudować stodołę, a płot przemienić w wybieg dla koni. Poidło, szczotka i kocyk ułatwią troskliwą opiekę nad zwierzątkami.

4. Jak podwieźć konia?

Nawet konie mogą podróżować. Aby je przetransportować, najlepiej użyć przyczepy. Zestaw LEGO DUPLO „Przyczepa dla koni” to twórcza zabawka dla małych dżokejów, którzy uwielbiają skakać przez przeszkody. Po treningu mogą zbudować z klocków samochód, przyczepę z otwieranym dachem i pojechać z ulubionymi zwierzątkami w inne miejsce na zawody.

5. Wyjdź z dzieckiem z domu i pokaż mu prawdziwy świat!

Wszystkie zestawy można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO: „Mały samolot” (nr katalogowy 10808) - 39,99 zł, „Patrol policyjny” (10809) i „Konie” (10806) - 59,99 zł, „Przyczepa dla koni” (10807) - 79,99 zł.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.