Trwa ładowanie...

Internet do domu, czyli komfort dla całej rodziny

Artykuł sponsorowany
(Materiał partnera)

Wybór Internetu do Twojego domu jeszcze nigdy nie był tak prosty. Internet do domu od UPC gwarantuje stały dostęp do łącza. Silny sygnał Wi-Fi zapewnia sieć w każdym pomieszczeniu, a Ty możesz cieszyć się z rozrywki przez cały czas, 24 godziny na dobę. To świetne rozwiązanie dla całych rodzin. Dzięki różnorodnym pakietom możesz wybrać opcję dostosowaną do Twoich potrzeb i domowego budżetu.

Zamów najszybszy Internet w Polsce

W ofercie UPC dostępny jest internet do domu z dodatkowymi pakietami. Zanim zdecydujesz się na zamówienie, sprawdź, czy docieramy do Twojego miasta. Nasz zasięg jest bardzo szeroki. Aby dostosować się do zmieniającego się rynku i jak najbardziej zrozumieć potrzeby klientów, dostosowaliśmy naszą ofertę. Gwarantujemy internet do domu o różnej prędkości wraz z kartą SIM.

W pakiecie możesz otrzymać bardzo szybki transfer danych nawet do 1 GB/s. Z internetem UPC zyskujesz:

  • szybką instalację od 1 zł,
  • pakiet kanałów TV na start,
  • nowoczesny modem z silnym Wi-Fi,
  • dostęp do sieci 700 tys. hotspotów.

Szybki internet stał się tak samo ważny, jak prąd czy woda. To brama do wszystkiego, od edukacji po wiadomości, randki, posiłki i wszelkiego rodzaju rozrywkę, w tym gry, muzykę i telewizję. Dla większości z nas niezawodne i szybkie łącze internetowe jest obecnie obowiązkowym elementem zarówno pracy, jak i życia rodzinnego. Internet do domu od UPC zapewni Ci dostęp do świata online 24 godziny na dobę.

Zyskaj dodatkowe opcje z Internetem od UPC

Ponieważ produkty inteligentnego domu stają się bardziej dostępne i innowacyjne, Twoja sieć Wi-Fi staje się coraz ważniejsza. Jeśli chcesz, aby zdjęcia, filmy, gry i wszystko inne udostępniać lub wyświetlać online - na laptopie, tablecie, telewizorze lub smartfonie - ładowało się szybko i niezawodnie, potrzebujesz mocnego routera Wi-Fi w domu. Kupując internet do domu od UPC, otrzymujesz router wysokiej jakości.

Decydując się na konkretny pakiet Internetu, sprawdź, który będzie dla Ciebie najlepszy. Prędkość pobierania jest bardzo istotna. Szybkość, z jaką dane, w tym pliki, strony internetowe, zdjęcia, muzyka i filmy, są dostarczane z Internetu, odgrywa ważną rolę w poprawnym funkcjonowaniu sieci.

Aby jeszcze lepiej dostosować ofertę do naszych klientów, w pakiecie znajduje się internet do domu bez zobowiązań. Jeśli wynajmujesz mieszkanie lub często się przeprowadzasz, ta opcja będzie idealne dla Ciebie. Nie musisz podpisywać umowy na konkretny okres, ale wybrany przez Ciebie czas i sam decydujesz, kiedy zrezygnujesz z umowy. Do internetu możesz dobrać pakiet telewizji i cieszyć się domowymi seansami.

Dlaczego warto wybrać internet do domu od UPC?

Dostarczamy najszybszy internet domowy w Polsce. Prędkość możesz dostosować do swoich wymagań. Rodzinom polecany jest szybki pakiet, który umożliwi swobodne oglądanie programów czy granie w gry na kilku urządzeniach jednocześnie. Szybki Internet świetnie sprawdza się dla osób, które wykonują swoje obowiązki służbowe z domu i zależy im na nieskazitelnym przekazie danych. UPC zdobyło gwiazdę jakości za wysoki poziom obsługi na podstawie opinii klientów. Nasi pracownicy chętnie doradzą, które łącze będzie dla Ciebie najlepsze, aby komfort korzystania z internetu był jak najwyższy. Jesteśmy najbardziej polecanym dostawcą internetu i TV w 2019 r. Dostarczamy Internet do ponad 160 miast w Polsce. Największe obsługiwane przez nas miasta to między innymi Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Gliwice, Wieliczka, Katowice, Łódź, Szczecin, Tychy, Częstochowa, Kielce, Bydgoszcz, Gdynia czy Gdańsk.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza