Trwa ładowanie...

Dziecko urodziło się z niesamowitą czupryną. Musi chodzić do fryzjera co 6 tygodni

Gdy przyszedł na świat, położne były w szoku - nigdy nie widziały tak bujnych włosów u noworodka. Arthur pierwszy raz poszedł do fryzjera, gdy miał… 12 tygodni.

Zobacz film: "Dziecko z bujną czuprynką"

1. Sensacja na porodówce

Arthur ma teraz prawie 2 latka, a włosy wciąż rosną jak szalone, są grube i ciemne. Jego mama, Anna, wspomina, że już podczas porodu można się było domyślić, że jej synek będzie niezwykły.

Położne były w szoku, gdy zobaczyły czuprynę chłopca
Położne były w szoku, gdy zobaczyły czuprynę chłopca (Facebook.com)

Kiedy kazano jej przeć, lekarz powiedział: “Już widzę jego włosy”. Po urodzeniu położne były w szoku, że noworodek może mieć tak bujną czuprynę.

Od urodzenia ludzie często zaczepiają rodziców. Codziennie słyszą głosy zdziwienia na widok gęstej fryzury synka. Gdy był mniejszy, przechodnie często myśleli, że to dziewczynka - właśnie ze względu na niezwykłą fryzurę.

Domowe maseczki na włosy
Domowe maseczki na włosy [10 zdjęć]

To oczywiste, że spożywana przez nas żywność ma ogromny wpływ na wygląd skóry i włosów. Czy jednak wiedziałaś,...

zobacz galerię

2. Fryzura noworodka

Włosy rosną tak szybko, że Arthur potrzebuje strzyżenia co 6 tygodni. Pierwszy raz musiał odwiedzić fryzjera, gdy miał 3 miesiące. Większość dzieci na pierwsze strzyżenie udaje się po pierwszych urodzinach.

Arthur ma teraz 2 lata i wciąż burzę włosów na głowie
Arthur ma teraz 2 lata i wciąż burzę włosów na głowie (YouTube.com)

Mimo że Arthur jest stałym klientem zakładu fryzjerskiego, wciąż nie przyzwyczaił się do podcinania włosów. Zwyczajnie nie lubi strzyżenia. Mama znalazła jednak sposób, aby regularne wizyty u fryzjera nie były dla niego traumatyczne - włącza mu wtedy jego ulubioną bajkę “Świnka Peppa”.

To może cię zainteresować

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.